Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: smf ve katagorilerim  (Okunma sayısı 1915 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 15, 2014, 12:57:34 öö
  • Orta Dereceli Uye
  • **

smf ile yeni bir forum kuruyorum ama oluşturduğum katagorilerin başlığına  tıklayınca "Verilen adres doğrulanamıyor. Lütfen geri gidin ve tekrar deneyiniz." yazısı çıkıyor aynı yazı forumdan çıkış yapmak istediğimde  de çıkıyor, bazen de katagorinin altındaki konular bölümü kayboluyor ne yapmam gerekir?

Kasım 17, 2014, 11:26:15 öö
Yanıtla #1
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Samuray,

Sorunun yollardan kaynaklandigi dusunuluyor. Oncelikle SMF`nin kendi sitesinden repair_settings dosyasi hakkinda bilgi alarak onu uygulamanizi oneririm. Sorunun devami durumunda tema ayarlarinizdan yollarin dogru oldugunu onaylayabilir, hata kayit raporlarindan aldiginiz hatalari inceleyerek sorunun tam olarak nerede oldugunu ogrenebilirsiniz.

Konuyu detayli sekilde SMF resmi forumuna (simplemachines.org) yazmaniz durumunda orada bircok kisi yardimci olacaktir. Turkce bolumude olan bu forum icerigi ve aktivitesi en yuksek SMF destek forumudur.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Kasım 17, 2014, 12:38:33 ös
Yanıtla #2
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Önerileriniz için teşekkür ederim Sayın Mason, değerlendirmeye çalışacağım.
Saygılarımla.