Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Guncellenme Islemi Tamamlanmistir  (Okunma sayısı 8120 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Haziran 20, 2011, 07:36:18 ös
Yanıtla #10
  • Aktif Uye

sayın Prometheus, sağ üst köşede olduğunu söylediğiniz iyi oldu. Küçücük yazılmış görememiştim. O ibare eskiden çok büyüktü, şimdi neden ufaldı acaba...
Bu formata itiraz hakkımı kullanıyorum... En azından eskisi gibi siyah olsun, diyesim var.
Saygılarımla

Haziran 21, 2011, 12:26:33 öö
Yanıtla #11
  • Aktif Uye

seyirciliğe alınmak nedemek, ben de seyirciliğe mi alındım? O yüzden mi bu siteyi bu şekilde görüyorum...
Hiç bir şey anlamadım. Yeterli bir açıklama yapılmadı. Bilen ne olduğunu anlatabilir mi?
Saygılarımla

Haziran 21, 2011, 01:59:19 öö
Yanıtla #12
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Seyirciliğe alınmak ya cezayla olur yada özel istekle. Sizi hiçbir yere alacaklarını sanmıyorum :D
Bir yere ait olmayı hiç istemedim. Ya kendim olurum yada başkalarının arkamdan övgüleri ile ölmüş olurum.

Haziran 21, 2011, 08:47:54 öö
Yanıtla #13
  • Orta Dereceli Uye
  • **

eski hali daha bir kasvetliydi sanki ancak ona alışmışız çok sade geldi bu hali diğer forumlardan farklı değil gibi ancak kullanımı daha rahatlatıcı olur sanırım. Hayırlı olsun
bekle, izle, gör, hisset, anla...

Haziran 21, 2011, 09:20:18 öö
Yanıtla #14

eski hali çok daha eşşsiz ve güzeldi
sevgiler...saygılar...
yenilmek te iyidir, mühim olan her seferinde yenilsende , daha iyi olarak yenildiğini bilmektir

Haziran 21, 2011, 02:57:43 ös
Yanıtla #15
  • Aktif Uye

Sayın Prometheus, Ben numunelik imal edildim,  :) eşsiz ve benzersizim. Dünyada ben tutarsam, seri imalata geçilecek. :) Benden çok olacak. Dediğiniz gibi şu ana kadar bir yere sığmadım, 9 köydden kovuldum. Numune beyenilmedi, benden üretilmez heralde.

Sitenin yeni içeriğini hiç beğenmedim... [-] Beğenilmeye benden bir tık...
Saygılarımla

Haziran 21, 2011, 05:47:42 ös
Yanıtla #16
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Sayın Hacamat, sanırım bir hata yapmışım. Söylediğimi yanlış anlattım. Ben kötü yere sizi almazlar gibisinden söylemiştim.

Saygılarımla...
Bir yere ait olmayı hiç istemedim. Ya kendim olurum yada başkalarının arkamdan övgüleri ile ölmüş olurum.

Haziran 22, 2011, 12:25:38 ös
Yanıtla #17

Eski "Portal"  sayfası görüntüsü olsa, başka bir isteğim olmaz benim...

Saygılarımla.
Bir kavramın tarihini bilmediğiniz sürece
Kavramın kendisini idrak edemezsiniz

Haziran 22, 2011, 01:22:42 ös
Yanıtla #18

eski hali olağanüstü güzeldi , kendine münhasır orijinal bir yapısı vardı, acaba eski formata tam dönüş olmasa da en azından siteye ilk girince güncel yazılan iletilerin takibi, bazı istatistiklerden haberdar olma ve bazı anketlerle sürekli fikir beyanında bulunma gibi bir çok eylem vardı, tekrar olamaz mı ?
sevgiler...saygılar...
yenilmek te iyidir, mühim olan her seferinde yenilsende , daha iyi olarak yenildiğini bilmektir

Haziran 23, 2011, 12:00:03 öö
Yanıtla #19
  • Uzman Uye

Geçen akşamda yazdım , ben bu formata biraz zor alışacağım. Eski format çok daha güzeldi. Farklı idi.Gizemli idi. Zararı yok yönetim böyle istemişse bizim yapacak bir şeyimiz yok.
      Saygılar-sevgiler.
"Vur ama dinle beni"