Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Adalet Yürüyüşü  (Okunma sayısı 2618 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 08, 2017, 09:08:13 ös

Ya İstiklal ,Ya Ölüm.Bir yila gelmis geç olmuş bir adalet ve vicdan yürüyüşü olsada.Bagimsizlik ve istiklal adaletin olmadigi bir ülkede adalet yürüyüşünu cani gönülden destekliyorum.Ayni hassasiyeti "Nuriye Gülmen ve Semih Özakçaya"açlik grevinde destek verilseydi belki daha cok yol kat etmis olurduk.Dunyada bir cok orneklerini biliyoruz ki Dikdatorlerin koltukta kalma hastalığı var.Basimizdaki yonetimin dikdatorluge giden yolda koltukta kalmak icin herseyi yapacağı doğrudur...Adalet ve demokrasi icin yaşasın Adalet yürüyüşü.... https://youtu.be/ZU1YaqBW3wQ
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Temmuz 08, 2017, 09:19:08 ös
Yanıtla #1

Demokrasi olmayan ülkelerde ordusu,askeri,yoneticisi,akademisyeni Dikdatorluk yada Krallık sistemimde  kendi ellerinide,yerine veliaht geçecek prenslerin ellerinide öptürtur.Turkiye Cumhuriyeti Devletinde Demokrasi ve Adalet can çekişiyor.Acil Hak ve Adaletin gelmesi gerekiyor.El opturen oniki yas prensin videosu,.                    https://youtu.be/iVlZ8s-PfjU 
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Temmuz 09, 2017, 12:26:17 öö
Yanıtla #2
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Demokrasi olmayan ülkelerde ordusu,askeri,yoneticisi,akademisyeni Dikdatorluk yada Krallık sistemimde  kendi ellerinide,yerine veliaht geçecek prenslerin ellerinide öptürtur.Turkiye Cumhuriyeti Devletinde Demokrasi ve Adalet can çekişiyor.Acil Hak ve Adaletin gelmesi gerekiyor.El opturen oniki yas prensin videosu,.                    https://youtu.be/iVlZ8s-PfjU
ne kadar komik duruyor :)
İnsanı ayakta tutan iskelet ve kas sistemi değil prensipleri ve inançlarıdır.   A. Einstein

Temmuz 09, 2017, 08:44:58 ös
Yanıtla #3
  • Uzman Uye

Haksızlığa karşı bir BAŞ Kaldırı ; ne mutlu bu yürüyüşe katılanlara , umarım sonuna kadar bu kalabalık devam eder ...
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Temmuz 10, 2017, 01:23:04 ös
Yanıtla #4
  • Uzman Uye

Ben de bu yürüyüşe katılanları destekliyorum. Ülkemizde o kadar ilginç adaletsizlikler oluyor ki, aklım almıyor. Bir bakıyorsunuz hiç bir ilgisi olmayan "Feto" culuktan yargılanıyor, "Feto"nun kucağında oturup onun nimetlerinden sonuna kadar istifade edenler, şimdi "Feto" düşmanı olarak ekranlardan inmiyorlar. Garip çelişkiler, inanılmaz adaletsizliklerin yaşandığına inanıyorum.
       Saygılar-sevgiler.
"Vur ama dinle beni"

Temmuz 11, 2017, 09:35:14 öö
Yanıtla #5
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Adalet adele işidir. Adaletli olmak Güçlü adele ister. 
Bir noktadan sonsuz doğru geçer. İki noktadan ise bir doğru geçer. Senin koordinatlarını diğer noktalarla çizdiğin doğrular belirler.

Temmuz 11, 2017, 08:58:58 ös
Yanıtla #6
  • Uzman Uye

Alıntı
Adalet adele işidir. Adaletli olmak Güçlü adele ister.

İlginç ; kaba güçle adalet adalet olur mu ? Sizce ...
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Temmuz 11, 2017, 10:29:55 ös
Yanıtla #7

Geldikleri gibi tıpış tıpış gidecekler.Dikdatorlerin sonu videoda ornek teskil eder.Saygilarimla.....  https://youtu.be/H6IwmUIzDCQ                               

Temmuz 11, 2017, 10:35:28 ös
Yanıtla #8

Temmuz 12, 2017, 12:36:22 öö
Yanıtla #9
  • Orta Dereceli Uye
  • **

keşke 16 nisanda yürüseydi... geç gelen bu adım sadece toplumun gazını alıyor