Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 598846 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eylül 02, 2012, 06:26:03 ös
Yanıtla #510
  • Uzman Uye

Bu Lucifer, bizim eski uye Lucifer mi acaba? :D

Eylül 02, 2012, 11:57:29 ös
Yanıtla #511
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

bizde.yalan.olmaz.panpa@***
Isim ve Soyad: Lucifer
Konu: BURS VE BIR MSN HAKKINDA
country: Turkiye
Send: Gonder

Mesaj: İyi gunler. Ben buraya 3 hafta falan once tam hatirlayamiyorum ama yazmistim. Bana bi cevap dahi gelmedi. Her gun e posta adresimi acip gelenler kutusuna baktim bi umut. Ama yoktu hic birsey. Neyse ben tekrar yazmakta fayda goruyorum. Cevap gelene kadarda pes etmeyecegim. Cunku basari tekerrurle daha cabuk gelir. Bakin ben buraya yazarken cok dusundum. Korkuyordum cunku cevremde masonlardan hep kotu bahsediyorlar. Ama ben oyle oldugunuza inanmiyorum. Ve bana bi sans verirseniz kesinlikle cok daha iyi cikarlariniz olacak. Gecen yazimda sizlere belli bi yetenegimin oldugunu soylemistim. Bir kisiye bir sey yaptirmak icin GOZLERINE bakmam yetiyor ve sonra o istedigim seyi dusununce baktigim kisi onu gerceklestiriyor. Sizdeki KABALA ya gerek duymadan ve cok daha kolay olarak yapiyorum bunu. Dusunmem ve goz temasi yetiyor. Sonuca gelecek olursam ben sizden BURS istiyorum. Fakat parayi bana verin demiyorum(belki guvenmezsiniz) , o yuzden universite parami yatirin ve beni cok iyi mevkiilere getirin emin olun pisman olmayacaksiniz. Bendeki bu yetenegin bi ulkenin basinda oldugunu dusunsenize? Hemde gayet muhafazakar gorunuyorum? Sizcede guzel bi kamuflaj olmaz mi? Angela Merkel'den daha iyi seyler yapabilirim sadece onumdeki engelleri kaldirin ve bana maddi destekte bulunun. İstedigim bu. Bide cabuk cevap verirseniz sevirim cunku universitem eylulun 24 unde acilacak. Benim maddi yardima ihtiyacim var. Lutfen Lucifer'e danisin. O size bana yardim etmeniz konusunda onerilerde bulunacaktir. universitem baslamadan parami yatirirsaniz cok cok mutlu olurum. Ciddiyim mukemmel bi kamuflajim var. Gayet muhafazakar gorunuyorum. Ve konustugum her insana guven veriyorum. Yonetmek konusuna gelince cidden ben yonetmek icin dogmusum, burcum aslan zaten. Bakin universitemin adi yeniyuzyil ve ben psikoloji bolumunu okuyacagim. Kim oldugumu soylemiyorum cunku siz onu bulabilirsiniz. Bana acilen cevap verirseniz cok mutlu olacagim. Vaktim kalmadi lutfen . Bir isaret bir sans. Emin olun pisman olmayacaksiniz. Zaten suan istanbuldayim. Bakin tek istedigim universite paramin yatirilmasi ve maddi destek. Bana burs verin lutfen(hatta yukardada dedim guvenmiyorsaniz gidin parayi siz yatirin bankaya benim adima). :( lutfen. Mezun olduktan sonrada isterseniz meclisede girerim. Lutfen bi cevap verin? Vaktim kalmadi :( ? Yarin universiteme kayit olmaya gidicem. Nolur oraya gittigimde bana 'universite paraniz yatmistir' desinler lutfen bana burs veriiiiin :( hatta gidin siz yatirin bana guvenmiyorsaniz :(..... Bide birsey daha soracagim anna kenedy isimli yabanci biri buraya yazdigim email adresime mesajlar gonderiyor, yok kocasi vefat etmis oda bana parasini vermek istiyormus. Acaba bu sizlerden biri mi? Simdiden tesekkurler.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Eylül 03, 2012, 12:52:04 ös
Yanıtla #512
  • Aktif Uye

Saçmalıyor... Güzelde yazıyor.. Fakat yaratıcılık zayıf.
Ölü Gibi Sessiz...Mezar Gibi Ketum...

חמישים אחוזים חמישים אחוזים בולגרי של יהודים....!!! O:

Eylül 03, 2012, 06:47:34 ös
Yanıtla #513
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

bizde.yalan.olmaz.panpa@****
Isim ve Soyad: SIZDE MI?
Konu: NEDEN?

