Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Golge  (Okunma sayısı 5761 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eylül 10, 2007, 04:20:03 ös
Yanıtla #10
  • Ziyaretçi

Kişisel ve milli değerleri yıpratmasından dolayı değil yani? Peki. ::)
O sebepten zaten CEZA yemistir.
Unutmayin ki siz de zamaninda bazi kisilerin kisisel, ve diger uyelerin de manevi degerlerini yipratacak mesajlar atmistiniz (saniyorum) en son marifetiniz de gecen hafta idi. Hala da forumda yaziyorsunuz.

Isinize gelince suclama yapmak veya acik yakalamis gibi heyecanlanmak da size mahsus olsa gerek ::)
Igneyi kendinize cuvaldizi baskasina batiriniz ;)

Eylül 10, 2007, 04:26:09 ös
Yanıtla #11
  • Ziyaretçi

Tartışmaya girmeyeceğim ancak ben kimsenin kişisel ve manevi değerlerine saldırmadım ne zamanki bana olduysa o zaman saldırmışımdır.
Yazdığım herşeyide artniyetli anlamak sanırım sizlere mahsus ::) Neden böyle inanınki bilmiyorum...
Buarada gizli takılıyorsunuz? :)

Selamlar

Eylül 10, 2007, 04:31:10 ös
Yanıtla #12
  • Ziyaretçi

Tartışmaya girmeyeceğim ancak ben kimsenin kişisel ve manevi değerlerine saldırmadım ne zamanki bana olduysa o zaman saldırmışımdır.
Yazdığım herşeyide artniyetli anlamak sanırım sizlere mahsus ::) Neden böyle inanınki bilmiyorum...
Buarada gizli takılıyorsunuz? :)

Selamlar

Yazdiginizda artniyet yoktu yani oyle mi ::) Peki.

Bosu bosuna sizinle tartismaya girmeyecegim (nasilsa bir sonucu olmayacak) ama sizin provokasyon amacli ACTIGINIZ basliklari da hatirlarsiniz sanirim ;) Ona verilen cevaplari da soz hakki olarak kullanmanizi filan ;) Hatirlamaya da bilirsiniz tabii ki ;)

Bu arada siz hafiye olmaliymissiniz...

Eylül 10, 2007, 04:32:41 ös
Yanıtla #13
  • Aktif Uye

formu terk edecegini söylemişti .kendini ihraç edtirmesi isabet olmuş ...
Vi VERİ VENİVERSUM VENUS VİCİ..

Eylül 10, 2007, 04:35:23 ös
Yanıtla #14
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Gereksizliğini anlamış olmalı arka arkaya 8 mesaj atan ve 8 mesajda tek cümle kuran biriydi...Sn. Hiddenprince :) hiddete gerek yok ;) :)
Çilesini çekmediğin dert senin değildir...