Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Recep Ivedik  (Okunma sayısı 9401 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 31, 2008, 10:28:25 ös
Yanıtla #10
  • Aktif Uye

Dilimiz esnek, kufure gerek yok. Kufur olunca daha anlasilir oluyor ancak. Yani kufur kullanmayinca argo olmick, yuz kizartmicak anlamina gelmez.

Ocak 31, 2008, 10:43:56 ös
Yanıtla #11
  • Ziyaretçi

Sn. Kırlangıç, dünyanın bir çok yerinde maalesef bu böyle...

Ocak 31, 2008, 11:20:53 ös
Yanıtla #12
  • Ziyaretçi

Aynı şekilde Cem Yılmaz da eleştiriliyor filimlerinde ki repliklerden ötürü.Fakat günlük hayattan insanlar anlatıldığı için sanırım bu tarz yorumlamalar daha komik görünüyor.

Ocak 31, 2008, 11:38:19 ös
Yanıtla #13
  • Aktif Uye

Turkiye'de kufursuz skecleri sadece dindar komedyenler mi yapar veya yapmali?

Onlarda yapmıyor artık ;) .....Hocanın kuşu diye bi başlık olucaktı bi bakınız isterseniz :D .
Vi VERİ VENİVERSUM VENUS VİCİ..

Ocak 31, 2008, 11:41:02 ös
Yanıtla #14
  • Ziyaretçi

Turkiye'de kufursuz skecleri sadece dindar komedyenler mi yapar veya yapmali?

Onlarda yapmıyor artık ;) .....Hocanın kuşu diye bi başlık olucaktı bi bakınız isterseniz :D .
Hocanın kuşu mu??  :o

Ocak 31, 2008, 11:53:06 ös
Yanıtla #15
  • Aktif Uye

Küçük bi düzeltme yapayım  ''cübbelinin kuşu ''  olucakmış başlık  :D

Şubat 01, 2008, 12:24:45 öö
Yanıtla #16
  • Ziyaretçi

;D Oda çok fena bence :D

Şubat 01, 2008, 01:51:59 öö
Yanıtla #17
  • Uzman Uye

Biz dunyanin baskentiyiz. Dunya devletleriyle aramizda ki fark bu. Yani kadim bir Osmanli torunlari olarak kendimize yakistiramiyorum. Ama dedigim gibi, ben kufursuz cok da kaliteli komedyenler dinledim... Ustelik gunumuzdeki komedyen diye gecinen bir cok komedyenden kat be kat daha kaliteli. Sadece goz aramak istesin yeterki. Kulaginiz sizi aliyor goturuyor dogru adrese...

Muhabbetle

Şubat 01, 2008, 01:55:26 öö
Yanıtla #18
  • Aktif Uye

ama Recep Ivedik gibi birinin (ki gercekte de var bu kisi. Ankara Sincan da yasiyor) de nazik konusmasi beklenirmi Sn. Kirlangic?

Şubat 01, 2008, 12:51:10 ös
Yanıtla #19
  • Aktif Uye

Biz dunyanin baskentiyiz. Dunya devletleriyle aramizda ki fark bu. Yani kadim bir Osmanli torunlari olarak kendimize yakistiramiyorum. Ama dedigim gibi, ben kufursuz cok da kaliteli komedyenler dinledim... Ustelik gunumuzdeki komedyen diye gecinen bir cok komedyenden kat be kat daha kaliteli. Sadece goz aramak istesin yeterki. Kulaginiz sizi aliyor goturuyor dogru adrese...

Muhabbetle
Ben henüz tarif ettiğiniz gibi iyi aile çocugu komedyen görmedim,Üstadın tabiriyle hepsi braz haşerat cinsindendir ...Sadece yeni çıkan satnd up çıların icadı degildir bu bel altı espiriler .Tiyatronun büyük isimleride en çok komediyi bu yolla saglamıştır ,baknz nejat uygur ustanın eski yeni tüm oyunlarına