Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Merhaba  (Okunma sayısı 1537 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eylül 06, 2016, 08:45:30 ös

Merhabalar, hesabımı onayladığınız teşekkür ederim. İlk mesajımda belirtmek istemezdim fakat haberdar olmanızı isterim. Üyeliğim onaylandığı halde herhangi bir mail almadım. Kayıt işlemlerimi gerçekleştirirken üyeliğinizin olumlu yada olumsuz sonuçlanması halinde mail ile bilgilendirileceksiniz yazan ibare vardı.

Saygılarımla
« Son Düzenleme: Eylül 06, 2016, 09:13:11 ös Gönderen: florentance »

Eylül 06, 2016, 08:53:00 ös
Yanıtla #1
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Sayın @florentance

Öncelikle hoşgeldiniz. Belirttiğiniz konuyla ilgili bende hassasiyet göstererek Sayın @MASON a özel mesaj atmıştım. Tahmin ediyorum ki hiyerarşik sırayı izlemediğim için yanıt alamadım. Üyelik onaylanmıştır gibi bir mail gelmediği için uzun süre üyeliği onaylanmış kişiler giriş yapmadan forumdan yararlanmak durumda kalabiliyorlar.

Saygılarımla

Eylül 06, 2016, 08:59:56 ös
Yanıtla #2
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

Forumda bir sure once email sorunu yasandi. Suanda bu sorun giderilmis olmali. Tekrar test ederek onaylayabilirsiniz. Eger sorun devam etmekte ise, tarafima konu hakkinda ulasabilirsiniz.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Eylül 06, 2016, 09:08:56 ös
Yanıtla #3
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Sayin Uyeler,

Forumda bir sure once email sorunu yasandi. Suanda bu sorun giderilmis olmali. Tekrar test ederek onaylayabilirsiniz. Eger sorun devam etmekte ise, tarafima konu hakkinda ulasabilirsiniz.

Saygilarimla

Sayın @MASON

Cevabınız için teşekkür ederiz. Amacımız forumumuzun ve fonksiyonlarının tam anlamıyla çalışarak eğer varsa problemlerin giderilmesidir.

Saygılarımla