Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Onur yok, şeref yok  (Okunma sayısı 4436 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 16, 2009, 09:31:26 ös
  • Uzman Uye

İzlenilmesi şiddetle gerekli bir video.

Bu adamı seviyorum, şu paçavra(türban) sevgisi de olmasa başımın üstünde yeri var.

Nisan 16, 2009, 09:46:03 ös
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

Vatanını bukadar yürekten seven, imkanları doğrultusunda bukadar azimle savunan, uğrana emek veren bir insanın herzaman başımın üzerinde yeri var. Şuan hernekadar susturulmuş olsada bence olması gereken halkın sesi, halkın ta kendisi, halk tek bir ağız olsa sanırım ortaya Nihat Genç çıkardı. Kendisini saygı ve sevgiyle selamlıyorum.

Nisan 16, 2009, 10:26:15 ös
Yanıtla #2
  • Uzman Uye

Bay saygın N. Genç, SKY Türk' te susturulduktan sonra Avrasya TV'de "Nihat Genç ile Veryansın" isimli bir programa başladı cumartesi günleri saat 21:00' da. Ben izleyemiyorum ama size iyi seyirler.

Nisan 16, 2009, 10:45:17 ös
Yanıtla #3
  • Ziyaretçi

Sayın Akyol,

Veryansın isimli programı başladığı günden bu yana, zaman zaman izleme fırsatı buluyorum. Ancak siz demek istediğimi biraz daha yüzeysel algıladınız yada ben isabetli anlatamadım. Nihat Genç'in hala susturulduğunu savunuyorum. Bir insanın susturulması düz anlamıyla artık ekranda konuşamıyor olması yada alıkonması demek değildir. Demek istediğim düşüncelerini özgürce artık söyleyemiyor olması zaten böyle bir karakterin susması, susturulması demektir.

Nihat Genç'in "Veryansın" isimli programda eskisi gibi özgür ve fiilen, kendi rengiyle düşüncelerini ortaya dökemediği aşikardır.

Saygılarımla,

Nisan 16, 2009, 11:26:19 ös
Yanıtla #4
  • Uzman Uye

Bay Saygın
N. Genç'in skytürkteki programını rastlarsam ziliyordum ama Avrasya tv'deki programını hiç izlemediğim için bilemiyorum, ama o da hak vermek elde değil, bildiğim kadarıyla kadarıyla evli ve bir çocuğu var, yani sorumluluğu var. Ergenekondan içeri alınmak istemiyordur büyük ihtimal. Düşünebiliyormusunuz özgürce düşüncelerinizi belirtiyorsunuz, sizi aylarca hapisde yatırabiliyorlar. Hadi bırakın hapis yatmayı, çocuğunuz okula gittiğinde arkadaşları tarafından baskı görüyor. Gerçekten haklı bile olsanız bu şekilde damgalanmak hiç hoş birşey değil.

Nisan 16, 2009, 11:38:58 ös
Yanıtla #5
  • Ziyaretçi

bu milletten 5 vakit namaz ile bile oy alirsin....

Nisan 16, 2009, 11:46:47 ös
Yanıtla #6
  • Ziyaretçi

Sayın Akyol,

Bahsettiğiniz gibi sorun Nihat Genç'de değil, bu sistemin çarkını döndürenlerde. Bu çark artık "S" çiziyor, toplumun aklı başında değil. İnsanlar artık önünü görmeden bir inanç uğruna yürür oldular, kimin nezaman neye basacağı bilinmez.