Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: neo - Maledictum  (Okunma sayısı 2661 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Şubat 24, 2011, 12:37:50 ös
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

"Maledictum" uye isimli sahis ozel mesaj ve forum dahilinde bircok defa yapilan ihtarlardan sonra forum kurallarinin 7 - 8 - 9 - 10 - 12 ve 17. maddelerini ihlal etmesi ve uyeleri Mason oldugunu idda ederek kandirma cabalari nedenlerinden dolayi seyirci statusune alinmistir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Şubat 24, 2011, 09:50:27 ös
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

Aslında forum üyeliğini iptal etmek lazım.

Mart 14, 2011, 12:15:37 öö
Yanıtla #2
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sn MASON ,
Neden ismin  basına neo  ekledıgınızı  sormamda sakınca yoksa sorabilirmiyim.
tesekkurler
Saygılarımla Aqua
Quoddam ubiquae, Quoddam semper, Quoddam ab omnibus, creditum est!

Mart 14, 2011, 12:45:25 öö
Yanıtla #3
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin AQUA,

Kisini daha once kullandigi uye ismi neo olmasindan dolayi basliga eklenmistir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.