Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 599145 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ağustos 07, 2009, 05:03:20 ös
Yanıtla #310
  • Ziyaretçi

Buda güzel.Yurdum insanından tipik örnekler.Gene çok güldüm.Teşekkürler Sayın Mason...

Ağustos 25, 2009, 03:58:30 ös
Yanıtla #311
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Gercek Isminiz ve Soyadiniz     : h... o...
Yasiniz ve Tahsiliniz     : üniverste öğrencisi yaş ....
Buraya bir uye tarafindan tavsiye edildiyseniz uyenin ismi nedir?     :
Masonlar.org u nereden buldunuz?     : kendim araştırarak
Internetteki zamaninizi genelliklehangi sitede (sitelerde) geciriyorsunuz?     : genellikle araştırma yaparım mit genelkurmay masonlar sabetaycılık
Neden Masonlar.org forumuna uye olmak istiyorsunuz?     : iyi bir mason olmaktaki ilk adımı atmış olmak için
Masonluk ve Masonlar hakkinda ne dusunuyorsunuz?     : kesinlikle ulaşmak istediğim bir seviye masonluk
Basvurunuz kabul edilmedigi takdirde tepkiniz ne olur?     : başvurum kabul edilinceye dek tekrar tekrar başvururum
Masonlar.org uzerinden hickimseye Mason olmasi konusunda kisisel yardimda bulunulmayacaginin bilincindeyim.     : Kabul Ediyorum
Cevaplar oz irademle verdigim gercek cevaplardir.     : Evet
Davetiyenin gonderilecegi email adresi     : kostantinepol_@.......
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ağustos 25, 2009, 06:27:41 ös
Yanıtla #312
  • Aktif Uye

Hedefe kilitlenmiş bir kere :)

Basvurunuz kabul edilmedigi takdirde tepkiniz ne olur?     : başvurum kabul edilinceye dek tekrar tekrar
başvururum

Basvurunuz kabul edilmedigi takdirde tepkiniz ne olur?     : başvurum kabul adilinceye dek tekrar tekrar baş vururum
Davetiyenin gonderilecegi email adresi     : www.kostantinepol_@..........

Ağustos 25, 2009, 11:30:51 ös
Yanıtla #313
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Hedefe kilitlenmiş bir kere :)

Basvurunuz kabul edilmedigi takdirde tepkiniz ne olur?     : başvurum kabul edilinceye dek tekrar tekrar
başvururum

Basvurunuz kabul edilmedigi takdirde tepkiniz ne olur?     : başvurum kabul adilinceye dek tekrar tekrar baş vururum
Davetiyenin gonderilecegi email adresi     : www.kostantinepol_@..........

ama yapacağını da en başından soylemiş. anlaşılan bu başlık altında H.O.yu pek çok kez göreceğiz.

En azından şu noktada kendisinin hakkını teslim etmek gerekir diye düşünüyorum. Diğer üyeliğe kabul edilmeyen ya da üyeliğe kabul edilip Forum Kurallarına aykırı davranışlar sergileyerek "seyirci" statüsüne geçirilen ya da üyelikleri sonlandırılan kimileri gibi başka kisvelere bürünerek oyle olmadı belki böyle olur düşüncesiyle hareket etmiyor. Neyse o. İlk başvurusunda yazdıklarının neredeyse aynılarını ikinci başvurusunda da yazmış. Bu yönü gerçekten takdire değer... 

İkinci başvurusundan anladığım kadarıyla üniversiteyi kazanmış bu sürede. Kendisini tebrik ediyorum. Hayatta başarılar diliyorum.

Ağustos 28, 2009, 10:00:15 ös
Yanıtla #314

Bence kendisini tbrik edelim universiteye kabul edildigi icin
Spes mea in Deo est

Ağustos 29, 2009, 01:53:37 ös
Yanıtla #315

Bence kendisini tbrik edelim universiteye kabul edildigi icin

niye ki üniversiteye kabul edilmek çok mu zor? hem başarıyla hakkını vermiş olanlar için hiç de zor olmasa gerek:)
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Ağustos 29, 2009, 02:13:51 ös
Yanıtla #316
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Gercek Isminiz ve Soyadiniz     : yarali
Yasiniz ve Tahsiliniz     : 26 universite
Masonlar.org u nereden buldunuz?     : internet
Internetteki zamaninizi genelliklehangi sitede (sitelerde) geciriyorsunuz?     : youtube
Neden Masonlar.org forumuna uye olmak istiyorsunuz?     : bakip cikicam
Masonluk ve Masonlar hakkinda ne dusunuyorsunuz?     : ........
Basvurunuz kabul edilmedigi takdirde tepkiniz ne olur?     : edilmezse dusunuruz
Masonlar.org uzerinden hickimseye Mason olmasi konusunda kisisel yardimda bulunulmayacaginin bilincindeyim.     : Kabul Ediyorum
Davetiyenin gonderilecegi email adresi     : deepsilverny@........