Mesaj: Size kac gundur ayni mesaji gonderiyorum. Ya bu Horos denen varlik beni niye gormuyor? Herkesi goruyorsunuzda beni gormuyorsunuz? Of lanet olsun tamam mi? Parasizligin gozu ciksin (tek goz kalsin dimi) ? Sizdede mantik bu. Horos 'u animsatcak ya. Kalsin oyle. ..... . Bakin size okadar guveniyordum , cevap gelmedigi halde bile o kayit yerindeyken bile guveniyordum, bunlar bana yardim eder beni yari yolda birakmaz diye. Ama yok ne yardimi . Ooooffff. Burs vermediniz bana iste :( .... Gittik oraya parami odedik. Ne guzel universitemin simgesindede masonlarin yani sizin simgeniz var yilan. Dedim kesin birsey ederler. Yaw hic bise etmediniz. Yaaaa oooooooof. Bir kisi bana yardim etse nolurdu. İyi tamam hadi sizede iyi gunler. Yardim etmediginiz icin tesekkur edemiyorum. Gonul isterdi ki sizi arkama alarak cok iyi yerlere geleyim. Ama bosversene dimi. Orta siniflarin ne isi olur masonlarin arasina peeeeeeh. Hadi iyi gunler. Benim gibileri ne alcaksiniz araniza param yok. Peeeeh. Benimkide salaklik. Yani size guvenmek. Kural varya orta siniflar giremez masonluga diye.

Bugun gonderilen 4. mesaj.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Eylül 04, 2012, 01:15:37 öö
Yanıtla #514
  • Ziyaretçi

Bu arkadaş cidden sorunları var sanırım. İlgiyle takip ediyorum. Bakalım sırada neler söylecek  :)

Eylül 04, 2012, 09:40:42 öö
Yanıtla #515
  • Ziyaretçi

511 no'daki yanıt,
Alıntı
Konu: BURS VE BIR MSN HAKKINDA
konuda geçen msn hakkında yazılmamış mesajda ...

Saygılarımla,
418

Eylül 04, 2012, 03:42:18 ös
Yanıtla #516
  • Ziyaretçi

harika makaleler çıkmış ortaya. kitaplaştırmak lazım bence.

Eylül 04, 2012, 09:58:36 ös
Yanıtla #517
  • Uzman Uye

Tipik bir TÜRKİYE gerçeği ve MASON' ların algılanış  bicimi .  İşin acı olan tarafı bunu yazan Ünüversite'de okuyan biri .
Yazık hakikaten yazık , bu şahıs bana göre oyun oynuyor aklınca Masonlar la ...

SALAKÇA.

Saygılar
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Eylül 15, 2012, 02:09:06 öö
Yanıtla #518
  • Orta Dereceli Uye
  • **

bizde.yalan.olmaz.panpa@****
Isim ve Soyad: SIZDE MI?
Konu: NEDEN?

Mesaj: Size kac gundur ayni mesaji gonderiyorum. Ya bu Horos denen varlik beni niye gormuyor? Herkesi goruyorsunuzda beni gormuyorsunuz? Of lanet olsun tamam mi? Parasizligin gozu ciksin (tek goz kalsin dimi) ? Sizdede mantik bu. Horos 'u animsatcak ya. Kalsin oyle. ..... . Bakin size okadar guveniyordum , cevap gelmedigi halde bile o kayit yerindeyken bile guveniyordum, bunlar bana yardim eder beni yari yolda birakmaz diye. Ama yok ne yardimi . Ooooffff. Burs vermediniz bana iste :( .... Gittik oraya parami odedik. Ne guzel universitemin simgesindede masonlarin yani sizin simgeniz var yilan. Dedim kesin birsey ederler. Yaw hic bise etmediniz. Yaaaa oooooooof. Bir kisi bana yardim etse nolurdu. İyi tamam hadi sizede iyi gunler. Yardim etmediginiz icin tesekkur edemiyorum. Gonul isterdi ki sizi arkama alarak cok iyi yerlere geleyim. Ama bosversene dimi. Orta siniflarin ne isi olur masonlarin arasina peeeeeeh. Hadi iyi gunler. Benim gibileri ne alcaksiniz araniza param yok. Peeeeh. Benimkide salaklik. Yani size guvenmek. Kural varya orta siniflar giremez masonluga diye.

Bugun gonderilen 4. mesaj.

çok harry potter izleyen bir arakadaş olduğunu düşünüyorum,ailesi ilede sorunları olduğu besbelli :) Sn. Mason'a sabır versin, biz okuyan arkadaşlarada komik ama acı bir gerçekle yüzleşmenin nasıl birşey olduğunu gösteriyor

Eylül 17, 2012, 02:04:21 ös
Yanıtla #519
  • Ziyaretçi

Aslında bunun cevabını affınıza sığınarak yeni moda bir sözle vermek istiyorum.
'allah aşkına bu arkadaş ne kullanıyor acaba?'