Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Bakim Calismalari  (Okunma sayısı 3131 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eylül 28, 2011, 08:53:50 ös
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

29, 30 ve 31 Eylul gunlerinde yapilacak bakim calismalari nedeniyle site dahilinde 5 dakikayi gecmeyecek sorunlar gorulebilir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Eylül 28, 2011, 09:43:51 ös
Yanıtla #1
  • Uzman Uye

Selamlar,
sanirim söylemek istediginiz 29,30 Eylül ve 1 Ekim. ;D ;D ;D ;D

Saygilarimla

Eylül 28, 2011, 11:07:34 ös
Yanıtla #2
  • Uzman Uye

Sayın MASON, daha önceki çalışmalarda sizler için belki de çok basit sayılabilecek düzenlemeler yaptınız ama inanın benim için çok zor oluyor bu değişiklikleri yakalamak. Yapacağınız çalışmalarda lütfen benim ve benim gibi olanları da düşünün.
        Eski gönderdiğim iletilerime hala daha ulaşamadığımı  tekrarlamak istiyorum. 
         Sygılarımla.
"Vur ama dinle beni"

Eylül 28, 2011, 11:54:59 ös
Yanıtla #3
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Sayin Alsah,

Yapilacak calismalar icerisinde bir degisiklik, yenilik mevcut degil. Yanlizca bakim, onarim ve yedeklemeden ibaret calismalar yapilacaktir. Onceki iletileri gorememe nedeniniz Internet Explorer`inizin eski olmasindan kaynaklaniyor. Daha once aciklandigi gibi Internet explorerinizi guncellemeniz durumunda benzer sorunlari yasamayacaksinizdir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Eylül 28, 2011, 11:57:12 ös
Yanıtla #4
  • Uzman Uye

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim sayın MASON.

Saygılarımla.
"Vur ama dinle beni"

Eylül 29, 2011, 11:37:56 öö
Yanıtla #5

sn .  MASON
şu an siteye girildiğinde , anasayfanın sağındaki son iletiler kısmında
sayfa ekrana sığmamaktadır, acaba bakım çalışmasından kaynaklımı
yazıların yarısı gözükmüyo
sevgiler...saygılar...
yenilmek te iyidir, mühim olan her seferinde yenilsende , daha iyi olarak yenildiğini bilmektir

Eylül 29, 2011, 12:01:29 ös
Yanıtla #6
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Sayin sahnesarsan,

Hangi tarayiciyi kullaniyorsunuz? Uye olarak mi goruntulediniz, ziyaretci olarak mi? Sorun tam olarak ne zaman basladi? Daha detayli bilgi vererek, mumkunse ekran goruntusude eklerseniz konu daha genis capli incelenebilir. Bakim calismasindan kaynaklanan bir sorun oldugu dusunulmuyor.

Saygilarimla