Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Takkeli donsuzlara klimalı cevaplar;  (Okunma sayısı 3851 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Haziran 21, 2011, 02:36:30 öö
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Evet dinkardeşlerimiz, Allahın yoluna baş koymuş mücahitlerimiz. Biricik mürşitlerimiz ve dualarını esirgemeyen gönül dostlarımız.
Allah ne der?
Râina!" demeyin, "Unzurna! Deyin. Biz koyun gütmeye gelmedik, bakmaya geldik inşaallah.
Bu bölümde Allaha sormak istediklerinizi naçizane elçi olup cevaplayacağız.
Ben değil biz diyoruz.
Biz müjdeci ve uyarıcı değiliz, biz elçiyiz, resul değiliz.
Her mümin bilirki elçi başkadır, her yüzyılda bir elçi gelir, biz o kadar da değiliz. Naçizane kullarız ve Allahın isteğinden başka bir arzumuz yoktur.
Biz bir taneyiz ama çokluk içimizde erimişizdir. Allah bu yüzden tektir ve herşeyi kapsayabilir.
Sadece inanç sahibi kişiler ciddiye alınacak ve sohbet edilecektir.
Dilediğinizi çekinmeden lütfen sorunuz. İnşaallah cevap vereceğiz.
Amin.
« Son Düzenleme: Haziran 21, 2011, 02:39:12 öö Gönderen: Prometheus »
Bir yere ait olmayı hiç istemedim. Ya kendim olurum yada başkalarının arkamdan övgüleri ile ölmüş olurum.

Haziran 21, 2011, 03:18:53 öö
Yanıtla #1
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Prometheus,

Hakaret ve asagilayici ogeler tasiyan mesajiniz bulundugunuz platforma uygun degildir. Kisisel itibariniz diger kisilere ve deger yargilarina gosterdiginiz saygi ile belirlenecektir. Yazilariniz ile Masonlar.org forumuna yakisacak nitelik ve kaliteyi sunmanizi rica ediyorum.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.