bakıp çıkıcam. ) bakmaya fırsatın olursa bakarsın sora da çıkarsın )

bu tip insanlar kişiliklerini çözemeyen insanlardır

Ağustos 29, 2009, 02:27:57 ös
Yanıtla #317

Gercek Isminiz ve Soyadiniz     : yarali
Yasiniz ve Tahsiliniz     : 26 universite
Masonlar.org u nereden buldunuz?     : internet
Internetteki zamaninizi genelliklehangi sitede (sitelerde) geciriyorsunuz?     : youtube
Neden Masonlar.org forumuna uye olmak istiyorsunuz?     : bakip cikicam
Masonluk ve Masonlar hakkinda ne dusunuyorsunuz?     : ........
Basvurunuz kabul edilmedigi takdirde tepkiniz ne olur?     : edilmezse dusunuruz
Davetiyenin gonderilecegi email adresi     : deepsilverny@........

bakıp çıkıcam. ) bakmaya fırsatın olursa bakarsın sora da çıkarsın )

bu tip insanlar kişiliklerini çözemeyen insanlardır

Birşey söyleyebilir miyim? Yani amacım ortalığı karıştırmak değil de.. Ama dikkatimi çekti özellikle bu konuya her açıdan bakılmış ancak tek tip eleştiri odağı olunmuş bir mevzu söz konusu. Yani anlatmak istediğim tabiki Kişileri ne olursa olsun yaptıklarından ötürü eğer ki takdir etme yönümüz mevcutsa eleştirebilme hakkımız da mutlaka vardır, ancak şua evrim basamağında bulunanlar birbirinden bir hayli farklı olacakları için farklılıkları neden hoşgöremiyoruz onu anlamış değilim.

Yani bu konu üzerinde alay edenler, dalga geçenler, bakın hiçbirini tanımıyorum ama uluorta dalga geçilecek bir husus varsa eğerki sizinle dalga geçenle aynı şekilde geçmek istiyorsanız bence burada çok büyük bir sorun, çözülemeyecek nokta vardır. Bunun üzerinde durulması ve olayı bir şekilde halletmemiz gereklidir, diye düşünüyorum.

Burada Sayın Mason'un tavrını asla eleştirmiyorum, yapısı itibariyle hepimize örnek teşkil edecek bir muazzam durum söz konusudur ama gelgelelim bir şekilde mesahj atmış, kendi tavırlarını sergilemiş bu kimseler ister olumlu kişilikte ister olumsuz tavırlar sergilesin ama burada hiçbirini yadırgama hakkına sahip değiliz. Bilmiyorum farklı düşünenlere her zaman Saygım vardır ama ben işin açıkçası şimdiye kadar bu paylaşım üzerinde yorumlarımı genellikle tarafsız ve hoşuma gidenleri de açıkça belirtmişimdir.

Yani eleştirilme hususunda şuna inanıyorum ki tek taraflı bir eleştirme adil değildir. Onların da durumları bu şekildedir. Her türlü mesaj yazma hakkına sahiptirler, herkes bir anda olgunlaşamaz. Evrim gerektirir ama olgun olmayan kişileri de olgun olmadıkları için hor görme yetisine de sahip değiliz, diye düşünüyorum. Zamanları vardır belki de kendi basamağında övünen kişileri bir anda geride bırakan, bırakacak niteliğe de sahip olunabilir, her an herşey olabilir, hiçkimse bulunduğu konuma göre davranarak başkalarını asla ezemez, hor göremez, görürse de eninde sonunda kendisinin hor görülmesi kaçınılmaz hale gelecektir.

Belki düşüncelerim bazılarımızı önemli derecede rahatsız edebilir ama ben de belirtmeden geçtiğim durumda hissetmiş olduğum bu rahatsızlığı gidermek adına düşüncelerimi belirttim. Yineliyorum o kişilerin hiçbirini tanımamama rağmen hepsine Sonsuz Saygı duyuyorum.

Saygı ve hoşgörü dileklerimle,
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Ağustos 31, 2009, 03:41:55 öö
Yanıtla #318
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Gercek Isminiz ve Soyadiniz     : Ö... C...
Yasiniz ve Tahsiliniz     : 17 ali
Masonlar.org u nereden buldunuz?     : googledan arastirdim
Internetteki zamaninizi genelliklehangi sitede (sitelerde) geciriyorsunuz?     : araştirmali sitelerde.  harunyahya.org
Neden Masonlar.org forumuna uye olmak istiyorsunuz?     : mason olmak icin
Masonluk ve Masonlar hakkinda ne dusunuyorsunuz?     : arastirmak isyiyorum.insanliga yararli bişey olursa neden benim bir katkim olmasin
Basvurunuz kabul edilmedigi takdirde tepkiniz ne olur?     : bir daha denerim
Davetiyenin gonderilecegi email adresi     : oozzaall_anakonda@............
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Eylül 06, 2009, 03:27:12 öö
Yanıtla #319
  • Ziyaretçi

Bence buradaki başvuru metinlerine imza atan şahıslar bu siteye üye olduklarında mason olacaklarını dahi düşünüyorlar. Böylesine bir cehalet ve ciddiyetsizlik karşısında dehşete düşmemek ve ülkemizdeki insanların halini görüp hayıflanmamak elde mi.

Bunları paylaştığı ve kullandığı yöntem için Sayın Mason'a çok teşekkür ediyorum çünkü kendileri üyeleri bu siteye has yöntem ile özenle seçiyor dolayısıyla da forumun kalitesini hep üst seviyede tutmayı başarıyor.

Saygılarımla...