Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: İlluminati !!!  (Okunma sayısı 110077 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 30, 2008, 05:01:18 ös
Yanıtla #70
  • Orta Dereceli Uye
  • **

sn Kardeşlerim
İlluminati deyince kanım durdu heyecandan ekrana yapışıp kaldım. kımı kardeslerımın yazısına katılmakla beraber kımı kardeslerımın yazısına kuçuk bı tebessum ettim.
illuminatiye ait çok iyi bılgılere sahip olduğumu dusunup yazıları okurtkrn sızlerın bunları neye daanarak yazdığını dusundum. illuminatiyle ılgılı subat ayında çok çarpıcı ve kayde değer bır tezımı huzurunuza sunucam umarım ılgınızı çeker.
 NOT. şubat ayı dedım çunku sağ kolumdakı yırtık yuzunden şu an hiç bir şekılde verımlı olamıyorum kardeslerım.

sn: just_McCann sizinle ılluminati hakkında bılgılerımızı paylaşmaktanda gurur duyarım. ıkımızın bılgılerının çokj güçlü olcağı gorusundeyım

Saygılarımla

Ocak 30, 2008, 06:55:31 ös
Yanıtla #71
  • Ziyaretçi

Sn.lucifer bahsettiğiniz tezinizi,kendi adıma merakla bekliyorum.

Ocak 31, 2008, 01:23:30 öö
Yanıtla #72
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Evet,bende çok merak ettim sn.lucifer.Bir an önce yazmanız dileğiyle.
Gül bahçesinde geçen aşk sırrını bir gül bilir, bir de ağlayan bülbül!

Şubat 24, 2008, 04:49:23 ös
Yanıtla #73
  • Ziyaretçi

Arkadaşlar açıklanacağı vaad edilen bilgiler nerede peki?

Şubat 25, 2008, 11:47:56 öö
Yanıtla #74
  • Orta Dereceli Uye
  • **

sn blossom
Bılgıler tabıkı forumda sızlerle paylaşılacaktır buna emın olabılırsınız vaadler verıpte uygulamama gıbı bı dusuncem yok
yalnız forumdada belırttığım uzere kolumda buyuk bır yırtık vardı ve hıçbırsekılde kullanabılecek durumda değildi ve geçtiğimiz gunlerde bu olaydan dolayı amelıyat oldum. ve tek sol kolumla metınler yazmakta zorlandığımı bılmenızı ısterım sağlığıma kavusur kavusmaz bılgılerımı huzurunuza sunacağım.forumdada bazı katılmak ıstediğim konular olabılıo fakat yazmaktakı zorlanmam yuzumden tek elımle yazmıyorum ve katılamıyorum.
sizleri beklettiğim içinde lütfen  kusurqa bakmayın.
saygılarımla

Şubat 25, 2008, 12:56:38 ös
Yanıtla #75
  • Ziyaretçi

Sn. lucifer, ben sizden ziyade Sn. just_McCann' i kastetmiştim. Sizin durumunuzu okumuştum...

Şubat 25, 2008, 02:06:04 ös
Yanıtla #76
  • Orta Dereceli Uye
  • **

sn blossom hassasiyetiniz için tesekkur ederım. yalnıs anlamadan dolayı sızden çok ozurdılerım
saygılarımla

Şubat 25, 2008, 02:48:50 ös
Yanıtla #77
  • Ziyaretçi

sn blossom hassasiyetiniz için tesekkur ederım. yalnıs anlamadan dolayı sızden çok ozurdılerım
saygılarımla
Estağfurullah... Sn. just_McCann' den artık başka bir bahara bekliyeceğiz sanırım. Sizin yazacaklarınızı sabırsızlık ile beklemekteyim. Bir de club of rome hakkında bir bilginiz var mı diye merak etmekteyim...

Şubat 25, 2008, 03:14:20 ös
Yanıtla #78
  • Orta Dereceli Uye
  • **

hayır bır bılgım yok ne hakkında acaba bu.sizin ufakta olsa bılgınız varsa bahseebılırmısınzı

Şubat 25, 2008, 03:45:12 ös
Yanıtla #79
  • Ziyaretçi

hayır bır bılgım yok ne hakkında acaba bu.sizin ufakta olsa bılgınız varsa bahseebılırmısınzı
Club of Rome adı altında ben Diğer İnançlar başlığı kısmında konu başlatmıştım. Club of Rome' un bir illuminati kardeşliği olduğunu ifade eden bir kaç kaynak ile karşılaştım. Şuan 100 üye ile devam eden bir cemiyet. Yanılmıyorsam 3 tane Türkiye'den üye var: Orhan Güvenen, Talat Halman ve İhsan Doğramacı. Bu bilgiye ekşi sözlükten bile zaten direkt ulaşabilirsiniz. Bu 3 üyeden birisini şahsen tanımaktayım ve kendisinin club of rome üyesi olduğunu bir çok kişi bilir zaten.