Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 598848 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 04, 2013, 12:01:45 öö
Yanıtla #550
  • Aktif Uye

Ben bu şahsın 14 yaşında olduğuna inanmıyorum .

Ben, bu saçmalamalarından dolayı daha küçük bile sanabilirim, baksanıza  oynadığı oyunlarla Masonluk arasında köksüz bir bağ kurmaya çalışmış ama batırmış tabi.. Ve daha abuk sabuk bir düzine saçmalık sıralamış üstelik bir de 'araştırma yaptığını sanıyor.' Yaptığı araştırmalara dayanarak siteye mail yollamış olmalı, kendini hazır hissediyor demek ki  :D
Adequatio intellectus et rei

Nisan 04, 2013, 12:48:09 öö
Yanıtla #551
  • Forum ve Uye Yoneticisi
  • Aktif Uye

14 yaşındaki birine göre çok olgun bence filmlerden ve internet, youtube dan araştırmış büyük ihtimal, ama 14 yaşında da olsa böle bir araştırmaya girmesi mükemmel, 14 yaşında kim saçmalamıyordu ki ? Bu çocukta gelecek var bence bu araştırmacı yönünü yitirmesse, ışık var.

Saygılarımla
2050 de Türkiye çöl olacak ! Ağaç dikin, ağaç diktirin....
Sayğıdeğer üyeler, forumla ilgili her türlü soru ve sorun için lütfen tarafıma başvurunuz.

Nisan 04, 2013, 12:13:24 ös
Yanıtla #552
  • Mason
  • Aktif Uye
  • *

Bence de 14 yaşından fazla değildir. Gayet dürüstçe ama cahilce bir açıklamada bulunmuş kendisi. 14 yaşında birisi için özgüvenini takdir etmek lazım. Tam o yaşlarda pik yapan gizli olanı daha çok merak etme dürtüsüyle yazmış.
Saygılarımla
* MASON OLMAK İÇİN KİŞİSEL YARDIM, DANIŞMANLIK VE REHBERLİK TALEBİNDE BULUNMAYINIZ.
* MASONLUKLA İLGİLİ SORULARINIZI ÖZEL MESAJ İLE  SORMAYINIZ, FORUMA BAŞLIK AÇARAK SORUNUZU FORUMDA PAYLAŞINIZ.

Nisan 12, 2013, 09:20:45 ös
Yanıtla #553
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Bir Grup AHLAKSIZ ŞAHISLAR,  Halkla Barışık içinde olan Masum Bayanlara ZİHİN KONTROLÜ YAPARAK Beyinlerine Çok Kötü Elektromanyetik Dalga Göndererek Delirtmeye ve ÖLDÜRMEYİ UĞRAŞIYORLAR. ORGANİZE SUÇ HALİNDELER. TELEFONLARI ŞÖYLE:
0539 ***  -   0543 ***   -  0542 ***  -
0538 ***  -  0216 ***  -   0536 ***  - 0212 ***  ARABA PLAKA: (34 *** KIRMIZI)
34 *** Brodway gr  İSTANBUL kÜÇÜKÇEKMECE CENNET MAHALLE deler. Bir kısmıda SEFAKÖYDELER.  ONLARI GEBERTMEK SEVAPTIR. HEPSİNİ GEBERTİNİZ. TANRI ONLARI CEHENNEMİN DİBİNE GÖNDERİCEKTİR.. TANRININ RIZASI ADINA BU AŞAĞILIKLARI GEBERTİNİZ...   HÜRMETLER EFENDİLER...
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Nisan 12, 2013, 09:23:29 ös
Yanıtla #554
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Sn.Mason
Sizi şimdi hala anlayamıyorum ama sonunda anlayacağımdan eminim yine bir mail belliki seçmişsiniz,sanırım sizi eskilerden güzin abla vardı o rolü oynamanızı istiyor olabilirler allah yardımcın olsun.
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Nisan 12, 2013, 09:29:07 ös
Yanıtla #555
  • Aktif Uye

