Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: LOST tutkunları  (Okunma sayısı 23063 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 22, 2008, 11:27:50 ös
  • Ziyaretçi

Açıkçası bu başlığı açmakta kendimi engelleyemedim :D Şimdiye kadar izlediğim, kurgusu muhteşem bir dizi film. Mormalde çok fazla televizyon ve dizi film izleyen biri değilimdir. Lost dizisini ise sonradan keşfettim ve VCD' ler ile tüm sezonlarını ve bölümlerini izledim. Şuan sabırsızlıkla 4. sezon ilk bölümünü beklemekteyim ;D
Siz sayın üyelerimizden de bu dizinin mudavimi olanlar var mı diye merak ettim. İzlemeyenler de var ise aşağıda kısaca konusunu yazacağım.
Saygılarımla,

Not: İlgisiz bir yere konu başlığı açtım ise, gerekli düzeltmenin yapılmasını Sn. MASON' dan rica ile talep ediyorum.

Ocak 22, 2008, 11:30:25 ös
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

Kısaca Lost:

Uçak kazası ile bir adada mahsur kalan insanların öyküsü anlatılmaktadır. Özellikle her bölümde, bir karakterin geçmişine gidilerek ana senaryo beslenmektedir.
Bu adada mahsur kalan 48 kişi arasında değişik karakterler mevcuttur; bir cerrah, bir iletişim subayı, bir rock yıldızı, bir kanun kaçağı, bir inşaat işçisi, bir dolandırıcı, bir milyoner ve daha birçok enteresan özelliğe sahip insan... Bu insanlar, daha adadaki ilk günlerinde adanın mistik güçlere sahip olduğunu farkederler. Uçak kazasında hayatta kalmayı başarmışlardır, ancak asıl hayatta kalma savaşı şimdi başlamaktadır. Adadakiler, hayatta kalmak için birlik olmanın gerekliliğini henüz çözemeden, bazı kişiler arasında kavgalar çıkmaya başlar. Ama sonradan başlarına gelen trajik olaylar, onları birlik olmaya iten bir sebep olur. Çok geçmeden, adada yalnız olmadıklarını anlarlar. Adaya 16 yıl önce gelmiş birilerinin bıraktığı imdat çağrısını duyarlar. Bütün bu trajik olaylara bir de yeraltına açılan gizemli bir kapı da eklenince, adadakiler için hayat iyice zorlaşır.

Ocak 22, 2008, 11:31:20 ös
Yanıtla #2
  • Ziyaretçi

4. sezon trailer' ı:

Ocak 22, 2008, 11:39:23 ös
Yanıtla #3
  • Ziyaretçi

Dizi için kurulmuş bir site:

http://www.yuzsekiz.com/

Ocak 27, 2008, 07:10:50 ös
Yanıtla #4
  • Ziyaretçi

4. sezon promo:

Ocak 27, 2008, 07:12:28 ös
Yanıtla #5
  • Ziyaretçi

Şubat 28, 2008, 11:57:17 öö
Yanıtla #6
  • Orta Dereceli Uye
  • **

syn blossom,benimde beğenerek izlediğim bir dizi,lakin 4. sezonda daha hiç izleyemedim...
אלי

Şubat 28, 2008, 02:32:33 ös
Yanıtla #7
  • Ziyaretçi

syn blossom,benimde beğenerek izlediğim bir dizi,lakin 4. sezonda daha hiç izleyemedim...
Ben izlemekteyim 4. sezonu. Ama velakin henüz açıklanmamış bir sürü sır var. Heyecan ile bekliyoruz neler olacağını.
Bu arada lost tutkunlarından dizi hakkında ki teorileri öğrenmek isterim...

Şubat 28, 2008, 08:26:11 ös
Yanıtla #8
  • Orta Dereceli Uye
  • **

şuanda fazla vaktim yok ama vaktimin olduğu bir zaman teorileri uzun uzun konuşmak isterim...
fakat bi konuya değinmeden edemiyeceğim! hala açıklanmamış bir sürü sır olduğundan bahsediyorsun 3 sezon boyunca hala açıklanmamış ellinin üzerinde sır var,zaten diziyi bu kdar çekici kılan etmenlerden biriside bu! Bunlarında 4. sezonun üç-dört bölümünde çözülmesini beklemek pek inanılır olmaz sanırım...
אלי

Şubat 28, 2008, 11:23:05 ös
Yanıtla #9
  • Ziyaretçi

şuanda fazla vaktim yok ama vaktimin olduğu bir zaman teorileri uzun uzun konuşmak isterim...
fakat bi konuya değinmeden edemiyeceğim! hala açıklanmamış bir sürü sır olduğundan bahsediyorsun 3 sezon boyunca hala açıklanmamış ellinin üzerinde sır var,zaten diziyi bu kdar çekici kılan etmenlerden biriside bu! Bunlarında 4. sezonun üç-dört bölümünde çözülmesini beklemek pek inanılır olmaz sanırım...
Sn. crazyphysics, lost' un 4. sezon ve sonrası için artık 12 bölüm çekilecek ve yılda bir sezon yayınlanacak deniliyor. Bu durumda artık birşeylerin açığa çıkması gerekir diye düşünüyorum.
Teorilerinizi merak ediyorum...