Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Heil !!!  (Okunma sayısı 9929 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 28, 2009, 11:28:31 ös
Yanıtla #10

Hoşgeldiniz.Uslup husunda biraz daha dikkat lütfen.

Alıntı
Beni selamlama nezaketinde bulunan tek üye olduğunuz için gözümde yeriniz herzaman 1. sıra olacaktır.

Nezaman ne yazacağınız pek belli olmadığı için sizi yakından izlemekten selamlamaya fırsat bulmadım.Forumumuz her türlü uç fikire açıktır.Saygısızlık olmadığı sürece tabii.

Saygılarımla
Omnia mors aequat

Ocak 29, 2009, 11:06:10 öö
Yanıtla #11
  • Ziyaretçi

Alıntı
İsminiz ve temsili resminizle ne düşüncede olduğunuz ortadadır.Güçlü ve gelişmiş ülkelerin gerikalmış ilkel ülkelerle oynamasını savunuyorsunuz anladığım...Bir yandan terörizmi beslerken,diğer yandan terörizmle savaşması,iktidar savaşları,güçlünün zayıfı sömürmesi...Bir sorum olacaktı :Niçin Tanrı Amerika'yı korusun? Siz Amerikalı mısınız? Yoksa Amerikan Rüyası'na inanan Türkiye vatandaşı mısınız?

Hanımefendi,

Çok yanlış anlamışsınız.Savunduğum şu;

Ormanda gezen ayıları yakalayıp burnuna çengel takarlar ya hani aynı o hesap, gelişmemiş ülkelerede o çengelden takarlar.Çengel işe yaramazsa ayıyı oynatan çingenenin elinde birde sopa vardır denileni yapmazsa veya saldırganlaşırsa ayı sopayı yer yine aynı o hesap sizin gelişmemiş ülkeler dedikleriniz (nedense tamamı müslüman ülkedir) kendi aptallıklarından (neden aptal olduklarını yazmaya gerek görmüyorum) kendilerini bir güzel kullandırırlar çoğunluklada saldırganlaşırlar sonrada kafalarına bombayı yerler.Şimdi söyleyin bana burada şuçlu gelişmiş ülkelermidir gelişmemiş ülkelermidir.Gelişmemiş ülkelerin tamamının müslüman olması tesadüfmüdür?Basıt mantık :)

Amerika olayına gelince.Evet Amerikan vatandaşıyım ama aynı zamanda Türk vatandaşıyım. Babam Amerikalı.Dünya üzerinde yapılan buluşların neredeyse %80 i Abd tarafından yapılmaktadır.Yani kısaca bu dünyada insan gibi yaşayabiliyorsanız bunu Amerika Birleşik Devletlerine borçlusunuz.ABD ye karşı ülkelerin yaşam standartlarını görmek için çok uzaklara bakmaya gerek yoktur.Hem Amerikan markalarının nimetlerinden yararlanacaksınız ondan sonra ezilmiş ülkeleri savunup Amerikayı tukaka ilan edeceksiniz. Ohhhhhhhh ne güzel İstanbul.Unutmayınız ki kafanızı dağıtmak için gittiğiniz fim bile Made in USA. Çok sevdiğim bir deyiş vardır ;

Made in the USA
By Americans
For Americans

Yani kısaca bu dünya şu anda Amerikalıların. Başkanımız Dünya başkanıdır.Sizin başbakan bizimkinden izin almadan tuvalete bile gidemez.Çoluğunu çocuğunu bize emanet etmiş tabii Türkiye yi de :) Amerika Birleşik Devletleri kucağına oturmayanı çok güzel okşamasınıda bilir.Ortadoğunun evcilleşme zamanı çoktan gelmiştir şu anda yapılan budur.İslami kafa ile gidilse gidilse 1000 yıl geriye gidilir.

Bugün veya başka bir gün ayağınızda Timberland pabuç sırtınızda Nike kaban Mc Donalds da ağız tadıyla yemek yiyip kola içerken bu yazdıklarımı bir düşünün. Bedevi çadırında ayağınıda çarık sırtınızda keçi postu ile oturup ortadaki üzerinde sinekler uçuşan yağlı pilavı ellerinizle yemek zorunda kalmadığınız için bu yüce ulusa hergün şükredin.

Sevgiler

Ocak 29, 2009, 09:13:00 ös
Yanıtla #12
  • Ziyaretçi

Sayın Bombislam,

İsyankar tutumunuzu ve uslubunuzu çok fazla tasvip etmesemde kime, ne amaçla takındığınızı anlıyabiliyorum. Konuştuğunuz dilin ve kanınızla mensup olduğunuz milletin kıymetini bildiğinizi düşünüyorum.

