Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Dolarin Uzerindeki Goz  (Okunma sayısı 8952 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aralık 04, 2007, 12:53:56 ös
Yanıtla #10
  • Ziyaretçi

Sevgili One,

ben düsündügümü söylerim. Fikirlerimden dolayi beni silecek bir mason tanimiyorum acikcasi.

Bakin sayin mason bu göz olayini ne güzel anlatti. Amerikan tarihinden gelen bi sey bu. Amerikaninda kimler tarafindan kuruldugunu bilen biri bu gözün kimin gözü oldugunu iyi bilir.

selametle...

Aralık 04, 2007, 05:18:17 ös
Yanıtla #11
  • Aktif Uye

Sevgili One,

ben düsündügümü söylerim. Fikirlerimden dolayi beni silecek bir mason tanimiyorum acikcasi.

İyi hoş da kardeşim madem masonları dinsizliği yaymaya çalışan kişiler olarak görüyorsun nedir bu güven .....

Sen öylesi kişilere güvenenlerdenmisin yoksa kendiyle çelişenlerdenmi ?
Seni luck eye ye benzetiyorlar ki alakan yokmuş gördüğüm kadarıyla. O  enazından aynı mevzulardada olsa suçlamalarının  ardını getiren ve yöneltilen ithamları elinden geldiği ölçüde nedenleriyle birlikte forma ekleyen kişilerden ...
Bu formun en büyük eksikliklerinden biride bol bol suçlamanın yapılıp isbat kısmının atlanması malesef .Bak yazında neler söylemişsin ...
  1 onlar dinsizliği yaymaya çalışıyor
 2 onlar darvinci zihniyettendirler
3 onların asıl amacı siyonizmdir ..

Bunların herbiri güçlü iddealardır.Bu formda böylesi ithamlarda bulunursan gayet tabi hoş karşılanabilirsin. Fakat kalkıp bu suçlamaları sana gökten inmiş gibi yazıp,birde  neden bu kanıyta vardıgını söyleme zahmetine girmezsen sitenin sakinleri tarafından ancak ti ye alınırsın ...

Eger yazdıklarının şu( masonlar.org. a gelen mailler) kısmındaki boşbeleş mesajlar  gibi algılanıp ti ye alınmasını istemiyorsan tavsiyem  suçlamalara bukadar agırlık verirken arayada eften püftende olsa nedenler sıkıştırıver..

Dip Not : Şöyle bi yazdıklarını inceledim ve söylemeden edemiyecegim ki yaptıgın suçlamaların nedenleri piyasada bol miktarda bulunsada sen bunlardan bihaber yapıyorsun bu suçlamaları .....
Vi VERİ VENİVERSUM VENUS VİCİ..

Aralık 13, 2007, 06:26:44 ös
Yanıtla #12
  • Uzman Uye

Amerikaninda kimler tarafindan kuruldugunu bilen biri bu gözün kimin gözü oldugunu iyi bilir.

Kimin gözü olabilir :) :)

Aralık 14, 2007, 02:07:20 ös
Yanıtla #13
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Ben Masonlarin darwinci ve dinsizligi yaymak istediklerini biliyorum. Asil hedefleri ise Siyonizm. Yüce rabbim bizi bu dinsizlerden korusun ve onlara kar$i iman yolunda kalmamiz icin yardimci olsun. Bunlar iyi insan olmak icin falan filan yazmakta, bilim ve aklin yolu gibi. Allah a$kina, bizim dinimiz bunlarin hepsini zaten buyuruyor ve gercekle$mesi icin ne yapilmasi gerektigini farz ediyor. In$allah bir Mason aciklik getirir ve aydinlatmaya cali$ir bizi. Bu konularda ketumlugunu bozmuyorlar, i$lerine geLmiyor ya...:))))

Bilmeye devam et Osmanlı bende sana ınanıyorum....:D
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Aralık 16, 2007, 01:46:42 öö
Yanıtla #14
  • Ziyaretçi

Sembollerin tarihi kokenine bakildiginda, lansedilencen cok farkli seyleri temsil ettigi acik, mesela Davut yildizi, genelde radikal kesimlerde Israil yada extrimist yahudiligi cagristirmasina ragmen Islami literaturde hatta eski sanat ederlerinde oldukca kullanilan bir figur, o acidan goz figuru de herhangibir bakis acisina gore tasvip edilmese de asil kullanilis amaci yada o figur ile anlatilmak istenileni anlamak daha onemli diye dusunuyorum

Şubat 03, 2008, 03:39:42 öö
Yanıtla #15
  • Aktif Uye

bizim dinimiz bunlarin hepsini zaten buyuruyor ve gercekle$mesi icin ne yapilmasi gerektigini farz ediyor.

peki sen o farzlari uyguluonmu? pek sanmiom sahsen.Bazilari(ki bu ne yazikki buyuk bir cogunluk), konu Din e gelince savunur da savunur, dili susmaz. Din in buyruklarina gelince aaa, ufff, puff, yapr. Bence sen de ole dienlerden birisin.
« Son Düzenleme: Şubat 03, 2008, 03:43:42 öö Gönderen: poyraz06 »