Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org ta karsilikli gorusme  (Okunma sayısı 11186 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 14, 2007, 04:42:45 öö
  • Ziyaretçi

Arkadaslar. site icinde chat turu, yada seslenme turu bir sey olsa mi? yani karsilikli direk olarak konusulsami diye dusunuyorum? boyle birseyin eklenme ihtimali varmidir acaba?

Nisan 14, 2007, 04:48:20 öö
Yanıtla #1

Özel Mesaj bölümü var aslında

Nisan 14, 2007, 05:02:09 öö
Yanıtla #2
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Cogunlugun istegine bagli olarak http://nneonneo.ath.cx/advforums/guinea_smf/index.php bu linktekine benzer bir seslenme modulu konulabilir. Yorumlarinizi dinliyorum.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Nisan 14, 2007, 05:07:21 öö
Yanıtla #3

Linki denedim aslında iyi fikir sohbet içeriği forumda yer almaz böylece bilgilerin arasında yorumlar yer almaz özel mesaj bölümü için e-postalara bakmakta gerekmez daha hızlı bir yol teşekkürler.

Nisan 14, 2007, 04:11:05 ös
Yanıtla #4
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Elbette yararı olacagına inanıyorum.
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Nisan 15, 2007, 05:36:25 öö
Yanıtla #5
  • Ziyaretçi

Elbette yararlı olabilir!..

Nisan 21, 2007, 04:55:42 öö
Yanıtla #6
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Sayin Uyeler,

Forum teknolojisi bu konuda yeterince ilerlemedi. Bu sekilde bir mod eklentisi, guvenlik aciklari verebilecegi gibi, forumun guncellenmesi durumunda, dil, goruntu ve baglanti sorunlarida yaratabilir. Yakin ve ozel ilgi isteyen bir konu. Bu konu (suanda icin) durduruldu. Sitede baska yenilikler ve duzenlemeler yapiliyor. Anlayisiniz icin tesekkur ederim.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mayıs 08, 2007, 05:11:56 ös
Yanıtla #7

Masonlukla ilgili olarak çok önemli bir sorum var; Masonluğun kuruluşundan belirli bir tarihe kadar kadınların girmesinin neden yasak olduğu ve belirli bir tarihten sonra neden serbest bırakıldığı?
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Mayıs 08, 2007, 05:20:25 ös
Yanıtla #8
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Sn.Sevil Hanım,
Muntazam masonluk bayanları hıc bır zaman uye olarak kabul etmedı.Bayanları uye olarak kabul eden localar Muntazam olmayan localardır ve dunya capında tanınmamaktadırlar...Kadınların gırmesının yasak oldugu konusunda asagıdakı lınklere basvurabılırsınız..... Saygılarımla
http://www.masonlar.org/masonlar_forum/index.php?topic=1050.msg5294#new
http://www.masonlar.org/masonlar_forum/index.php?topic=104.0
http://www.masonlar.org/masonlar_forum/index.php?topic=462.0
 Aşagıdakı lınkte bır röportaj verilmiş sonuna dogru sorunuzun cevabını bulabılırsınız.
http://www.masonlar.org/masonlar_forum/index.php?topic=282.msg339#msg339
« Son Düzenleme: Mayıs 08, 2007, 06:00:31 ös Gönderen: La_Merica »
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Mayıs 08, 2007, 05:40:36 ös
Yanıtla #9
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Sevil Hanim sorunuz, "forum ile ilgili teknik sorular" bolumde acilmis. Masonluk ile ilgili sorularinizi "Masonluk ile ilgili sorular ve cevaplar" bolumune yada Masonluk ile ilgili diger bolumlere yazabilirsiniz.

Bu sekilde sorarsaniz oncedende cok kez yanitlanmis olmasina ragmen tekrar cevaplamaktan cekinmeyecegiz.