Eyvahlar olsun ! Masonlara itham ettiklerine bakınız. Yorum yapamıyorum, küstahlar için değmez yoruma zaten.
Adequatio intellectus et rei

Nisan 13, 2013, 06:24:00 ös
Yanıtla #556
  • Aktif Uye

bir şizofrenden mektuplar :D

Nisan 13, 2013, 06:42:42 ös
Yanıtla #557

Bir Grup AHLAKSIZ ŞAHISLAR,  Halkla Barışık içinde olan Masum Bayanlara ZİHİN KONTROLÜ YAPARAK Beyinlerine Çok Kötü Elektromanyetik Dalga Göndererek Delirtmeye ve ÖLDÜRMEYİ UĞRAŞIYORLAR. ORGANİZE SUÇ HALİNDELER.

Cümlesinin her kelimesine ayrı ayrı ve katıla katıla gülerim...
 :D :D :D :D :D :D :D :D
"İsteyen yavaş gitsin, ister hızlı koşsun, arayan bulur. İki elinle isteğe sarıl; çünkü istektir iyi yola kılavuz olan."
Mevlana

Nisan 13, 2013, 10:46:14 ös
Yanıtla #558
  • Ziyaretçi

Zihin kontrolü populer bir konu gerçektende varmıdır yokmudur tartışılan bir durum bu konu üzerine bir çok belgesel var
, görsel ve yazılı basında çok bahsedilen bir konu
bu konuyu görsel ve yazılı basında okuyan birisi psikolojisinin bozulması ve birazda kurgulaması sonucunda oluşabilecek bir durum...
elektromanyetik dalga göndermesi gerekmiyor , delirtme veya intihar için  ilaç vermek maliyet açısından daha uygun ayrıca bir kıza kim ne diye delirtsin oda ayrı konu...
malesef işsizlik mali yaşam zorlukları insanın psikolojisinde olumsuz etki yapıyor  herkezin bir derdi var , sinemalar ve yazılı görsel basından okuduklarını beyin kurguluyor demekki...

Saygılarımla,
418

Nisan 18, 2013, 10:18:26 öö
Yanıtla #559
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

02- Yaşamakta olduğunuz ülke ve şehir*:
    istanbul
03- Doğum Tarihiniz*:
    ****.1981
04- Eğitim Durumunuz*:
    lise mz.
05- Çalıştığınız Firma ve Konumunuz*:
    **** shipsupply
06- Cep telefon numaranız*:
    543******
07- Masonluk hakkindaki bilgileriniz*:
    ne değiştirirki gezdim gördüm ve kabul ettim desek yeterlimi.....
08- Dusunceleriniz*:
    idealist insanlara bayılıyorum...
09- Uyesi oldugunuz diger topluluklar:
    facebook
10- Bildiginiz yabanci diller:
    ingilizce,fransızca,rusca
    iyi,orta,orta
11- Internet kullanim bilgileri*:
    4-6 saat bazan
    camfrog a amerika ve ingilteredeki yahudi kardeşlerimle görüşmek için
12- Sahibi olduğunuz websiteler?:
    yok ki;
13- Sitemizi nereden buldunuz?*:
    netten
14- Neden uye olmak istiyorsunuz?*:
    daha öncedende üye olmak istedim ama kabul edilmedim nedenini bilmiyorum ama eski kökenli iki zıt kutup parti anlaşmazlığı desem heralde doğru olur yani;illuminatilik le ilgili 1780 li yıllara dayanan
15- Sunduklariniz ve beklentileriniz?*:
    işbitiren odasındaki en yüksek koltuğa oturmak amacım ya bu sizin locada olur yada başka locada olur yani çok tehlikeli 1.000 den fazla adamım var her emre ve göreve hazırlar gözetilip korundukları sürece belli daireler tarafından
16- Baska sitelerdeki gorevleriniz:
    camfrogta owner lığımda var operatör olduğum odalarda
17- Sizi davet eden uyenin bilgileri:
    --
19- Mason`musunuz?:
    fikren masonum
20- Bağlı olduğunuz Büyük Loca:
    keşke ilerde olacak
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.