Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Neden Allah İnsanları Yahudiler Hakkında Uyarmıştır?  (Okunma sayısı 8410 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 23, 2016, 08:29:53 ös
Yanıtla #30

kurt nickli şahıs efendi,emin olun ki hiç bir yazıyı okumadım.zaten yeni ayıldım,sitedeki tartışmaları okumuyorum,fotoğraf çekiyorum.başlıkları okuyup aklımdakileri kusuyorum.gerçekten neyden bshsettiğinizi bilmiyorum,anlayacak bir zeka kapasitesine sahip değilim.geçenki ıq seviyem mongol çıktı. ::)
kalite çöplükte aranmaz.

Ocak 24, 2016, 01:16:37 öö
Yanıtla #31
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sürekli düşünüp duruyorum, "Neden bir Rothschild olarak doğmadım ki?" diye. İş kafayı kullanmakta bitiyor. Sıfırdan koca bir imparatorluk kurdu adamlar. (Bknz; Rothschild ailesi) Uyum, Dürüstlük, Girişimcilik... Müslümanlar... ya da üstün olmadığı iddia edilen kimse -ki bence de Yahudiler bayağı bir üstün şuan- önce uyumlu olmalı. Daha ailemizin içinde birliği sağlayamamışken bir ırk olarak birlik olup üstün gelmek biraz zor bir maraton. Ha işin içinde bir de girişimcilik var ki, bizim millet biraz utangaç...

Allah uyarmış. Para babası Araplar da okumuyor mu o kitabı? Onlar da kursunlar bir birlik, üstün olsunlar. Yok, cesaret yok. Yemiyor. Nerede üstün ve ensesi kalın adam görsek "YAVUDDİİİ! PİS YAVUUDİ" diye damgaladığımızdan -ki genellikte haklı oluyoruz, adamlar FED, Bilderberg, Bohemler Kulübü falan derken yürüdüler bayağı...- üstün olmak için zaman kalmıyor.

Çalışmak gerekiyor. Adamlar çalışıyor, çalıştırıyor. Aslında biz de potansiyel işçiyiz ama onlar için. Ver yesin pislesin. Kredi alarak onlar için çalışıyoruz, televizyon izliyoruz onlar için çalışıyoruz. Azıcık kendimiz için çalışsak başkaları kredi alır bize çalışır... Yok Allah uyardı falan... Böyle basit şeyler arkasına sığınmak yakışmaz bir insana. Cennet de cehennem de dünyada.
« Son Düzenleme: Ocak 24, 2016, 01:22:56 öö Gönderen: Nicolus »
Serius est quam cogitas.

Eylül 01, 2016, 10:19:54 ös
Yanıtla #32
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sn. Kurt

Geçmişe bakarsak farklı din ve ırk mensubları Örn. arab, yahudi, ingiliz ve türklerden bahsedersek eğer şuanda hepsinin faiz işini yaptığını görebiliriz. Bu faiz işi sadece yahudiler yapıyor denilerek yanlış bir önyargı olmuş oluyor bana göre.. Neredeyse çoğu insan faiz işiyle uğraşıyor. Birazda bu yönde düşünürsek belki biraz bir şeyler anlayabiliriz. Faiz işi kimine göre doğru kimine göre yanlış. Eğer yanlış buluyorsa insanlar yapmasın ve almasın. Her koyun kendi bacağından asılır.

saygılarımla.
“Bize verilen sırları, kalbimizin en derin köşelerinde saklamalıyız. Bir ölü kadar sessiz, bir mezar kadar ketum olmalıyız.”

Şubat 14, 2017, 12:09:20 öö
Yanıtla #33
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

İşte aynı Allah indirdiği son kitapta yahudileri ben sizi en üstün yarattım da demiştir! Her ulusun iyisi iyidir, kötü insan da var iyi de. Faiz Muhammed döneminde tefecilik anlamındadır, o dönem banka mı var da faiz olacak? 3 kutsal dinin de açık yanları var ve eleştirilirler. Dünyada yalnız yahudiler ticaret yapmıyor, şimdi o petrol zengini arap müslümanlar parayı havadan mı alıyor? İnsanların kafasını Yaradanın adıyla kesmesi çok mu iyi ki yahudileri uyarsın bak bunlar gelecekte güçlenirler başınıza iş açarlar diye. O zaman Allah da yahudileri daha o dönem yok ettirseydi ki hiçbir kavim suçsuz yere yok edilmez, zaten yahudileri sevmese idi firavunun zulmünden kurtarmazdı. Ki Tanrı bence hiçbir ulus arasında ayrım yapmaz, hepsini sever.
Öldükten sonra yaşamak istiyorsanız;
Ya okumaya değer şeyler yazın ya da yazılmaya değer şeyler yaşayın!