Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: KALP UYUTMAK  (Okunma sayısı 2054 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Haziran 10, 2020, 01:27:52 öö

Biliyorsunuz ki insanlar çoğu zaman duygularına yenik düşer ve çeşitli hatalar yaparlar..Bu sebepten dolayı kendilerini ve duygularını değiştirmeye çalışırlar ancak çoğu zaman bu mümkün olmaz.
Önce bunun nerelerde kullanılabileceğini anlatmak istiyorum.Her şey inançla ilgili inanırsanız başarırsınız bunu unutmayın.
İnsanlar büyü yaparken benzetmeleri kullanır siz de benzetmeler kullanarak çeşitli büyüler geliştirebilirsiniz ki bu benim geliştirdiğim ve çok kere kullanıp başarıya ulaştığım çok basit bir teknik.Tekrar ve tekrar söylüyorum inanarak yapmazsanız işe yaramaz..Teknikte bir duygu veya bütün duygular seçilir ve neredeyse o duygu kalpten silinir.Temelli bir durum değil bu..En fazla 1 yıl süreyle devam eder sonrasında sona eriyor.Daha da fazla devam etmesini istiyorsanız tazeleyebilirsiniz tabii.
Büyüye gelelim..
Bir bardak alın temiz olsun yarısını suyla doldurun, su bardağı olması iyi olur..Avcunuzun ortasına bir miktar tuz dökün.Gece saat 02.00 civarı yapılıcak bir işlem bu..Sessiz sakin loş ışıklı ve aynalı bir odada uygulamanızı tavsiye ederim çünkü ben hemen hemen tüm çalışmalarımı böyle odalarda yapıyorum.Tuz suyun içine dökülür ve transa geçilir.Yani öyle bir odaklanmanız gerekiyor vücudunuzdan enerjinin geçtiğini hissederken vücudunuz titremeli..Sonra arka arkaya başka hiç bir şeyle ilgilenmeden şu sözleri söyleyin..'Bu tuzlar suyun içinde nasıl silinip yok oluyorsa, ....... kişinisinin kalbinden ........ duygusu da böyle silinsin gitsin..' Yeterli hissedene kadar tekrar edin belki 100 yeterli olur belki 500..Sonra o suyu dökmeyin alın ay ışığına koyun.Eğer yeterli özeni göstererek yapmışsanız etkisini kısa süre içerisinde gösterir.Kalbi o duygu yönünden körelmeye başlar ki bunlar gereklidir.Eğer büyünüzün kuvvetli olmasını istiyorsanız unutmadan söyleyeyim..Büyü için bir şeyler feda etmeyi unutmayın.Sonrasında su size ait ne isterseniz yapabilirsiniz..Başarılar  Okuduğunuz için teşekkürler  Ve unutmadan oldukça basit bir büyü olduğu için herkes yapabilir hemen bulunan malzemeler seçtim ve olabildiğince basitleştirerek yazdım.Umarım anlaşılmıştır

Haziran 10, 2020, 03:29:34 ös
Yanıtla #1

Üyeler ve yazılanlar incelendiğinde bütün üyeler kendi ilgi ve araştırma alanları ile ilgili bilgi paylaşmak amacıyla forumu kullanmaktalar. Çok sık olmamakla birlikte kendi ilgi alanlarım dahilinde bilgi paylaşıyorum. Çevreme insan toplama gibi bir niyetim de yok. Kaldı ki sadece büyü veya nasıl isimlendiriyorsam olarak belirttiğiniz konuda değil, satranç konusunda da bir paylaşımım bulunmakta. Bunun sizi rahatsız etmesine anlam veremedim. Sonuçta forumda olan başlıklar dahilinde konu paylaşımı yapmaktayım. Daha önce konularım taşınılmadı veya kapatılmadı. Rahatsız olduğunuz konuyu ve eleştirinizi açabilir misiniz ?

Haziran 14, 2020, 04:17:34 ös
Yanıtla #2
  • Uzman Uye

Sayın Gökçehan Özteke'nin  yazısını hayretle okudum. Ne yani! şimdi her işimiz bitti de sıra büyü masallarına mı geldi.  Hangi devirde yaşıyoruz?. Hala bu safsatalarla zaman geçirmeye kalkarsak vay halimize!.
    Boş verin bu safsataları sayın Gökçehan Özteke. İlim yolunda, bilim yolunda hem bu forma ve hemde insanlara faydalı bir şeyler verebiliyorsanız lütfen oraya yönelin.
     Saygılar-sevgiler.
"Vur ama dinle beni"