Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Merhaba  (Okunma sayısı 1243 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mart 29, 2020, 11:48:03 öö
  • Yeni Katilimci
  • *

Öncelikle Forumda Bulunan Herkese Esenlikler Dilerim.
Foruma Yeni Katıldım Ve Bundan Çok Memnun Olduğumu belirtmek İsterim Siz Saygıdeğer Üyeler Ve Saygıdeğer Yönetime Buradan Teşekkür Etmek İsterim Aralarına Kabul ettikleri İçin.
Kendimi Kısaca Tanıtmak Gerekirse Teknolojiye Son Derece Meraklı Biri Olmam Dışında Şuan Web Developer İşi Üzerinde İlerliyorum
Eğer Yardım Edebileceğim Bir Konu Olursa Çekinmeden Sormanızı İsterim :) Farklı İnsanlarla Tanışmayı Gerçekten Çok Hoşlanırım Diller Konusunda Özellikle Bir Dil Bir İnsan Derken Şaka Yapmadıklarını Anlamış Bulunmaktayım Masonluğu İlk 15 Yaşında Duymuştum O Günden Beri Sürekli İlgim Arttı Ve İlgim Arttıkça Masonluğa Karşı Olan Sevgimde Arttı Bunun Üzerine Araştırmalara Başladım Yakın Zamanda Sitenizi Keşfettim Ve Burada Siz Saygıdeğer Kişilerin Yazdığı Makaleler, Tartışma Ve Sohbet Postlarından Daha Derin Anlayışa Sahip Olacağımı Anlamış Bulunmaktayım.
Sağlıcakla Kalın Esenlikler Dilerim Saygıdeğer Yöneticiler Ve Üyeler :)
...İşkenceler Sürerken Abu Garipte
Zehir Soluyor Felluce...

Mart 29, 2020, 11:57:56 öö
Yanıtla #1
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Sevgili Çırak,

Aramıza hoşgeldin. Nick’in gibi hep çırak kalmanı ve aradığını bulmanı temenni ederim. Yazım kurallarına dikkat etmen yönetimden daha az uyarı almana yardımcı olacaktır. Bolca forumu oku, bolca soru sor. Cevapları kesin doğrular olarak kabul etme. Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol.

Mart 29, 2020, 12:01:44 ös
Yanıtla #2
  • Yeni Katilimci
  • *

Sevgili Çırak,

Aramıza hoşgeldin. Nick’in gibi hep çırak kalmanı ve aradığını bulmanı temenni ederim. Yazım kurallarına dikkat etmen yönetimden daha az uyarı almana yardımcı olacaktır. Bolca forumu oku, bolca soru sor. Cevapları kesin doğrular olarak kabul etme. Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol.

Saygıdeğer Surgeus,

Teşekkür Ederim. Önerilerinizi dikkate alacağım.

Esenlikler Dilerim
...İşkenceler Sürerken Abu Garipte
Zehir Soluyor Felluce...

Mart 29, 2020, 10:26:16 ös
Yanıtla #3
  • Forum ve Uye Yoneticisi
  • Aktif Uye

Sayın Çırak Hoşgeldiniz.

Saygılarımla
2050 de Türkiye çöl olacak ! Ağaç dikin, ağaç diktirin....
Sayğıdeğer üyeler, forumla ilgili her türlü soru ve sorun için lütfen tarafıma başvurunuz.