Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Konulara ne oldu??  (Okunma sayısı 14668 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 24, 2007, 06:05:45 ös
Yanıtla #10
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

Yeni server a gecis surecindeki gonderilmis mesajlar, gecis sirasinda kayip olmustur. Onceki gonderdiginiz mesajlari tekrar atmanizda herhangi bir sakinca yok.

Ust duzey guvenlik icin gecilen bu serverda sitenin teknik durumunun ve baglanti ayarlarinin cok daha saglam olacagini bildirmekten mutluluk duyarim.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mayıs 24, 2007, 06:06:53 ös
Yanıtla #11

sn mason ben tam olarak neden yenı bır servere gectıgınızı anlamadım ne gıbı bır sorunla karsılastınız?
saygılarımla!!

Mayıs 24, 2007, 06:15:39 ös
Yanıtla #12
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Sitenin yonetim ve ozel bolumlerine yasal olmayan girisler denenmistir. Siteyi yavaslatmak ve ulasilamaz duruma getirmek icin server a yapilan asiri yuklemeler olmustur. Bazi bolumlerin sifreleri denenmis ve girilmeye calisilmistir. Php uzerinde ozel yapim scriptler denenmistir ve bunlar gibi nedenlerden dolayi guvenligi yukseltmek amaci ile yeni server a gecildi.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mayıs 24, 2007, 06:17:58 ös
Yanıtla #13

ne dıyelım ısınız gercekten cok zor allah yardımcınız olsun acıklamalarınzı ıcın tsekkur ederım
saygılarımla!

Mayıs 24, 2007, 06:21:43 ös
Yanıtla #14
  • Orta Dereceli Uye
  • **

benimde ozel mesajlarim gitmis ya!
Kimse almasin seni, Yine bana kalasin

Mayıs 25, 2007, 06:43:22 öö
Yanıtla #15
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Bence böyle güzel bir sitenin saldırılar sonucu kullanılamaz duruma gelmesı yerıne bır kac mesaj ve ozel mesajın kaybolması degersız bır sorun.Sonucta herzaman saygı duydugum ve sevdıgım bır dostumunda dedıgı gıbı bazen kolu kurtarmak ugruna parmaklar feda edılebılır....Bu konuda gereken daha oncelerıde oldugu gıbı yapılacaktır.Suphem olmadı sızlerınde suphesı olmasın..
« Son Düzenleme: Mayıs 25, 2007, 06:46:04 öö Gönderen: Itzhak »
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Mayıs 25, 2007, 07:05:40 öö
Yanıtla #16
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Katılıyorum şuan dünyada  çökertilmicek  bir kaç site varSaldırı yapılması gayet normalBence bunlar olağan şeyler.
İnsanoğlunun en büyük merakı, görmediği ve bilmediği gizli şeylere karşıdır.Merak ilmin hocası olduğu için  o, bu merakında haklıdır...

Mayıs 30, 2007, 02:36:42 ös
Yanıtla #17

Siteye de saldırılar başladı ya desenize lanet burayı da bulmuş_
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Mayıs 30, 2007, 02:40:20 ös
Yanıtla #18
  • Orta Dereceli Uye
  • **

YOK BU İŞİ ADAMLAR YA ZEVK İÇİN YA DA DÜŞÜNCESİ UYMADIĞI İÇİN YAPARLAR...
İnsanoğlunun en büyük merakı, görmediği ve bilmediği gizli şeylere karşıdır.Merak ilmin hocası olduğu için  o, bu merakında haklıdır...

Mayıs 30, 2007, 03:09:01 ös
Yanıtla #19
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Sorun, 3 haftaya yakin bir sure once, yeni server a gecisle cozulmustur.