Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Özel Üyelik (Private Membership)  (Okunma sayısı 10211 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 07, 2007, 01:43:50 öö
Yanıtla #10
  • Orta Dereceli Uye
  • **

tesekkurler. benimde en sevdigim turkulerdendir.
Kimse almasin seni, Yine bana kalasin

Haziran 12, 2007, 02:07:18 ös
Yanıtla #11
  • Ziyaretçi

gerçekten daha güzel düşünülmüş..siteye giriş tanınmayan kişilere veya kefili olmayan kişilere kapatıldığı zaman seviyesi güzel olan bu forumun seviyesi daha da artacaktır diye düşünmekteyim.bence daha da erkenede çekebilirseniz bunu güzel olur

saygılarımla

Haziran 22, 2007, 10:43:39 ös
Yanıtla #12
  • Uzman Uye

kefil olumak iyide birde  bu işin sonunda kapımıza icra gelmesi var.
o kişinin yanlış davramışları sonucunda cezayı kefil olanlardamı çekecek?

Haziran 23, 2007, 04:04:25 öö
Yanıtla #13
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Hayir. Fakat getirdiginiz her kisi atiliyorsa, belli bir asamadan sonra yeni uye davet hakkinizi kaybedebilirsiniz.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Haziran 23, 2007, 02:41:17 ös
Yanıtla #14
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Hayir. Fakat getirdiginiz her kisi atiliyorsa, belli bir asamadan sonra yeni uye davet hakkinizi kaybedebilirsiniz.
Gördünmü Shemuel bu kefıl oldugun kısının borcunu odememesı sonucu sana ıcra gelmesı gıbı bırsey degıl sadece banka senın hesabını donduruyor gıbı bırsey....
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Haziran 23, 2007, 04:11:52 ös
Yanıtla #15
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Siteye getireceginiz uyenin, sizi temsil edecegini ve sizin sayginliginizi etkileyeceginide belirtmek isterim.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Haziran 23, 2007, 09:11:10 ös
Yanıtla #16
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Siteye getireceginiz uyenin, sizi temsil edecegini ve sizin sayginliginizi etkileyeceginide belirtmek isterim.
Samuel burdada denılmek ıstenen parandakı bloke kalksada bankayla ılıskılerın eskısı gıbı olmayabılır anlamında...yanı banka mudurunun yanında oturup Turk kahvesı ıcemeyebılırsın...:D
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Haziran 23, 2007, 11:09:22 ös
Yanıtla #17
  • Uzman Uye

Gördünmü Shemuel bu kefıl oldugun kısının borcunu odememesı sonucu sana ıcra gelmesı gıbı bırsey degıl sadece banka senın hesabını donduruyor gıbı bırsey....
kardeşim hesap donarsa aç kalırız.üstelik piyasalardaki itibarımız ne olur biliyormusun. ???
Bu kefil olma işi beni korkuttu. ::)

Haziran 23, 2007, 11:15:31 ös
Yanıtla #18
  • Uzman Uye

Samuel burdada denılmek ıstenen parandakı bloke kalksada bankayla ılıskılerın eskısı gıbı olmayabılır anlamında...yanı banka mudurunun yanında oturup Turk kahvesı ıcemeyebılırsın...:D
Amanin Booo :o
Çek,kredi vb. her türlü hizmetten mahrummu kalacağım  ???
Babam bile gelse kefil olamam :(
 :'( :'( :'( :'(

Haziran 24, 2007, 02:35:00 öö
Yanıtla #19
  • Seyirci
  • Aktif Uye

kardeşim hesap donarsa aç kalırız.üstelik piyasalardaki itibarımız ne olur biliyormusun. ???
Bu kefil olma işi beni korkuttu. ::)

Valla abi boyle bırseyle karsılasırsan pesın soylıyeyım bugunlerde elım cok sıkısık....:D ama aylık % 200 faızle alırım dersen bırseyler yapabılırım...:D ve senı 9 ay kadar bekleyebılırım..Hatta dukkanını bıle ıpotek ettırebılırız degıl mı? :d
« Son Düzenleme: Haziran 24, 2007, 02:38:00 öö Gönderen: Itzhak »