Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: ÇİNLİLER CENİN YİYOR!!!  (Okunma sayısı 10048 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 23, 2008, 09:48:13 ös
Yanıtla #10

Bu olayin bu sekilde bir icerigi oldugunu ben de bilmiyordum,aydinlattiginiz icin tesekkur ederim.Lakin videoda ki goruntuler sanki sizin bahsettiginzden daha farkli gibi,ceninin annesi ile baglantisi olan karnindaki kordona kadar var resimlerde ?Daha fazla bilgi almak istedigim icin,sizden beni kaynaga yonlendirmenizi rica ediyorum.
  Ayrica verdiginiz resimlerin ilkinde,adamin sag tarafinda duranlarin ne oldugunu soyleyebilir misiniz ? Merak ettim :) Tam olarak algilayamadim ne oldugunu ?
Okudugum kadari ile ordekmis.
Internet uzerinden blood libel ve Chinese eating fetuses arastirmalarini yaparsaniz konu hakkinda bir cok kaynak bulabilirsiniz. Direk bu resimler ile alakali kaynak istiyorsaniz Zhu Yu adli sanatciyi arastirabilirsiniz. Videoda bulunan her sey bahsi gecen cocuk yeme olayi ile ilgili olmayabilir.

Gordugum kadari ile Cin'de kurtaj ile alinmis veya olu dogmus bebekler uzerinde deney (hastaneler icin kadavra olarak)/otopsi yapilmasinda etik olarak bir sorun gormuyorlarmis. Videodaki resimlerdeki gercekci gorunenler bunlarin bir parcasi olabilir.

Ayrica pisirilmis olan bebeklerin formlarinin hic degismemis olmasi da suphe uyandiriyor.
Spes mea in Deo est

Mayıs 24, 2008, 12:12:13 öö
Yanıtla #11
  • Orta Dereceli Uye
  • **

bu görüntüler rotten.com isimli sitede yaklaşık 5-6 sene önce yayınlanıyordu ve sahte olduğunu düşünüyorum...herşey bir yana bu uzakdoğuluların  taştan yumuşak ne bulursa yemelerinin temelinde yıllarca savaş ve yokluk yaşamalarını gösterebiliriz.. 
Bilgili bir aptal, bilgisiz bir aptaldan daha aptaldır.
  Moliere

Mayıs 24, 2008, 09:11:41 ös
Yanıtla #12
  • Aktif Uye

yanlis hatirlamiyorsam www.giyotin.net adli sitede de bu olay resmedilmisti. Ancak siteye bakmak isteyenlerin saglam bir mideye sahip olmasi gerekiyor zira bazen ve genellikle rahatsiz edici resimler de bulunmakta

Mayıs 24, 2008, 10:27:27 ös
Yanıtla #13
  • Ziyaretçi

Aslinda sanirim farkinda olmadan Sn.poyraz06 guzel bir noktaya getirmis oldu konuyu,neden bir insan yemek yarismasina,kizarmis bebege benzetmeye calistigi bir yemek ile girsin ki ? Bunun estetik yonunden bir getirisi olmadigi gibi tamami ile midesizlik ornegi.

Ocak 07, 2009, 09:18:24 ös
Yanıtla #14

Yok daha neler. Bu gerçek mi bilmiyorum ama midem gitti. Oysa Çin Kültürüne hayran biriydim, yani öyle hatırlıyorum :(
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Ocak 23, 2009, 11:59:19 ös
Yanıtla #15

Yok daha neler. Bu gerçek mi bilmiyorum ama midem gitti. Oysa Çin Kültürüne hayran biriydim, yani öyle hatýrlýyorum :(
Yazilanlari okuma zahmetine girmis olsaydiniz hayal kirikligina ugramaniza gerek kalmayacakti.
Spes mea in Deo est

Ocak 24, 2009, 12:02:50 öö
Yanıtla #16
  • Aktif Uye

ya yesinler protein bol oluyo onda ziyan olmasın dimi cenin :D

Ocak 24, 2016, 03:26:28 ös
Yanıtla #17
  • Aktif Uye

Fransizlarin kurbağa bacağı yediklerini bildikten sonra pek acaip gelmedi
Adequatio intellectus et rei