Masonlar.org - Harici Forumu

Anket

Evet, Akademisyenler haklıdır.
0 (0%)
Hayır,Akademisyenler taraflı bildiriye imza koymuştur.
2 (22.2%)
İçeriğine katılmıyorum ancak ifade özgürlüğü açısından sakıncalı bulmuyorum.
6 (66.7%)
Hayırdır? Sorun mu var?
1 (11.1%)

Toplam Oy Verenler: 9

Gönderen Konu: Yaklaşık 1.200 Akademisyenin İmzaladığı Bildiri  (Okunma sayısı 7542 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 19, 2016, 08:06:40 ös
Yanıtla #20
  • Aktif Uye

...

Memlekette topu topu birkaç tane akademisyen var; onları da elimizden gelse hapse atarız.

Geçtiğimiz gün çok sevdiğim bir arkadaşıma mektup yolladım ve o da bana özür mesajı yolladı. Bu aralar çok yoğunmuş ve mektubu okuyacak fırsat bulamamış. Sordum sebebini; o da imzacıymış. Yani vatan haini.

Adamın kafası bozulmuş. Daha doğrusu kafası bozulsun diye zorlamışlar.   

Üstelik kafası bozulan bu kişinin derdi de siyaset değil ;  insan.

Ama kalemini birilerinin mürekkebi ile doldurup onu şırınga gibi insanlara ve toplumlara saplayanlar,enjekte edenler onları harcamaya, yok etmeye çalışıyor. Bunun farkındayız.

....

Kısacası; 

Şu sıralar bir kurban kesilecekti,o da akademislenlere denk geldi. Bakalım yarınki kurban kime denk gelecek.

...

« Son Düzenleme: Ocak 19, 2016, 08:10:12 ös Gönderen: İNSAN »

Ocak 19, 2016, 08:31:28 ös
Yanıtla #21

nasıl şık yazdıysanız zerre alakasız,dümdüz,sorgusuz halk nabzı tutan cengaver bir eser olmuş.lakin öyle değildir.bildiriyi okumadan ya da okutmadan(en azından kimsenin okumadığını*varsayıp link atmalıydınız) goygoyluk hoş değil.diyelim ki bildiriyi kişi kendi zorlu kış şartlarında aldı okudu,bildiriye bakıp bu düşüncelerden hepsini,birkaçını ya da hiç birini seçebilir.
neyse ben bildiri meselesine gelecek olursam, ...meclisinden aldığım maile göre taşra üniversitelerinde bildiriye imza atanların can güvenliği tehlikedeymiş.onun dışında da esas kurul tartışıyor bunu başlatan.(...meclisi=x üniversitesi)
kalite çöplükte aranmaz.

Ocak 19, 2016, 10:05:52 ös
Yanıtla #22
  • Uzman Uye

O binikiyuz İNSAN ve onlara destek verenler bu ülke insanının yani yüreğinde insan sevgisi , aklında insani değerler,
elinde insanı terazisi ve dilinde insan türküsü olan bizlerin yüz akidirlar.

Tabi bu ülkede zaten herşey ve herkes , eğer işimize gelmiyorsa kesin "dış kaynaklı" dır, tıpkı ( paylaşılan videodaki gibi) Atatürk' te  " İngiliz ajanı" idi degilmi arkadaşlar. Degilmi sayın karahan?

Hernekadar başlıkla direkt olmazsa da indirekt alakası olduğunu dusundugum bir anmay da buradan yapmak istiyorum.
Bu gün 9. ölüm yil dönümü de Hrant Dink' i buradan saygıyla anıyorum.

Son söz olarak şunu söylemek istiyorum  " işte fasizim böyle bir şeydir, düşünen insana düşmandır."

Ocak 19, 2016, 10:18:51 ös
Yanıtla #23
  • Uzman Uye

Sayın İNSAN  sorunuza kısa da olsa bir cevap yazmak istiyorum.

Bundan sonraki, yanı " yarınki kurban"lar büyük ihtimalle Aleviler olacak.
Tek ırk ( Türk) tek din ( siz bunu mezheb olarak okuyun) ( sünni) kuralına uymayanların başında kürtler ve Alevîler geliyor.
Şimdilik kürtler yola getirilmeye çalışılıyor, bir sonraki hamle alevilere yapılacak.

