Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Sizlerle değilken Satranç Antrenörü oldum...  (Okunma sayısı 1778 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 09, 2016, 11:54:36 ös
  • Orta Dereceli Uye
  • **

İyi günler arkadaşlar.
Son bir yıla yakın zamanda siteye fazla giremiyordum çünkü çalışmaya başladım. İşsizken ne güzel devamlı buradaydım. Bir sene kadar önce satranç federasyonunun açtığı kursu bitirip birinci kademe satranç antrenörü oldum. İsmi güzel birinci kademe ama en aşağı kademedir aslında. Hatta pek kullanılmamakla birlikte yardımcı antrenörlük diye de geçiyor. Böyle geçmesi anlamsız zira kimseye yardımcı olduğum yok derslerimi tek başıma veriyorum.
Ana okullarında ve ilkokullarında yıl boyunca dersler verdim. Hiç bilmeyen çocuklara satranç öğretip sevdirmeye çalıştım.
Oyun gücümden ziyade seviyeye inme çocuklarla şakalaşarak oyun oynar gibi konuları anlatabilme yönlerimin daha ön planda olduğunu düşünüyorum. Satranç eğitimi yada satranç hakkında sormak istediğiniz bir şey varsa yardımcı olmaya çalışırım. Yüksek ukd gerektiren bir sorununuz varsa da hocalarımla irtibata geçerek yanıt vermeye çalışırım.
Kalın Sağlıcakla

Temmuz 10, 2016, 12:40:02 ös
Yanıtla #1
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Tebrik ederim. Hayırlı olsun inşallah. Buradaki online satranç çalışıyorsa sizinle satranç oynamak isterim.
Her kande baksam görünür gözlerime sırr-ı ezel
Her şey ulaşıp aslına çıktı aradan kainat

Temmuz 10, 2016, 12:58:31 ös
Yanıtla #2
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Efendim tebrikler, umarım başarılı bir şekilde ilerlersiniz antrenörlükte.. :)

Temmuz 10, 2016, 05:10:29 ös
Yanıtla #3

Tebrikler, başarılarınızın devamını dilerim.
Character is what you are in the dark. -Dwight L. Moody

Temmuz 10, 2016, 05:59:55 ös
Yanıtla #4
  • Orta Dereceli Uye
  • **

hepinizin iyi dilekleri için ayrı ayrı teşekkür ederim.