Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: “Yahudiler Olarak Ya Tövbe Edeceğiz, Ya da Helak Olacağız”  (Okunma sayısı 31784 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ekim 29, 2007, 06:07:31 ös
Yanıtla #30
  • Aktif Uye

Bende Sn.Lucky keşke ''Alıntı yazsaydınızda konu gereksiz insanlar tarafından uzamazdı'' dedim.

Söylenmemiş sözden anlam çıkarılmaz  alpacino .siz o mesajı öyle atmadıgınız halde(yukarda yazdıklarınızdan orjinal alıntı mevcuttur) kalkıp mesajı söyle atmıştım diyorsanız sizin ne oldugunuz konusunda henüz karar veremedim ......
Vi VERİ VENİVERSUM VENUS VİCİ..

Ekim 29, 2007, 06:31:15 ös
Yanıtla #31
  • Aktif Uye

İyi ya işte o kırmızı başlığı yeni farkettim Sayın Lucky, konuyu dönüp dolaşıp Yahudi üzerine getiriyorsunuz ben de doğal olarak bu uydurmayı bir başkası yapmışsa bunu yayınlayan sizsiniz ve inanın o kadar uzun yazıyı okuyacak kadar kapasitem buna el vermiyor! İşime gelmeyeni görmezlikten gelirim ne yapayım huyum kurusun :D

Alıntı
Yorum yaptıgı yazıyı okumayacak kadar sorumsuz., Okusada başlıgına dikkat bile etmeyecek kadar pervasız.Etsede o başlıktan alıntı bir yazı oldugunu çıkaramacak kadar sıg .Çıkarsada işine gelmediği için bunu görmezlikten gelip birde üstüne üstlük saçmalayan zihniyetten bizi koru yarabbimmmm

:)

AMİN.!

« Son Düzenleme: Ekim 29, 2007, 06:33:08 ös Gönderen: hiario »
Vostede é vostede. . Nunca perder o caducidade. .

Ekim 29, 2007, 06:58:23 ös
Yanıtla #32
  • Mason
  • Uzman Uye
  • *

Lütfen mesajlarınızdaki kırıcı / aşağılayıcı öğeleri tekrar gözden geçirip ayıklayınız.

Tartışmanın hakaretamiz hale dönüşmesi ancak kişi(ler)nin seviyesine gösterge olur, zeka seviyesine değil.

Hatırlatmak isterim. Saygılarımla,
Tempus fugit...

Ekim 29, 2007, 07:02:52 ös
Yanıtla #33
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Sn. Site yöneticileri sizler sadece uyarı yapmayımı bilirsiniz ya da nezaket dersi vermeyi  son günlerde dikkatinizi çekmek istediğimiz bazı hususlar var ama ısrarla görmezlikten geliyorsunuz artık bunu özelden bildirmekten başka şans kalmadı galiba neyse...
« Son Düzenleme: Ekim 29, 2007, 07:04:24 ös Gönderen: LuckyEye2 »
Çilesini çekmediğin dert senin değildir...

Ekim 29, 2007, 09:09:32 ös
Yanıtla #34
  • Ziyaretçi

özür dilemek niyetinde degilim ...söylemek istedikleriniz öyle olabilir ama mesajınız  aynen şöyledir
 Siz kalkıpta bu mesajdan o sonucu çıkarmamızı beklerseniz ya müneccim olmak gerek yada sözü söyleyen kişi  derim..Genede eger incindiyseniz ve niyetinizin o olmadıgınızı söylüyorsanız. yanlış anlamışım  kusura bakmayın  ( tabi en samimiyetsiz duygularımla )
Az önce lakait bir şekilde senli benli konuşurken bir anda sizli bizli oldun. Oda Güzel.

Şimdi
''Keşke Yazının Sonuna Alıntı Yazsaydınız'' <== Sölediğim laf budur.
Neden sölenir ki bu laf ? Tabiki  alıntı olduğu anlaşılmadığı için.  Aklı olan herkes anlar yahu. Müneccinliğe gerek yok ki.

Ekim 29, 2007, 09:21:08 ös
Yanıtla #35
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Alpacino yahu bu yazının alıntı olduğu belli değilmi arkadaşım onu anlamayanın bu forumda işi ne sublime prince in deyimiyle gitsin toyurus un sitesinde takılsın o kişilerin yeri bu forum değil bu konuyuda uztmayın rica ediyorum...

Ekim 29, 2007, 09:46:52 ös
Yanıtla #36
  • Aktif Uye

Bende Sn.Lucky keşke ''Alıntı yazsaydınızda konu gereksiz insanlar tarafından uzamazdı'' dedim.
[q

''Keşke Yazının Sonuna Alıntı Yazsaydınız'' <== Sölediğim laf budur.
Sanırım izahate gerek yok iki alıntıda aynı mesaja atfen sizin tarafınızdan atıldı.Size göre aynı anlam çıkıyor olabilir ama bana göre çıkmıyor.....
  Ben size ve sevil hanıma karşı attıgım ilk mesajda bu tutumlar sıradan bir yanlış anlama degildir belli bir art niyet taşırın izahını yaptım .Anlamakta diretip duruyorsun hala ...Nitekim sevil hanımda  işine gelen kısımları görüp digerlerini es geçtiğini kabul etti....Siz kabul etmeye bilirsiniz hayhay. Ama attıgınız mesajları daha izahlı gösterip haklı çıkmaya çalışımayın ...
Vi VERİ VENİVERSUM VENUS VİCİ..

Ekim 29, 2007, 10:38:41 ös
Yanıtla #37
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Sn. Türkmen boşuna çaba sarf  etmeyin Samuelle siz aynı anda online olmadıkça yazdıklarınız gözümde değe kaznamayacaktır!!!

Ekim 29, 2007, 10:40:09 ös
Yanıtla #38
  • Ziyaretçi

Alıntı
güzel ama yahudilerden tövbe edenler çok hayatını tevrata adamış çok yahudi var .

Bu ülkede bir  insan hayatını Kur'an'a adamaya kalksa,rahat bırakırlar mı  sanıyorsun.Bu ülkede çocukların Kur'an öğrenebilmesi için (yasal olarak)  14  ' lerine gelmeleri gerekiyor..!

samuel:
Alıntı
Helal olsun güzel bir laf etmişsin sonunda,Ağzından bal akıyor neye borçluyuz.

Böylece ilk defa bir yahudinin ağzndan,Filistinlilere acı çektirdikleri itirafını  da duymuş olduk.vatana millete hayırlı olsun.

Birincisi bu ülkede isteyen hayatını kurana adıyor.sizin yaşadığınız yeri bilmiyorum ama benim bölgemde her mahallede kuran kursu var  ve içerisi çoluk çocuk dolu.

ikincisi  bu lafı bana söylemiş her yere cevap yetiştirecem diye uğraşacağınıza  yazıların kime yazıldığını kontrol ediniz.

Ekim 29, 2007, 10:41:56 ös
Yanıtla #39
  • Ziyaretçi

Sn. Türkmen boşuna çaba sarf  etmeyin Samuelle siz aynı anda online olmadıkça yazdıklarınız gözümde değe kaznamayacaktır!!!
bir gün oluruz belki ama devamlı katılmıyorum.Ayrıca sizinle benim bir sorunum yoktur.