Masonlar.org - Harici Forumu

Anket

Oynanacak olan Satranc macini sizce kim kazanacak?

MASON
ADAM

Gönderen Konu: Bir Dostluk Maci  (Okunma sayısı 6774 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ağustos 29, 2010, 01:09:03 ös
Yanıtla #10
  • Seçkin Üye
  • Uzman Uye

Bu konuya bir iki söz etmek gerek.

Forumdaki ikinci satranç turnuvası düzenlendiğinde, Sayın MASON turnuvaya katılmakta olmasa da bana bir dostluk maçı yapmamızı önermişti turnuvadan sonra. Ancak on-line olduğumuz zaman dilimleri tutmadığı için, bu maçı oynamamız hayli gecikmişti ve sonunda işte bir fırsat bulduk.

Ancak bu durum hiç de benim profesyonel bir oyuncu olduğumu göstermiyor. Evet, eskiden (gençliğimde) katılmış olduğum ulusal turnuvalar var ve en çok üçüncülük olmak üzere birkaç derecem de oldu. Fakat bu çok eskidendi. Sonra oynamaya oynamaya düşünme ve değerlendirme yeteniğimi yitirdim. Çok yıllar sonrası ilk kez bu ortamda yine bu olanağı elde ettim ama da buna da ekran üzerinde olduğu için henüz alışmış olduğumu söyleyemem. Bu forumda benden çok daha iyi oyuncular var. Önce Sayın SkullG, sonra Sayın dogudan. Hatta belki Sayın Karahan da bendren çok iyidir ama onunla oynayamadık henüz hiç.

Burada bu forumun bir bölümü olarak bu olanağı bulunması beni pek hoşnut ediyor doğrusu. Başka oyuncularımız varsa, onların da katılmasını dilerim.

Sevgiler.

ADAM OLMAK ZOR İŞ AMA BUNUN İÇİN ÇALIŞMAYA DEĞER.