Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Zihin Kontrolü  (Okunma sayısı 15884 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 08, 2011, 10:15:03 ös
Yanıtla #10
  • Ziyaretçi

Sayın Amon Ra, pratik olarak metafizikle ilgilenmediğim için size bir açıklama getirmekte zorlanıyorum. Fakat şamanizm vb. metafizik ilimler ve alemlerde sadece şeytani güçler yok. Yani sosyal yaşamda silahı sadece teröristler katiller filan kullanmıyor polisler de silah kullanır. Metafizik alemde iyi ve olumlu varlıklar da vardır. Benzer ritüeller kullanan her kesimi satanist olarak algılamak yanlıştır. Eğer sizin ruhunuz karanlıksa karanlık güçleri çekersiniz, değilse size rahmani güçler sahip çıkacaklardır.

Saygılarımla.

Kasım 08, 2011, 10:18:09 ös
Yanıtla #11
  • Ziyaretçi

Sayın AMON RA'nın dalga geçtiğini sanıyordum fakat galiba yanılmışım. Masonluğuğun da en büyük düşmanı olduğu yanlış, taraflı ve gereksiz bilgiyi önüne katmış kendi saçmalıklarıyla kendi etrafında dönüp duruyor. Benim size önerim o kadar anlattığınız masonluk derecelerini, masonluk tarihini, locaları, toplantıları, ritüelleri bir araştırıverin. Ama bu araştırma sadece internetteki cehalet yumağı sitelerden değil de daha geniş bir araştırma olsun.

Saygılarımla,
Romulus

Kasım 08, 2011, 10:24:48 ös
Yanıtla #12
  • Ziyaretçi

PEKİ BEN BAĞLANTILI OLDUĞUM RUHSAL VE METAFİZİKSEL KURULUŞUN HÜR VE KABUL EDİLMİŞ MASONLAR LOCASI OLDUĞUNU SİZE SÖYLESEM YANİ BENİM FARKETTİĞİM YANİ ETRAFIMDAKİ FARKETTİĞİM YAPIYI

Kasım 08, 2011, 10:33:23 ös
Yanıtla #13
  • Ziyaretçi

Sayın AMON RA,
Ben Atatürk'le olan ruhsal temasınızla, masonların cinlere şeytanlara taptığını nasıl anlayabildiğinizi ben anlayabilmiş değilim.

Saygılarımla,
Romulus

Kasım 08, 2011, 11:16:17 ös
Yanıtla #14
  • Seyirci
  • Uzman Uye

ben karahana sadece gülüyorum ruhani varlıklarla uçakları havada uçuruyor ruhanileri madde olarak düşünecek kadar bu sitede gezen cahillerden bir arpa boyu ilerlemekten ve aydınlanmaktan uzak bir tip

ne kadar komiklik yaptığımı bilmiyorum ama siz gülün ha bir şey daha.

mail adresdime bana ve admine o mesnetsiz maili atan sizmisiniz uslubunuz çok benziyor mail aynen şu

zavallısınız aydınlanmaktan uzaksınız
önlüksüz mason

bu mail sizemi ait.

ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Kasım 09, 2011, 12:25:07 öö
Yanıtla #15
  • Aktif Uye

Amon Ra bizde bu forumdayız kötümüyüz yani, yapma çoluk çocuğumuz var.  ;D
Doğru rehberini bulana ne mutlu...

Kasım 09, 2011, 02:20:44 öö
Yanıtla #16
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Odi Profanum Vulgus Et Arceo.

Kasım 09, 2011, 03:31:19 öö
Yanıtla #17
  • Aktif Uye

Sn. Amon Ra ne içti hangi kafayı yaşıyor bilmiyorum ama bende ondan istiyorum :) halüsinojen filan galiba :D

Kasım 09, 2011, 08:25:33 öö
Yanıtla #18
  • -M-
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Sn AmonRa, belkide forumda ellikere tekrarlarnmis birseyi neden usteliyorsunuz anlamadim dogrusu. Masonlukta 34 dereceli bir rit yoktur kafa karistirmayiniz lutfen. Ataturk'un Mason olduguna dair somut bir kanit bulunmazken cikipta 34. Dereceymis demek yanlis olur.

Hersey biryana secilmis insan, mesih vb. Dusunce tarzina ship iken Mason olabilmenize pek olanak taninacagini zannetmiyorum.

Sn Mozart1976, ilginc bir konuya deyinmis. Bence bilimsel acidan tartisilmasinda fayfa olan bir konu tabiki konu disina cikilmazsa.

Saygilar
İmza -M-

Kasım 09, 2011, 10:14:21 öö
Yanıtla #19
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

AMON RA,

Daha oncede söyledik. Son kez tekrar ediyorum.

Hezeyanlara sahipsiniz. Masonluğun ne büyü ne şeytan ne zihin kontrolü ne tek dünya hakimiyeti ne de sizin hayal ettiginiz şeylerle ilgisi alakası benzesirligi ortusurlugu YOKTUR.

Buradasiniz. Burada Masonlukla ilgili doğru bilgilere erisebilirsiniz. O kadar cok konu o kadar cok anlatım var ki... Ama siz bunun yerine burada bile yine kendi hayalinizde kurduğunuz ve gerçekle benzesir ufacık bir noktası bile olmayan seylere inanıyorsunuz.

Görüyor ve görürken üzülüyorum ki, buranın size hiç bir katkısı ve faydası olamıyor. Olamaz da. Bilmiyorum size musalat olan söyler mı, söyledi mı ama ben söyleyeyim; bu sekilde devamınız halinde bu siteyle olan üyelik iliskiniz nihayete erecektir.

Bu kadar gercek dışılıkta yaşayan birisine bizim sözlerimiz kifayet etmez, sozlerimizin tesiri olmaz. Gülmek guzel bir şey. Ama cehalet cok kötü. Ve niyeyse tüm cahiller cok cesur oluyor.