Hoşgeldiniz. Sevgi ve Saygılarımla,

Ocak 29, 2009, 09:40:33 ös
Yanıtla #13
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

sn bomb, hosgeldiniz diyelim ki belki "hos" gelirsiniz. selamimiz gec geldi kusura bakmayin. vietnamdan kubadan bolivyadan birlesik devletlerin yuzyillardir katlettigi halklardan her bir yaradan her bir kurbandan damitilmis bir selam sayin bunu, petrol kokan bayraga inat vicdanini ve kalbini dolar burumemis insanlarin selami sayin bunu... ne dusen bomba ne yuruyen tank ne patlayan mayin ne de amerikayi dost bilmeyenlerin selami sayin.

hosgeldiniz diyelim yine de belki hos gelirsiniz diye.

tavrinizi eski bir uyeye benzettim o da kanalizasyon falan demisti, dilerim sonunuz ayni olmasin.

Saygilarimla

Ocak 29, 2009, 10:14:16 ös
Yanıtla #14
  • Ziyaretçi

Sayın BombIslam,
BINGO...Tecavüzkar üslubunuzdan Amerikan kanı taşıdığınızı iyi tahmin etmişim...İlkelliğin ,cehaletin dini yoktur; yaratıcı kudreti idrak edebilmek için zaten dine ihtiyaç yoktur,zekanın özgün parıltısı yeterlidir.Bilim ,ancak etik ile taçlandırılırsa anlam kazanır.Amerikanın en büyük sorunu da bu işte: Bilim çok, etik yok.
Saygılarımla

Ocak 30, 2009, 12:00:31 öö
Yanıtla #15
  • Aktif Uye

Sn BombIslam Hosgeldiniz (!)

Babam amerikalı annem turk diyorsunuz ama sanırım sizde turk tarihi ve turk durusuyla ilgili hic bir bilgi yok ögretilmemis.Bilmelisinizki suanki bilimin temelide islam ulkelerınde yatmaktadır.İlim dogudan gelmistir.Ayrıca ABD yide kuran kisilerin kim oldugu ortadadır.Avrupadan kacan suclular.Neyse simdi size amerikan tarihini anlatacak degilim.Gelismis uygar dedigimiz ABD'nin gelismemis gerici Islam ukelerını bombalaması bir gelismislik gostergesimidir? Ayrıca suanki rahatlıgımız ki buna rahatlık denebılırse ABD nin sayesınde olmamıstır . Buyuk onderimiz M.Kemal Atatürk (ki siz onun hakkında ne kadar bılgı sahıbısınız onuda bılmıyorum) emperyalızme ve medenıyet dedigimiz o tek disi kalmıs canavar la mücadelesi sayesinde olmustur!!!!!!

Ocak 30, 2009, 12:15:29 öö
Yanıtla #16
  • Ziyaretçi

Sayın BombIslam,
BINGO...Tecavüzkar üslubunuzdan Amerikan kanı taşıdığınızı iyi tahmin etmişim...İlkelliğin ,cehaletin dini yoktur; yaratıcı kudreti idrak edebilmek için zaten dine ihtiyaç yoktur,zekanın özgün parıltısı yeterlidir.Bilim ,ancak etik ile taçlandırılırsa anlam kazanır.Amerikanın en büyük sorunu da bu işte: Bilim çok, etik yok.
Saygılarımla

Sayın ozak1977,

Affınıza sığınarak birşeye açıklık getirmek istiyorum, amerikan kanı diye birşey yoktur, çünkü amerikan diye birşey yoktur. Amerika vatandaşı olmak vardır. Millet olmak ile Amerikalı olmak birbirinden çok farklı kavramlardır. Amerikada yaşayanlar ise Çoğunlukla Avrupalı vatandaşlar olup farklı milletlerden göçetmişlerdir.

Sayın Bombislam'ın ailesi anladığım kadarıyla Türkiyeden Amerikaya göç etmiş. Dolayısı ile taşıdığı kan Türk kanıdır. Bu konuya açıklık getirmek istedim çünkü yazılan mesajlar ince anlamlar taşıyabilir. Yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermemek doğru olur.

Sevgi ve Saygılarımla,

Ocak 30, 2009, 12:54:10 öö
Yanıtla #17
  • Aktif Uye

Turk kanı tasıya bılır muhim olan bilinçtir ve bu arkadasımız bence o bilinçte degil.

