Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Sebnem  (Okunma sayısı 2528 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 29, 2007, 03:54:22 öö
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Bu üyeler hakkında fikir berlitme fikrini ortaya atmasına rağmen hakkında başlık açılmamış bende açayım dedim.Yeni olmasına rağmen yorumlarını okumaktan büyük keyif aldığım samimiyetle ben Türküm diyebiliyormu diye belkide haddim olmadan şakavari bir şekilde sınadığım ve belkide çok kızdırdığım ama sonunda iyi bir TÜRK müş dediğim bazen gereksiz bulduğum icraatları olsa da :) zeki, sempatik, çabuk galeyana gelen ve kalp kırabilen iyi bir VATANSEVER...
Çilesini çekmediğin dert senin değildir...

Kasım 29, 2007, 04:42:14 öö
Yanıtla #1
  • Orta Dereceli Uye
  • **

forumdaki uzun mesajları okumayı seven var mı  die anket yapsak kimse onay vermez galiba  :-\ ama mesajlar Şebnem in olunca uzun olsa da farketmiyo,bir an önce bitirmek tek sıkıntım gibi ;) gerçek anlamda yorumlarını okurken hayran kaldığım ender insanlardan birisi,,ve Vee müthiş bi zekası olduğu gerçei de unutulmaması gereken ilk özelliklerinden&mizah anlayışını da ekleyelim tabi ki ;D :D
Sevgiler

Kasım 29, 2007, 08:32:29 ös
Yanıtla #2
  • Uzman Uye

Sevgili Lucky siz hala Türk konusundamısınız :D
Türk ırkından olmaya biliriz ama hepimiz Türkiye bir ülkenin vatandaşı olmaktan gurur duyuyoruz.
Bir gün gelecek sizin gibiler kaçacak bizler savaşacağız

Ayrıca Sebnemi öyle iki cümle ile anlatamazsınız. Anlatmaya kalksam 600 sayfalık bir kitap olur.
Lütfen Kabile kraliçesinin ismini zikr ederken daha dikkatli olun ;) :)

Kasım 29, 2007, 08:42:37 ös
Yanıtla #3
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Sn. shemuel konunun forumla alakası yoktur.

Ocak 31, 2008, 08:49:44 ös
Yanıtla #4
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Şebnem in üyeliği niye silindi?

Ocak 31, 2008, 09:17:08 ös
Yanıtla #5
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Kisinin kendi istegi uzerine.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.