Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Mesajlarima gelen cevaplar  (Okunma sayısı 16976 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 11, 2008, 11:07:32 öö
Yanıtla #10
  • Ziyaretçi

benim sorunum halloldu teşekkürler

Ekim 06, 2008, 07:46:02 ös
Yanıtla #11

Ayarlari tekrar kontrol ettim. Suanda bulundugunuz sayfanin sag ust kosesinde
 "Mesajlarıma Yazılan Yeni Cevapları Göster."
ve
"Yeni Gönderilen Mesajları Göster."
secenekleri olmasi gerekiyor. Eger halen bu ozellik mevcut degilse, daha derin bir arastirma yapilmasi gerekebilir. Diger uyelerde ayni konudan rahatsiz iseler, onlarida duymak isterim.

Ayni sorun bende de yasaniyor :(
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Ekim 18, 2008, 09:31:41 ös
Yanıtla #12
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Sevil,

Alinti yapmis oldugunuz mesaj 3 aydan oncesine ait. Konu hakkinda hicbir uyeden sikayet gelmedi. Sistemde yada programlamada bir hata gorunmuyor. Suanda sizde mevcut olan sorunu yasayan baska uyeler varsa konu daha derin arastirilabilir. Ancak sorun yanlizca sizde yasaniyor ise internet gostericinizi (internet explorer vs.) gozden gecirmenizi ve profil ayarlarinizi kontrol etmenizi oneririm.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ekim 18, 2008, 09:34:44 ös
Yanıtla #13

Sayin Sevil,

Alinti yapmis oldugunuz mesaj 3 aydan oncesine ait. Konu hakkinda hicbir uyeden sikayet gelmedi. Sistemde yada programlamada bir hata gorunmuyor. Suanda sizde mevcut olan sorunu yasayan baska uyeler varsa konu daha derin arastirilabilir. Ancak sorun yanlizca sizde yasaniyor ise internet gostericinizi (internet explorer vs.) gozden gecirmenizi ve profil ayarlarinizi kontrol etmenizi oneririm.

Saygilarimla

Evet, Sayin Mason; Sizi anliyorum ama sorun hala bende devam ediyor ve sordugum kadariyla da sorun yalnizca bende yasaniyor. Soylediginiz gibi profil ayarlarimi kontrol ettim. Sanirim internet ayarlarimda bir sorun yasaniyor. Bilgilendirdiginiz icin Tesekkur Ederim.

Ekim 19, 2008, 01:16:39 ös
Yanıtla #14
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Aynı sorun ne yazık ki bende de var. Fonksiyonlar çalışır durumda ancak forumda kısalyolları yok. Sanırım tema ile alakalı bir durum. İsterseniz sözünü ettiğiniz yeri birde printscreen ile görüntüyü kaydedip imageshack.us türü bir siteye upload edip buraya koyarsanız sorunun olup olmadığı kesinleşir.
Aşağıdaki gibi düzenlemek zorunda kaldık.
Mesajlarıma Yazılan Yeni Cevaplar: http://www.masonlar.org/masonlar_forum/index.php?action=unreadreplies
Okumadığım Son Konular: http://www.masonlar.org/masonlar_forum/index.php?action=unread
Son Mesajlar: http://www.masonlar.org/masonlar_forum/index.php?action=recent

Ekim 19, 2008, 01:22:53 ös
Yanıtla #15

Iyi demekki sorun yalnizca bende degilmis :D o halde Saygideger Mason; umarim sorunumuzla yakinen ilgilenirler. Cunku bu cok rahatsiz edici bisey ve internet ayarlarimi tekrar kontrol ettim, bir sorunla karsilasmadim. 

Saygilarimla.

Ekim 19, 2008, 01:44:57 ös
Yanıtla #16
  • Skoç Riti Masonu
  • Aktif Uye
  • *

Benim işyerimde de benzer problem var, aşağıdaki ilk iki link full screen olunca çıkmıyor, ancak enteresandır, sayfa boyutunu küçültünce, olması gereken yerde olmasa da çıkıyor, problemi öyle aştım...

Saygılarımla.

Ekim 19, 2008, 01:46:57 ös
Yanıtla #17

Benim işyerimde de benzer problem var, aşağıdaki ilk iki link full screen olunca çıkmıyor, ancak enteresandır, sayfa boyutunu küçültünce, olması gereken yerde olmasa da çıkıyor, problemi öyle aştım...

Saygılarımla.

a evet Saygideger Aramis; ayni sekilde ben de kucultunce bahsi gecen secenekler cikti. Ama sayfayi tekrar buyuttugumde bu secenekler otomotikman ortadan kayboluyor.

Ekim 19, 2008, 01:51:25 ös
Yanıtla #18
  • Ziyaretçi

Sevgili Arkadaslar ;
Benim düsüncem bu dediginiz linklerin çıkmaması internet explorer ve çözünürlükle alakalı
çözünürlük ayarlarınız degistirirp denerseniz , yada internet explorer kullanıyorsanız birde mozilla ile denerseniz belki bi gelişme olabilir...

Ekim 19, 2008, 02:01:14 ös
Yanıtla #19
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

Sorun uzerinde yaptigim arastirmaya gore, cozunurluk ayarlarindan kaynaklanan bu sorunu gidermenin birkac yolu mevcut:

1- Avatar kullanmayacaksiniz.
2- Bilgisayar cozunurluk ayarlarinizi degistireceksiniz.
3- Masonlar.org u goruntulediginiz sayfayi kuculterek kendinize gore ilgili linklerin cikacagi sekilde ayarlayacaksiniz.
4- Internet explorerdansa Firefox, opera vb. baska bir browser kullanacaksiniz.

Bu yontemleri denemenize ragmen sorunun devami durumunda haberdar etmenizi rica ediyorum.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.