Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Merhaba!  (Okunma sayısı 4362 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 21, 2019, 02:22:55 öö
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Konu başlığı klasik oldu ama klasikler her zaman garantidir nasıl olsa...:)

Öncelikle belirtmeliyim ki ilk mesajımı buraya atmadığım için üzgünüm. Forumu bir kaç yıldır takip ediyordum. Artık ben de üye olayım dedim. Üye olmamın sebebi birşeyler paylaşmak konu açmak değil. Keza burası bilgi deryası gibi. Bu kadar öğrenecek şey varken, ve bu kadar da bilgili üyeler varken bana sadece okumak düşer. Belki ilerleyen zamanlarda kendimi de hazır hissedersem paylaşımlarım olabilir. 

Konu da açmayacaksın, çok da konuşmayacaksın “yahu o zaman neden üye oldun?” diyebilirsiniz. Haklısınız çünkü üye olmadan da pekala forum takip ediliyor. Bu durumumu, bisiklet sürmeyi bilmeden bisiklet almaya benzetiyorum aslında. Henüz hazır değilsinizdir, fakat göz ucuyla da olsa o bisikletin fiziksel olarak karşınızda durması sizi ekstra motive edebilir. Önce incelersiniz gözünüzle, sonra dokunursunuz parçalarına, sonra üstüne biner zilini çalarsınız frenlerine filan asılırsınız. Bir gün cesaretinizi toplamış (düşmek üzere) o bisiklete bindiğinize tanık olursunuz. Uzun lafın kısası bir başlangıç yapayım dedim.

Herkesi selamlıyor; karanlığınıza ışık, arayıp da çıktığınız bu yolunuzda başarı diliyorum.

Sevgilerim ve hürmetlerimle
Mars

Ocak 21, 2019, 03:08:37 öö
Yanıtla #1
  • Uzman Uye

2 iletini de okudum . Yazı dilni ve anlatımını çok beğendim .Yazmaya devam .
Hoş geldiniz ...
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Ocak 21, 2019, 03:25:53 öö
Yanıtla #2
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

2 iletini de okudum . Yazı dilni ve anlatımını çok beğendim .Yazmaya devam .
Hoş geldiniz ...

Hoş bulduk. Böylesine övgü dolu bir mesajla foruma merhaba demek beni motive etti açıkçası. İltifatlarınız için teşekkür ederim. Elimden geldiğince yazacağım...

Ocak 21, 2019, 10:35:48 öö
Yanıtla #3

Hoşgeldiniz. Umarım hem forum size, hem de siz foruma yararlı olursunuz. Ben de ileti sayım fazla olmasına rağmen yeni bir üyeyim sizin gibi.

Sevgiler.

Errare humanum est.
Ayıplı Müzmin öğrenci

Ocak 21, 2019, 11:36:02 öö
Yanıtla #4
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Hoşgeldiniz. Umarım hem forum size, hem de siz foruma yararlı olursunuz. Ben de ileti sayım fazla olmasına rağmen yeni bir üyeyim sizin gibi.

Sevgiler.

Merhaba Sn Adonai, hoş bulduk. Temennileriniz için teşekkür ederim. Size de başarılar dilerim.

Ocak 21, 2019, 12:03:12 ös
Yanıtla #5
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Hoşgeldiniz sayın Mars :)

Ocak 21, 2019, 12:42:34 ös
Yanıtla #6
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Teşekkür ederim Sn Novayst. Hoş bulduk :)

Ocak 23, 2019, 05:22:29 öö
Yanıtla #7
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sn. Mars hoş geldiniz.
 Ben de klasik bir cevap ile sizi karşılayayım. ''Umarım dilediğinizi bulursunuz.'' :)
  Diliniz açık ve anlaşılır olması ve kendinizi ifade biçiminiz ile foruma katkı sağlayacağınızı şimdiden tasavvur edebiliyorum, sizden şahsım adına ricam şudur: Çekinmeyiniz, yazınız. Forumun içinde olmak ile dışarıdan takip etmek arasında hatrı sayılır fark olduğunu düşünen birisiyim.
Saygılarımla...
"Rehber olarak erdemi değil talihi seçenler aklın ışığından yoksun kalır, özgürlük bilincini yitirerek başkalarına kul olur."
Lucius Annaeus Seneca

Ocak 23, 2019, 08:02:15 ös
Yanıtla #8
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Sn. Mars hoş geldiniz.
 Ben de klasik bir cevap ile sizi karşılayayım. ''Umarım dilediğinizi bulursunuz.'' :)
  Diliniz açık ve anlaşılır olması ve kendinizi ifade biçiminiz ile foruma katkı sağlayacağınızı şimdiden tasavvur edebiliyorum, sizden şahsım adına ricam şudur: Çekinmeyiniz, yazınız. Forumun içinde olmak ile dışarıdan takip etmek arasında hatrı sayılır fark olduğunu düşünen birisiyim.
Saygılarımla...

Hoş bulduk Sn St-Further. Ayrıca güzel dilekleriniz ve iltifatlarınız için de çok teşekkür ederim.

Ocak 23, 2019, 08:33:49 ös
Yanıtla #9
  • Orta Dereceli Uye
  • **