Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: İ.A.M.  (Okunma sayısı 71660 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 18, 2007, 03:26:53 ös
Yanıtla #40
  • Ziyaretçi

hiario icindi o. :)

Temmuz 27, 2007, 12:47:11 öö
Yanıtla #41
  • Ziyaretçi

Bu gibi adamlar saf insanlarý kandýrýp beyinlerini yýkamaktadýrlar inanmayýnýz. Kendiside kýsa yoldan zaten köþeyi dönmüþtür. Bu *** kendisinin peygamber olduðunu söylemekte ve kendisine indiðini iddia ettiði kitabýnda, Erbakan suresi, Demirel suresi gibi sureler bulundurmaktaymýþ. :) Birtek Ecevit suresi eksik. ;D
« Son Düzenleme: Temmuz 27, 2007, 07:00:07 öö Gönderen: MASON »

Temmuz 27, 2007, 08:01:17 öö
Yanıtla #42
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin LEON COMANDANTE,

Kisilerin, kisilik haklarina saygi gostermeniz gerekir. Hickimseye hakaret edemezsiniz. Lutfen fikirlerinizin catistigi durumlarda daha anlayisli olun.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Temmuz 27, 2007, 06:54:35 ös
Yanıtla #43
  • Ziyaretçi

Tamamen katiliyorum. Ayrica lutfen ithamlarinizi yaparken kaynak gosteriniz. Demirel suresi bulunduruluyor MUS tarzi seyler sehir efsanesinden ibaret olabilir (ki eminim oyledir).

Tesekkurler.

Temmuz 27, 2007, 07:34:31 ös
Yanıtla #44
  • Ziyaretçi

Sayın SublimePrince öncelikle ben yalan atmam ve delilsizde konuşmam. Söylediklerim şehir efsanesi yahut yalan dolan değildir. Beni yalancı durumuna düşürme gayretindesiniz ama şimdi biraz araştırdım ve buldum.

Buyrunuz linki;

http://www.islamustundur.com/evrenesnu.html

Burayada asabilirdim ama malum aslında hiçbir sakıncası olmayan sözcükler geçtiğinden sizler yine silebilirdiniz.

Temmuz 27, 2007, 07:38:13 ös
Yanıtla #45
  • Ziyaretçi

Sn, Leon, ben yalan attiginizi nerede soyledim acaba?Ayrica neden sizi yalanci durumuna dusurme gayreti icinde olayim ::)

Acaba ITHAM kelimesinin anlamini mi bilmiyorsunuz? Ya da bu saldirganliginizin baska sebepleri mi var ::)

Temmuz 27, 2007, 07:46:43 ös
Yanıtla #46
  • Ziyaretçi

Siz yalan attığımı iddia etmediniz ama böyle birşey olamayabileceğini söylediniz. Bende onlarca linkten birini verdim ve size böyle birşey olduğunu gösterdim. Bakabilirsiniz. Ortada herhangi bir saldırganlıkta bulunmamaktadır. :)

Buyrun bu da kendi agizlarindan kaynak.
http://www.mihr.com/VideoByDate.aspx?SohbetTypeId=32&indexTypeId=0&LangId=1

Buradaki yazilanlar dogru olmayabilir demeyeceksiniz herhalde yukaridaki tepkinize dikkat edersek ::)
« Son Düzenleme: Temmuz 27, 2007, 07:49:01 ös Gönderen: SublimePrince »

Temmuz 27, 2007, 07:49:57 ös
Yanıtla #47
  • Ziyaretçi

Sn. Leon, Yanlislikla (kendi mesajimi editlerken) son mesajinizi sildim.

Sunu:
"Siz yalan attığımı iddia etmediniz ama böyle birşey olamayabileceğini söylediniz. Bende onlarca linkten birini verdim ve size böyle birşey olduğunu gösterdim. Bakabilirsiniz. Ortada herhangi bir saldırganlıkta bulunmamaktadır. 
" yazip www.islamustundur.com dan kaynak gostermistiniz. 
« Son Düzenleme: Temmuz 27, 2007, 07:52:10 ös Gönderen: SublimePrince »

Temmuz 27, 2007, 07:56:04 ös
Yanıtla #48
  • Ziyaretçi

Bakın mevzu başka ben bu konuyu buraya asabilirdim sakıncalı olmayan sözcükler geçmemesine rağmen yine silinirdi. Bende normal olarak kaynak belirtmeden bunu yazdım. Sizde benim söylediklerimi yüksek ihtimal şehir efsanesi tabiriyle görmek istediniz. Yani kibar yoldan iftira ithamında bulundunuz. Tabii ki ben kaynağı gösterdim fikiriniz değişmiştir, değişmemiştir size kalmış birşeydir!

Tabii ki herşeye inanmam ama bu mevzu gerçektir. Bu kişi peygamber olduğunu Yaşar Nuri Öztürk'ün programında iddia etmiştir.

Bunlarda diğer iddiaları;

"Kuranda 3 bin ayet vardır"
"Allah ile konuşuyorum"
"Benimle birlikte Allah ile konuşan 20 arkadaşımız var"
"Ben Resulüm"
"65 milyon insanda, 5 milyonu cennete gidecek"
"Alnındaki  beni göstererek, “ bunun ( peygamberliğine ) bir işaret olduğunu” belirtmesi ".

Temmuz 27, 2007, 08:00:11 ös
Yanıtla #49
  • Ziyaretçi

Sayın Sublime önemli değil. ;) Yalnız böyle adamları sizin savunmanız beni şaşırtıyor. Ben size kaynakta gösterdim. Bu adamın hiçbir iddiası elle tutulur gibi değil tamamen yalan endeksli ve cahil insanları kandırmaya çalışan bir kişilik!