Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Ne umdunuz Ne buldunuz?  (Okunma sayısı 16862 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 27, 2007, 01:42:53 ös
Yanıtla #20
  • Ziyaretçi

Bu siteye asigimmm:))

Kasım 28, 2007, 04:56:30 ös
Yanıtla #21
  • Aktif Uye

Boş ve seviyesiz tartışmalardan uzak, üst düzey tartışmaların olduğu, disiplinli bir forum ummuştum. Buldum da.
Mea mihi conscientia pluris est quam omnium sermo

Şubat 01, 2008, 02:55:24 ös
Yanıtla #22
  • Ziyaretçi

siteyi çok beğendim oldukca güzel seviyeli bir forum olmuş ben de katıldığım tartışmalarda bu seviyeyi korumaya dikkat edeceğim Sn.Mason ve diğer site adminlerini kutluyorum

Mart 01, 2008, 03:20:39 öö
Yanıtla #23
  • Uzman Uye

Bu site benim icin bir OKUL gibi, UNIVERSITE gibi...Kiymetli bir uyemizin tabiriyle "bilgi yumagi". Kendi universiteme gitmek kadar da zevkli bir is bu okulda okumak...Evet, bu guzel SANAL OKUL'un bir ogrencisi olarak; dusunenlere  ve emegi gecenlere tekrar tesekkurler..

Muhabbetle

Mart 01, 2008, 06:30:12 ös
Yanıtla #24
  • Ziyaretçi

Foruma katılmadan önce; üye olmak isteğimin nedeni bir süredir araştırdığım Masonik öğreti hakkında daha doğru bilgi edinebilmek idi. Bunu baştan kestiremezdim ama birazcık yorumları, konu başlıklarını görünce doğru yerdeyim dedim. İlk kez bir forum ortamında bulunuyordum, normalde MSN bile kullanmayan bir insandım. Sonra anladım ki böyle bir sanal ortamda çok güzel arkadaşlıklar kurulabiliyor. Bende forumdan arkadaşlar var, onlarla buluşacağız dendiğinde "Nasıl yani?" diye sorduğumu hatırlıyordum bunu diyenler arkadaşlarıma :D
Her yönü ile bulunulması gereken, yaşamadan anlaşılmayacak, bilgi dolu, hoşgörü hakim, nezih mi nezih bir ortam "forumumuz". Adminlerimiz alınmasınlar, sahiplendim ama gerçekten bu kelimeyi söylemeyi istiyorum :D
Saygı ve Sevgilerimle,

Mart 13, 2008, 03:49:37 ös
Yanıtla #25
  • Ziyaretçi

Temmuz 02, 2008, 10:13:59 ös
Yanıtla #26
  • Ziyaretçi

:))allahta sizi guldursun  Draug.

Ağustos 12, 2008, 11:42:13 ös
Yanıtla #27
  • Ziyaretçi

ben bu siteye üye olmadan önce sadece simgeler ve misyonerlik üzerine paylaşım yapılıyor sanıyordum ama sitede değişik şeylerle karşılaştım en çok dikkatimi çeken bütün bilim dalları üzerine yorumlar yapılmış bu da çok güzel bir yaklaşımdır en azından bilime önem veren insanlar için beni etkilediğine emin olun saygılarımla

Ağustos 12, 2008, 11:52:44 ös
Yanıtla #28
  • Uzman Uye

Aydınlanmayı umdum,ötesi gerçekleşmeye devam ediyor

Mayıs 04, 2009, 05:05:03 ös
Yanıtla #29
  • Ziyaretçi

Ben 8 gün gibi kısa bir süredir forumumuzdayım.Aydınlanmak ve öğrenmek istediklerimi doğru kişilerden öğreniyorum.Beklediğimin çok üstünde harika bir site.Kendimi siteden alamıyorum.Forum yönetimine ve bilgilerini paylaşan tüm arkadaşlara bol teşekkürler