Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Shemuel  (Okunma sayısı 36941 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Şubat 26, 2008, 04:08:11 öö
Yanıtla #100

Mesajlarina en cok tebessüm ettigim moral kaynagi ve bana göre sitedeki en optimist üyedir sevgili samuel..
Bir güzel söz söyleme sanati varsa;birde güzel dinleme ve anlama sanati vardir..

Şubat 26, 2008, 09:20:21 ös
Yanıtla #101
  • Uzman Uye

Ich falle,falle immerfort. Und endlich auf den Grund! :(

Şubat 26, 2008, 09:21:27 ös
Yanıtla #102
  • Uzman Uye

Mesajlarina en cok tebessüm ettigim moral kaynagi ve bana göre sitedeki en optimist üyedir sevgili samuel..
Sevgili kardeşim nerelerdesin özlettin kendini

Şubat 26, 2008, 09:27:16 ös
Yanıtla #103
  • Uzman Uye

Bak şemuel beni af etmezsen intihar ederim. :(
Ölümümün tek sorumlusu sen olursun ::)
Öldüreceksin kendini öldürmelisin intihar kelimesi benim ağzımdan çıkmış olsaydı  hiç düşünmeden kendimi öldürürdüm. Ama nerde sende o cesaret,İntihar etmek yürek ister.Kusursuz bir intihar için erdem gerekir...Acaba beni anladınmı fossst David

Şubat 26, 2008, 09:39:24 ös
Yanıtla #104
  • Uzman Uye

Ölümümün tek sorumlusu sen olursun ::)
Neinnnnnnn!

DEN KOPF VERLOREN
Sie hat Jetzt Geist-wie Kam's, doss sie ihn Fand? Ein Mann verlor durch sie Jüngst den Verstand,
Sein Korf war reich vor diesem zeitvertreibe: Zum teufel gieng sein Kopf - Nein! Nein Zum Weibe!

Senin ölümünün sorumlusu ben değil aklına giren Şeytan olacak

Şubat 26, 2008, 09:42:09 ös
Yanıtla #105
  • Uzman Uye

Farecik bana da kusmustu
Küstürürsen tabiki küser ::)

Şubat 26, 2008, 11:38:14 ös
Yanıtla #106
  • Uzman Uye

İntihar etmek yürek ister.Kusursuz bir intihar için erdem gerekir..

Intihar etmek hayatla mucadeleden  kacip, kolay olani tercih etmek demek ve dolayisi ile cebanetin ta kendisidir. Hayatta kalabilmek ise tam aksine bir erdemdir. Basina sagnak sagnak musibetler yagsa da inatla mucadeleye devam diyen, hayatta kalmayi basaran insanlar erdemli insanlardir.

Muhabbetle

Şubat 26, 2008, 11:42:12 ös
Yanıtla #107
  • Ziyaretçi

Intihar etmek hayatla mucadeleden  kacip, kolay olani tercih etmek demek ve dolayisi ile cebanetin ta kendisidir. Hayatta kalabilmek ise tam aksine bir erdemdir. Basina sagnak sagnak musibetler yagsa da inatla mucadeleye devam diyen, hayatta kalmayi basaran insanlar erdemli insanlardir.

Muhabbetle
Bodoslama gitmiş sanırım sevgili shemuel...

Şubat 27, 2008, 08:35:20 ös
Yanıtla #108
  • Uzman Uye

Intihar etmek hayatla mucadeleden  kacip, kolay olani tercih etmek demek ve dolayisi ile cebanetin ta kendisidir. Hayatta kalabilmek ise tam aksine bir erdemdir. Basina sagnak sagnak musibetler yagsa da inatla mucadeleye devam diyen, hayatta kalmayi basaran insanlar erdemli insanlardır.
:D O senin  düşüncen İntihar etmek iyi bir irade ister.İnsanlar her zaman kolay olanı tercih eder,Yaşamak kolay bir eylen olduğu içinde bizler çoğunluk olarak yaşamayı tercih ediyoruz.Hayatta kalabilmenin zor bir yanı yokturki dört elle sarılalım en kötü ihtimal bir sürüngen gibi  yaşar gideriz.Çoğunluk yaşamayı ve üremeyi tercih eder.Çoğunluğun yaptığı hiçbir şey erdem olamaz.

Şubat 27, 2008, 08:38:04 ös
Yanıtla #109
  • Ziyaretçi

Sn.Shemuel güzel söylemiş hep intiharın güçsüzlük olduğu söylenir ama asıl güç intihardır.Kafasına silahı dayayabilecek çok insan olsa da tetiği çekebilecek pek azdır ama evlenip işe gidip çocuk yapacak yüzmilyarlar bulabilirsiniz hatta bulmanıza gerek yok baktığınız her yerde görebilirsiniz.