Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Bu iğrençlikte kim..  (Okunma sayısı 1954 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Haziran 21, 2013, 03:50:53 öö
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Okuyacağınız tarzı başka bir yerde görmeniz oldukça güç, kendi sanatımdır. İyi okumalar...

Sende kimsin ? Bu iğrenç yüzde neyin nesi. Git buradan, midemi bulandırıyorsun. Seni pis varlık. Burayı terk et yoksa elimde ki mızrağı kalbine saplar, kafanı meydan da sallandırırım...

Ahh.. Kahretsin halen o pis varlığı hatırlıyorum. Yemek yerken o pis suratı aklıma geliyor ve midem bulanıyor. Yok yok ! bunları astıracak ve rahatlayacaksın. Pis yaratıklar. Lanet hastalıklı fakirler...

Pazar bugün çok kalabalık. Hımmm.. Elmalarda tam mevsimlik. Hey sen ! dikkat etsene be adam ! önüne bak yürürken. Şu elmadan bir tane ver bakayım pazarcı. Ne kadar ? 1 sikke mi ? Dur bakayım. Ne ! kesem neredee ? Çarpan adam, tutun şunuu, yakalayın onu... Hey sen tut onu, bırakma geliyorum.

Sen kimin kesesini çalıyorsun ha ? Alın bu hırsızı meydana. Ve senn, adamı yakaladığın için teşekkürler.

Işığı söndüreyim de uyuyayım artık. Adama da boşuna o kadar şey söyledim, hırsızı yakaladı. Göründüğü gibi de değilmiş meğersem...

Bugün hava çok güzel, biraz gezmek lazım... Şu cimri esnaflar ... Hey siz, bayım size diyorum. Bir dakika. Dün hırsızı yakaladığınız için size nasıl teşekkür edebilirim bilemiyorum. Hemen şurada elbise dükkanım var gelin. Haydi çekinme gel. Otur şuraya. Bak sana şu takım elbiseyi bir deneyelim nasıl olacaksın. Gerçekten üstüne tamda oturdu. Hımm, şu sakallarını bir tıraş ettirelim gel benimle.

İsmin nedir peki ? Nerede yaşarsın ? Ne iş yaparsın ?

Yarın benimle ava gel, gezeriz muhabbet eder, avımızı pişiririz... Doğal havada kalmayı çok severim. Sende seveceksin..

Peter ! Peter ! Pişt bak işte orada ki geyiği görüyor musun ? Ben sağ tarafa geçeceğim, sende geyiğin arka tarafına dolan. Ben peter şimdi diye bağırdığımda hayvanı ürküterek bana doğru yönelt...

Peter şimdiiii. Ahhh işte bu kadar. Ahaha gel buraya dostum görüyormusun geyiği, bugün ki yemeğimiz çok değerli. Şimdi sana bir yemek nasıl yapılır onu öğreteceğim. Ateşi yak sen...

Peter uzun zamandır bir dostum olmadı, benim dostum olmanı istiyorum. Al bakalım bir bak tadı nasıl olmuş. Ahaha dikkat et sıcak...

Tanrım ne ara sabah oldu. Bugün arazilerde ki işçilerime bakacaktım. Bir giyinip hemen gideyim...

Çalışın çalışın, bak sağ taraftan başlayın tırpan vurmaya. Hey orada ki de kim ? Peterrr.. Aman Tanrım, dostum senin benim arazimde çalıştığını bilmiyordum. Gel buraya dostum...

Peter her gün en az 2-3 saat durmak şartıyla arazilerde ki işçilerin durumuna bakacaksın..

Açılın şuradan meydana neden toplandınız. Açılın, '' Kralın duyurusu var. Savaş ilan edildi ve vazıfsız varlığı olan kişiler zorunlu askere gidecektir''

Aman tanrım. Peter ! Neredesin be adam. Peter...

Çıkarın Peteri sıradan, Peter dostum. Aman Tanrım Peter. Kurtaracağım seni merak etme.

Kahretsin bir şeyler yapamaz mısınız ? O benim dostum. Ne kadar altın lazım söyle ? ''Kralın kesin emri var''

Peter yüzüme bak, ne olursa olsun sağ bir şekilde döneceksin dostum bunu biliyorum.

3 Yıl oldu. Lanet olası 3 yıl.

''Meydanaaa savaşta ölenlerin isimleri yazılıdırrrr ''

Oh peter ! peter yazıyor mu ? Tanrıya şükürler olsun listede yok.

'' Savaş sonunda sona erdiii''

Tanrım sana şükürler olsun...

Yol açın gelen askerlere bakmam lazım. Aranızda peter diye birisi var mı ? Peter ? Peterrr ? O elinde ki kağıt da neyin nesi evlat. '' Savaşta peter diye bir adamın bana Lord.Denzland'a vermem için elime tutuşturduğu bir yazı. ''

'' Denzlad. Ben Peter, bu satırlarımı okuyorsan öldüğümü öğreniyorsun. Ben Peter, çirkin suratlı iğrenç görünümlü bir adam, dostu olamayan, dostu olmayan. Son anlarıma doğru sen beni dost edindin, bana sevgiyi öğrettin, gösterdin. İlk defa birisinin yanında kendimi güvende ve güvenilir hissettim. Para ve güç aramızda ki bağı engelleyebilirdi, fakat biz yine de senle dost kalabildim. Bunu başarabildik dostum, bunu başardık. Senle ön yargıları kırdık. Benim cimri, ön yargılı, ama içinde kocaman bir melek taşıyan arkadaşım. Kendini ölümümle sorumlu tutma. Ben burada senin ailen, çocukların, çocuklarının geleceği için savaştım. Kendine dikkatli bak. Seni izleyeceğim... Peter...''

Dünya üstündeki en üstün yaşam formu olduğumuza ama yine de sözcüklere sığmayacak kadar mutsuz olduğumuza,çünkü başka hiçbir hayvanın bilmediği şeyi,ölmek zorunda olduğumuzu bildiğimize dair bir ironi

Haziran 21, 2013, 08:35:17 ös
Yanıtla #1
  • Uzman Uye

Simdilik elinize saglik diyelim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sadece okumaklami kalalim?????????

Haziran 21, 2013, 09:42:11 ös
Yanıtla #2
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Simdilik elinize saglik diyelim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sadece okumaklami kalalim?????????

Elbette yorumlamanızı isterim.
Dünya üstündeki en üstün yaşam formu olduğumuza ama yine de sözcüklere sığmayacak kadar mutsuz olduğumuza,çünkü başka hiçbir hayvanın bilmediği şeyi,ölmek zorunda olduğumuzu bildiğimize dair bir ironi

Haziran 21, 2013, 11:54:28 ös
Yanıtla #3
  • Ziyaretçi

Beğendiğim bir tarz , aslında buna benzer  oldukça eski bir rus  öyküsü okumuştum , benzrliğini  sadece okumada gördüm  :)