Ocak 30, 2009, 01:15:31 ös
Yanıtla #18
  • Ziyaretçi

Alıntı
amerikan kanı diye birşey yoktur, çünkü amerikan diye birşey yoktur. Amerika vatandaşı olmak vardır. Millet olmak ile Amerikalı olmak birbirinden çok farklı kavramlardır. Amerikada yaşayanlar ise Çoğunlukla Avrupalı vatandaşlar olup farklı milletlerden göçetmişlerdir.

Sayın Bombislam'ın ailesi anladığım kadarıyla Türkiyeden Amerikaya göç etmiş. Dolayısı ile taşıdığı kan Türk kanıdır. Bu konuya açıklık getirmek istedim çünkü yazılan mesajlar ince anlamlar taşıyabilir.

Brehh brehhh brehhh...

Kafatasçı edebiyatı hemen başladı.Bu ortadoğu ülkelerinde Amerika nın A sını söylediğin anda ağızlar köpürmeye başlıyor :) Bombaların yan etkisi tabii bunlar :)

Amerikan halkı o tarihi ile övünen ortadoğu halkından çok daha fazla milletir ve tüm ulus farklı yerlerden gelmiş olmasına karşın bayraklarına çok daha bağlıdır.

Bir insanın damarlarındaki kan sadece kandır bunun Türkü ,Amerikan ı olmaz.Amerikan vatandaşı olmam babam yüzündendir babamın bana verdiği en değerli armağandır.Bu öyle bir armağandır ki kokuşmuş bir coğrafyada hayatımı idame ettirmek zorunda değilim.

Şimdi sorarım size Türk halkı gerçekten Türkmüdür hani diyorsunuz ya Türk kanı. Yoksa Arapmıdır, bedevimidir,Kürtmüdür, lazmıdır, çerkezmidir,abazmıdır nedir?

Bu TC öncesi Osmanlı İmparatorluğunun o çok yüce padişahları sizce Türkmüdürler? Avrupadan seçmece getirtilen ve hareme dahil edilen hanımlardan doğma şehzadeler babaları Türk olduğu için Türk müdürler? Oğlan haremlerini tartışmanın dışında bırakıyorum.

Dünya artık globalleşmesini tamamlamak üzeredir.Global dünyanın başı ABD dir.Bu böyle biline

Alıntı
avrinizi eski bir uyeye benzettim o da kanalizasyon falan demisti, dilerim sonunuz ayni olmasin.

Bu lakırdıyı 2. duyuşum kime benzettiğiniz söylerseniz yardımcı olmaya çalışırım.Çümlenizin sonundaki tehdite bakarak testi kırılmadan önce tokatı çakan zihniyette biri olduğunuzu kafamın bir kenarına yazdım.

Alıntı
Turk kanı tasıya bılır muhim olan bilinçtir ve bu arkadasımız bence o bilinçte degil.

Sorduğunuz sorulardan bende sizin  bilinç halinizi çözdüm. :)

Ocak 30, 2009, 02:26:15 ös
Yanıtla #19
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Aman efendim ne tehditi, benimki sadece bir temenni bir niyaz idi. Testi kırılmadan tokatı çakan demeyelim de hani üye olurken kabul ediyorum dediğiniz Forum Kurallarına fazlaca gönderme yapan veya işin başında söyleyen diyelim isterseniz. Bilmiyorum okudunuz mu ya da o anki genel tavırla kabul ediyorum deyip geçtiniz mi ama bir kez daha okusanız çok iyi olacaktır diye düşünüyorum.

Kan hususundaki yaklaşımınıza sonuna kadar katıldığımı ayrıca belirtmek isterim. Birleşik Devletler yurttaşları da Türkiye halkı gibi bir ulustur. BD'de bir ulus-devlettir. Teritoryal temellidir aslına bakılırsa ulus.

Pek hoş olduğunu düşündüğünüz ya da kendinizce çok güzel lafı gediğine koyduğunuzu düşündüğünüz cümleleriniz var. Ama espriden yoksun gerçekten pek uzak yine de tolere edilebilir bir raddeye kadar. o hadde forum kurallarında açıkça izah edilmiştir.

Sınırlar içerisinde kalacak paylaşımlarınızı görüşlerinizi okuyacağız yeri geldiğinde itiraz edeceğiz karşı duracağız.

yine aynı niyaz ile bitireyim

Dilerim sonunuz Darkside gibi olmaz. :)

Sevgi ve Saygılarımla.