Masonlar.org - Harici Forumu

Anket

Forumda minnettarlik belirten mesajlar tek bir konu altinda toplansin mi?

Evet
3 (14.3%)
Hayir
7 (33.3%)
Forumun suandaki gibi kalmasi en dogrusu
10 (47.6%)
Forumdaki butun tesekkur mesajlari silinsin
1 (4.8%)

Toplam Oy Verenler: 12

Oylama kapandı: Temmuz 18, 2008, 03:29:49 ös

Gönderen Konu: Forumdaki paylaşımlar için teşekkür bölümü  (Okunma sayısı 7104 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 11, 2008, 03:09:08 ös
Yanıtla #10
  • Orta Dereceli Uye
  • **

sayin arkadaslar; her ne kadar yeni bir uye olsamda bu konuda ileri duzeyde bilgiliyim diyebilirim. bayagi buyuk bir forumum vardi ve bende bu konuda uyelerime izin vermistim. cunku aslinda bu konunun yararida cok. bir kisinin sadece "tesekkurler" yazmasi o belki mesaj coplugu gibi gorunuyor fakat o yazilan kelimenin sayesinde eski konu tekrar gundeme gelerek yeni mesajlar eklenmesini sagliyor. yani evet belki mesaj coplugu oluyor fakat yararida cok.

ayrica soyle dusunun, siz emek vermissiniz o kadar yaziyi yazmissiniz yada yaziyi kopyalamis ama resimleri arayip bulmussunuz o kadar zamaninizi harcamissiniz ve sizin bile olmayan birseyin guzellesmesine katkida bulunmussunuz. tabiki bunun karsiliginda bir tesekkur bekleyeceksiniz. orada yazilmis olan tesekkur, insanlarin onu okudugunu belirtiyor.

en azindan o emegini okundugunu ve insanlara ( o foruma ) birseyler kattigini bilmek acisindan ben yinede bu konuyu savunuyorum.

saygi ve sevgiyle

Temmuz 11, 2008, 03:11:24 ös
Yanıtla #11
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

Konu hakkinda cogunlugun fikrini belirlemeden yaptirima gecilmesi dogru olmaz. Bu nedenle acmis oldugunuz konuya anket eklenmistir. Bir sure sonra anket sonucuna gore farkli yaptirimlar uygulanabilir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Temmuz 11, 2008, 03:13:48 ös
Yanıtla #12
  • Orta Dereceli Uye
  • **

SnAdmin bende anket görünmüyor?
----------------------
Tamam sorun çözüldü.Teşekkür ederim.
...Söyleceklerimi yukarda söyledim zaten...

Temmuz 11, 2008, 03:14:01 ös
Yanıtla #13
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Her uyenin en fazla 2 oy kullanma hakki mevcut.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Temmuz 11, 2008, 03:18:16 ös
Yanıtla #14
  • Ziyaretçi

Sevgili Üyeler

Bu konuyu açmamdaki sebep konuların özünün gereksiz mesajlarla bozulmamasıydı.Bir arkadaşımız konu açıyor altına onlarca teşekkür , ne gerek var, yazacak birşey bulamayan herkes girip teşekkür ederim yazıyor , yazılanların çoğunun internet sitelerinden kopyalanıp foruma yapıştırılması cabası , bu kirliliği girdiğim her forumda gözlemliyorum ve birkaç forum bu konuda önlem aldı , o sebeple toplu teşekkürün daha iyi olacağını düşündüm sitenin güzelliği bakımından

saygılar

Temmuz 12, 2008, 06:46:01 ös
Yanıtla #15
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Gül bahçesinde geçen aşk sırrını bir gül bilir, bir de ağlayan bülbül!

Temmuz 12, 2008, 08:28:54 ös
Yanıtla #16
  • Ziyaretçi

böyle düşünmeniz normal forumda yazdıklarınızın nerdeyse tamamını teşekkür mesajları oluşturuyor