Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Levitasyon  (Okunma sayısı 9787 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eylül 26, 2007, 01:28:15 ös
Yanıtla #10
  • Ziyaretçi

haklı olduğunuza inanıyorum sn. MYSTICPROVOCATEUR
halada bu tarzdaki "tedavi" yöntemleri olduğuna inanmakta zorluk çekiyorum fakat;
adamın para ve yardım kabul etmemesi  ve komuşumuzun gözle görülecek birşekilde iyileşmesi ve de işine çok kısa bir zamanada geri dönmesi beni düşündüren tek konu?
kaldiki 2 ay gibi bir süreyi ruh ve sinir hastalıları hastanesinde tedavi görerek geçirdi fakat bir faydası dokunmadı ama o günden sonra gözle görülür bir değişme ile iyileşti...ne gerçek ne yalan sadece şaşırtıcı olarak nitelendirebiliyorum.
bu arada sn.MYSTICPROVOCATEUR  ve sn.SEVİL cinlerin varlığına inanırmısınız ?

Eylül 26, 2007, 01:41:42 ös
Yanıtla #11

Cinler mi? çok komik aklıma hemen cin çarpması geldi bazı insanları feci şekilde cin çarpıyormuş bence bunun çıkış noktasını araştırmak lazım!
Hayır, cinlerin varlığına inanmıyorum!
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Eylül 26, 2007, 02:04:22 ös
Yanıtla #12
  • Aktif Uye

Cinler derken Alaaddin'in lambasından çıkan gibileri değil de algımın ötesinde, bir başka boyutta var olan varlıklar kastediliyorsa ben inanıyorum.
Mea mihi conscientia pluris est quam omnium sermo

Eylül 26, 2007, 02:05:18 ös
Yanıtla #13

Alıntı
adamın para ve yardım kabul etmemesi  

Sevgili bilmeliyimgalilei,

İyileştiricilik de tabii ki bu yeteneklerden birtanesidir.Araştırdığım kadarı ile bu ya kişinin kedisinde var olan yetenek sayesinde yada kişide bulunan medyumluk yeteneği sayesinde bedensiz varlıklarla yapılan temes sonucu bu varlıkların iyileştirme olayına medyum aracılığı ile doğrudan katılımı ile oluyor.Para ve yardım kabul edilmemesi hususu ise aksi şekilde yapılan bir davranışın yeteneğin bir kısmını veya tümünün kaybedilmesi sonucunu doğuracağı içindir.Çin konusu kapsamlı bir konu.Kimileri bedensiz varlıklara cin der kimileri bunların ayrı birer yaşam formu olduğunu düşünür.Konuyu çözmek için "çin" kelimesinin neyi ifade ettmek için kullanıldığının araştırmasını yapmak gerek kanımca.İnsanları çin çarpmaz ancak bazı geri seviyeli ruhların insanlara fiziksel zarar verebildiklerini okumuştum.Hatta bir belgeselde izlediğim kadarı ile kurban her sabah işi gitmek için arabasına bindiğinde bu varlık sürekli yanındaki koltuğa oturuyormuş.Bu sürekli hale gelince adam sinirlenip küfür ederek onu kovmuş ve varlık onun kolunu ısırarak (paça kopartmış) arabayı tek etmiş ve birdaha da geri gelmemiş.Adli tıp raporu ile kanıtlanmış bir olaydı bu.

Sevgiler
Omnia mors aequat

Eylül 26, 2007, 02:08:54 ös
Yanıtla #14
  • Aktif Uye

Sayın Mysticprovocate anlattığınız olayla ilgili internetten ulaşılabilecek bir kaynak var mı? Açıkçası gerçekliğe sahipse bu raporu okumak isterim, Türkiye'de mi oluyor bu olay?

Eylül 26, 2007, 02:45:04 ös
Yanıtla #15

Sayın Mysticprovocate anlattığınız olayla ilgili internetten ulaşılabilecek bir kaynak var mı? Açıkçası gerçekliğe sahipse bu raporu okumak isterim, Türkiye'de mi oluyor bu olay?

Bu Discovery Channel da sanırsam 1 sene önce seyrettiğim bir belgeseldi.Olay tam emin emin olmamakla birlikte Amerika da gerçekleşmişti.
Omnia mors aequat

Eylül 26, 2007, 02:51:31 ös
Yanıtla #16
  • Aktif Uye

Anlıyorum, eğer programın ismi aklınıza gelirse yazarsanız beni sevindirirsiniz. Teşekkürler.

Eylül 26, 2007, 03:32:25 ös
Yanıtla #17

Cinler değil ama Ruhların varlığına olduğuna kadar onları hissettiğimi ve seslerini duyduğumu söylemeliyim; İyi ve Kötü Ruhlar....
Belki biraz garip karşılanacak bilincindeyim ancak gerçek odur ki onları hissetmek ve seslerini duymak yaşadığım en gerçekçi olgudur diye düşünüyorum. Çünkü bu bilimsel olarak da ister kanıtlansın ister kanıtlanmasın ama benim yaşadığım şey asla bir sanrı ya da hallüsinasyon değildir. Ve en önemlisi de Melekleri hissetmek çok daha güzel bir olay!

Eylül 26, 2007, 05:23:42 ös
Yanıtla #18
  • Aktif Uye

iyi tasarlanmış ve bol para gerektiren numaralar  oldugu belli .Ama şu para numarası yapılırken çok amatörce davranılmış .akan kan kolun iç kısmının üst yüzeyinde, toplar damardan oldugu için oksijence fakirdir. Kana  rengini veren oksijen oldugundan  daha koyu ve kıvamklı olmalıydı, ayrıca madem okadar elastik tendir felan ugraşmışsın ozamn bi zahmet kan basıncınıda ihmal etmeseydinde kanı biraz daha fazla akıtsaydın .....hepsini izledim açıgını yakaladıgım tek bu numara  var
Vi VERİ VENİVERSUM VENUS VİCİ..

Eylül 26, 2007, 05:55:45 ös
Yanıtla #19

Yanlış söylemlediğim için özür dilerim aslında kötü ruh yok çünkü İnsanlar öldükten sonra Ruh arındırılmak üzere birtakım süreçten geçer ve bu yüzden yanlışımı düzeltmek istedim.Aslında İnsanı mahveden Kötülük Duygularıdır ve alt etmesi yani etkisi altına almasıdır. Ama Meleklerin sesini duyduğum ve beyin gücümle onlarla konuştuğum doğru!