Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: MONA LİSA TABLOSUNDAKİ SIR  (Okunma sayısı 2105 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 04, 2018, 05:24:38 ös
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sizin de okuduğunuzu ya da izlediğinizi duyar gibiyim ancak böyle videolar benim çok dikkatimi çekiyor. sizinle de paylaşmak istedim iyi seyirler..

https://www.youtube.com/watch?v=BvyD8j7B18g

Kasım 04, 2018, 07:21:18 ös
Yanıtla #1
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Düşünleriniz için teşekkür ediyorum. Bu tarz videolar genelikle antimasonik düşünceleri içeriyor benim de bu yönü ile dikkatimi çekiyor zaten.. Çünkü bazen bu videoların içerikleri ile sahte konular açılıp konu taa dünyayı ele geçirmeye kadar geliyor.

Kasım 05, 2018, 12:10:53 öö
Yanıtla #2

Şu videoların 2,7 Milyon izleme almış olması neden antimasonik düşüncelerin yaygın olduğunu açıklar gibi. Görünürde History Channel videolarını kullandığı için bilimsel gibi. Ancak üzerine gizemli konuşma, garip müzik efektleri ve sağa sola serpiştirilmiş şeytan, deccal, illuminati vs. kelimeleri...

18. Yüzyılda ortaya çıkmış İlluminati üyesi yapmışlar yüzyıllar  önce yaşamış Da Vinci'yi!

Bu tarz çalışmalar 100 şey söyler. 3-5i doğrudur, onlarında kullanım ve yorumları yanlıştır.

Ancak elbette herkesin kendi aklı ve değerlendirmesi var. Dileyen dilediğini izleyip, dilediğine inanabilir.

Leonardo bir "Order" üyesi idi. Ancak bunun kesinlikle Weishaupt'un İlluminatisi olmadığını söyleyebilirim.
youtube bilgi kirliliğinin had safhada olduğu bir yer haline geldi.  Ve zaten youtubeden gerçekten faydalanabileceğini zanneden de 8-15  yaş arası olan nesildir. Bu videoyu ciddiye alıp hatta anlatılanların saçmasapan şeyler olduğu bilinse dahi sadece zaman kaybıdır.
Sİ VİS PACEM PARA BELLUM

Aralık 02, 2018, 12:10:42 ös
Yanıtla #3
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Şu videoların 2,7 Milyon izleme almış olması neden antimasonik düşüncelerin yaygın olduğunu açıklar gibi. Görünürde History Channel videolarını kullandığı için bilimsel gibi. Ancak üzerine gizemli konuşma, garip müzik efektleri ve sağa sola serpiştirilmiş şeytan, deccal, illuminati vs. kelimeleri...

18. Yüzyılda ortaya çıkmış İlluminati üyesi yapmışlar yüzyıllar  önce yaşamış Da Vinci'yi!

Bu tarz çalışmalar 100 şey söyler. 3-5i doğrudur, onlarında kullanım ve yorumları yanlıştır.

Ancak elbette herkesin kendi aklı ve değerlendirmesi var. Dileyen dilediğini izleyip, dilediğine inanabilir.

Leonardo bir "Order" üyesi idi. Ancak bunun kesinlikle Weishaupt'un İlluminatisi olmadığını söyleyebilirim.

MERHABALAR
siz burda haklısınız sn @ANARCHOSA  işte insanlarımız masonluğu araştırmadan sorgulamadan konuşur ve şeytana taptıklarını söylerler ve bize bu video masonluğa düşmanlık hissi uyandırır işte ben buna kızıyorum bilip bilmeden söylemelerinden araştırıp sorgulamadan söylemelerinden kızıyorum bu videonun bana göre amacı herkesin dediği gibi masonluğa düşmanlık hissi uyandırmaları ve antimason düşünceye sürüklemeleri ben o tür kişileri bir kaç defa gördüm antimason olanları ve cevabınıda verdim,savundumda masonluğu
saygılarımla ve sevgilerimle