Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Suanki IP Adresinizden Bu Sayfaya Giris Yapamazsiniz.  (Okunma sayısı 7723 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 29, 2011, 01:55:10 öö
Yanıtla #10
  • Aktif Uye

Bu sorunu günde 3-4 kez yaşıyorum.

Saygılarımla,

Mayıs 29, 2011, 02:04:54 öö
Yanıtla #11
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Bende de oluyor ama bu sıralar epey azaldı. Yani 4-5 günde bir kere ancak oluyordur.

Saygılarımla...
Bir yere ait olmayı hiç istemedim. Ya kendim olurum yada başkalarının arkamdan övgüleri ile ölmüş olurum.

Haziran 22, 2011, 03:42:53 öö
Yanıtla #12

Merhabalar. Malum arızayı aldığım bir kişisel iletide yaşıyorum. Bilgilerinize...
ars longa, vita brevis...

Haziran 22, 2011, 03:43:29 öö
Yanıtla #13
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

Konu uzerinde halen calisilmaktadir. Suan icin hatanin verildigi sayfayi yenileyerek isleminize devam edebilirsiniz.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Temmuz 31, 2011, 01:50:29 ös
Yanıtla #14
  • Ziyaretçi

şuan 2-3 kere oldu... az önce....

Saygılarımla,
418

Temmuz 31, 2011, 02:21:56 ös
Yanıtla #15
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

Sorun cozulmustur. Tekrari durumunda haberdar etmeniz uygun olur.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.