Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: MUCİZELERE ULAŞMA ÇABASI: SİMYA  (Okunma sayısı 3721 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ekim 18, 2017, 09:57:27 öö
Yanıtla #10
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Evet nargile olabilir. Nargile de Meyve çeşitleri değişebiliyor. Şimdi sigara fiyatları yüksek olduğu için açık tütün satanlar çoğaldı. Onlarda bu şekilde simyevi ürünler yaratabilir ...  :)  Şimdi adminler bizi azarlamasın
Bir noktadan sonsuz doğru geçer. İki noktadan ise bir doğru geçer. Senin koordinatlarını diğer noktalarla çizdiğin doğrular belirler.

Ekim 18, 2017, 11:27:45 öö
Yanıtla #11
  • Seyirci
  • Yeni Katilimci
  • *

nargile tütünü ayrıdır,zaten orada aroma versin diye bile isteye elma partikülleri serpiştirilir. sarma sigara tütününün elması ise kaybolur.

Ekim 18, 2017, 02:44:14 ös
Yanıtla #12
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Kimyayı simya ile karıştırmaya iyi örnek verdiniz...
Simyadaki dönüşüm  varlığı Madde bilinçten, manevi bilince geçiş ve  gelişimi anlatir  ...
Altın ile anlatılan hani İsa'nın başındaki azizlerin başındaki  hale.. Mısır'daki tanrılar da ki altın taç...güneş ...ile gösterilen hatta altın bedenlerle resmedilen...altın...bir değer ölçütü .bildiğiniz kuyumcu altını değil...sizdeki cevheri işleyip yetiştiren kişide kuyumcu değil Simyacı ...

Ekim 18, 2017, 02:51:54 ös
Yanıtla #13
  • Seyirci
  • Yeni Katilimci
  • *

kimya mühendisi komşunun bilgilerini aktardım.ondan iyi bileceğinizi sanmıyorum.

Ekim 18, 2017, 09:05:26 ös
Yanıtla #14

Cevremde bir sürü Doçent, Profesör arkadaşlarım mevcuttur.Kaynagi olmayan sözlü paylasimlarin nazarimda bir anlam ifade etmez.Tütününün  icine elma kabugu koyulmasi'nin bilimsel bir nitelik kaynagi mevcutmudur?Sayin @smyrnali,görüşleri konusunda haklidir.Saygilarimla.
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Ekim 19, 2017, 01:37:50 öö
Yanıtla #15
  • Seyirci
  • Yeni Katilimci
  • *

kendimden utandım. küçükken bilezlerimizi sayardık:)
konu çıkışı ciddi manada bir goygoydu,sözlerimin arkasındayım da ben kendimi bu kadar ciddiye almamışken bu kıvama gelebildiğimiz için yüzüm kızardı. trollüğü burada bırakıyorum.

8)