Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Cocuklara Agit  (Okunma sayısı 1471 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aralık 01, 2016, 10:18:32 ös
  • Uzman Uye

Öyle bir ölsem

Öyle bir ölsem ki cocuklar

Size hic ölüm kalmasa.

Aziz Nesin

Adana Aladag unutulmasin.

Aralık 01, 2016, 11:25:19 ös
Yanıtla #1

Uzun süre ölü kalmayacağımızı biliyorum.Değişik yaşamlar, farklı gelecekler ama aynı benlikler …Başlangıclar ve Sonlar olmadan.

Yaşamlarımız sadece bizim değil, Yaşanmış ve yaşayacak diğer herşeye bağlı”, “Herşey bir sonrakine ve öncekine bağımlı” Oyun oynadıkları "O" parkın, yıldızları altında buluşmaları dileği ile ...

İnsan Evriminin Kapitalist olan 5'nci evresin de; Kapitalist düzenin şık ambalajı ardındaki camurun içinde boğulan, kendini özgür sanan kölelerin duyulmayan cığlıkları aslında bu olanlar; söylenecek sözlerin kalmadığı bu anlar.
Sen Özelsin

Aralık 01, 2016, 11:41:06 ös
Yanıtla #2
  • Uzman Uye

Alıntı
İnsan Evriminin Kapitalist olan 5'nci evresin de; Kapitalist düzenin şık ambalajı ardındaki camurun içinde boğulan, kendini özgür sanan kölelerin duyulmayan cığlıkları aslında bu olanlar; söylenecek sözlerin kalmadığı bu anlar.

Bu ne böyle arkadaşım , yazarın önünde saygı ile eğilirim ...
Saygılar
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Aralık 02, 2016, 09:08:14 öö
Yanıtla #3
  • Yeni Katilimci
  • *
    • masonlar.org

Diyecek bir söz yok  :(
Davranışlarınızı yönetin, yoksa onlar sizi yönetir.

Aralık 02, 2016, 06:11:45 ös
Yanıtla #4
  • Uzman Uye

Bilir misin Vera
Bu öldürülen kaçıncı çocuk?
Bu kaçıncı kertik yüreğe atılan?
Eskisi gibi değil
Artık daha da sancılı yaşamak.
Nazım Hikmet
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Aralık 02, 2016, 08:55:01 ös
Yanıtla #5
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Bu çocuklara Allahtan rahmet diliyorum, Mekanları cennet olsun. Şunu biliyorum ki burayı yakanlar Madımakı yakanlardır. Amaç ne mi ? Amaç çok çok kötü. Bunu yapanlarda arkasindakilerde belli. Türkiye de hiç sinagog ya da kilise yandığını ve içindekilerin öldüğünü hiç gördünüz mü duydunuz mu? Görmezsiniz. Bu ayıp bize yeter. Bunu kimler yaptigiysa kendi çocuklarida böyle yanması dileğiyle.

Saygılarımla.
“Bize verilen sırları, kalbimizin en derin köşelerinde saklamalıyız. Bir ölü kadar sessiz, bir mezar kadar ketum olmalıyız.”