Ocak 19, 2016, 10:19:31 ös
Yanıtla #24
  • Forum ve Uye Yoneticisi
  • Aktif Uye

PKK ic kaynaklimi ? Ya PKK kurt milliyetciligi yapmiyor oyle mi ?  PKK nin dis kaynakli oldugunu herkez biliyor tum dunya belgeri ile mevcut bi durum. Insan oldurmek hak ozgurluk adina ogretmen bebek sayiyim daha bu ikisi yeter mi . oldurmek ne zaman insani deger yargisi olmus ?
Esas fasizmi yaratanlar sizin gibi neye inandigi hakkinda en ufak bir bilgisi olmadan koru korune kalben bagli olanlardir.
Orada bir hak bir ozgurluk savasi yokkkkk.
Keske olsa bizde destek versek.
Bir show ve misaki milli sinirlarini bolmek isteyen insanlar var. Tipki sevr de oldugu gibi 

2050 de Türkiye çöl olacak ! Ağaç dikin, ağaç diktirin....
Sayğıdeğer üyeler, forumla ilgili her türlü soru ve sorun için lütfen tarafıma başvurunuz.

Ocak 19, 2016, 10:20:13 ös
Yanıtla #25
  • Uzman Uye
    • Masonluk ve Masonlar

O binikiyuz İNSAN ve onlara destek verenler bu ülke insanının yani yüreğinde insan sevgisi , aklında insani değerler,
elinde insanı terazisi ve dilinde insan türküsü olan bizlerin yüz akidirlar.

Tabi bu ülkede zaten herşey ve herkes , eğer işimize gelmiyorsa kesin "dış kaynaklı" dır, tıpkı ( paylaşılan videodaki gibi) Atatürk' te  " İngiliz ajanı" idi degilmi arkadaşlar. Degilmi sayın karahan?

Hernekadar başlıkla direkt olmazsa da indirekt alakası olduğunu dusundugum bir anmay da buradan yapmak istiyorum.
Bu gün 9. ölüm yil dönümü de Hrant Dink' i buradan saygıyla anıyorum.

Son söz olarak şunu söylemek istiyorum  " işte fasizim böyle bir şeydir, düşünen insana düşmandır."

İşte Faşizm:

Gnothi Seauton

Yaşamak, kendini adam etmektir. Zeka ve bilgiyi kullanarak, etinden, kemiğinden kendi heykelini yapmaktır. - Goethe

Ocak 19, 2016, 10:26:25 ös
Yanıtla #26
  • Forum ve Uye Yoneticisi
  • Aktif Uye

Sayın İNSAN  sorunuza kısa da olsa bir cevap yazmak istiyorum.

Bundan sonraki, yanı " yarınki kurban"lar büyük ihtimalle Aleviler olacak.
Tek ırk ( Türk) tek din ( siz bunu mezheb olarak okuyun) ( sünni) kuralına uymayanların başında kürtler ve Alevîler geliyor.
Şimdilik kürtler yola getirilmeye çalışılıyor, bir sonraki hamle alevilere yapılacak.

Su soylediklerinize gulumsedim. Siz Suriye Iran Irak da olan olaylarin farkinda degilmisiniz simdi onlarida Turk devleti yapiyor degil mi ? :)
Hay allahim ne okutuyolarsa size biz manipulasyonlarin farkindayiz.
Siz de farkina varin Sayin Tij
2050 de Türkiye çöl olacak ! Ağaç dikin, ağaç diktirin....
Sayğıdeğer üyeler, forumla ilgili her türlü soru ve sorun için lütfen tarafıma başvurunuz.

Ocak 19, 2016, 10:27:10 ös
Yanıtla #27
  • Uzman Uye
    • Masonluk ve Masonlar

Sayın Arais ve Sayın karahan ı canı gönülden kutlarım.
Gnothi Seauton

Yaşamak, kendini adam etmektir. Zeka ve bilgiyi kullanarak, etinden, kemiğinden kendi heykelini yapmaktır. - Goethe

Ocak 19, 2016, 10:31:22 ös
Yanıtla #28
  • Uzman Uye

Konu dışına taşıyoruz , konuyu açan arkadaşın affına sığınıyorum.

Sayın Arais Can Dündar neden hapiste?
Yayınladığı resimlerde ne vardı?
İsid denilen  igrencligi destekleyen ülkelerin başında kimler geliyor?
« Son Düzenleme: Ocak 19, 2016, 10:34:36 ös Gönderen: Tij »

Ocak 19, 2016, 10:37:21 ös
Yanıtla #29
  • Uzman Uye

Sayın Risus burada bir resim eksik. Siz İrem'i tanıyor musunuz? İşte O'nun resmi eksik.
Ama zahmet etmeyin ben daha önce " Çocuklar ölmesin " başlığı altında paylaşmıştır, oraya bakın , tanisirsiniz o zaman.
« Son Düzenleme: Ocak 19, 2016, 10:39:57 ös Gönderen: Tij »