Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: MilliGazete  (Okunma sayısı 4298 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Şubat 01, 2015, 02:05:46 öö
  • Orta Dereceli Uye
  • **

🖖🏻

Şubat 01, 2015, 02:14:39 öö
Yanıtla #1
  • Uzman Uye
    • Masonluk ve Masonlar

''Materyalist felsefeye dayalı mevcut vahşet ve kan dolu dünya sisteminin mimarı olan ancak bu kimliğini perde arkasında tutan mason örgütünün gizli toplantı yerleri deşifre oldu'' kısmını gördüm ve okumayı bıraktım. Meyve veren ağacı taşlamaktan ne zaman vazgeçecegiz?...

Saygılar...
Gnothi Seauton

Yaşamak, kendini adam etmektir. Zeka ve bilgiyi kullanarak, etinden, kemiğinden kendi heykelini yapmaktır. - Goethe

Şubat 01, 2015, 02:21:02 öö
Yanıtla #2
  • Mason
  • Aktif Uye
  • *

Paylaşımınız güzel fakat paylaşımınızla alakalı görüşleriniz, belirtseydiniz bilgilenmiş olurduk.

Bu tip konulardaki araştırma ve bilgilerinize bağlı olarak sormak istediğim bir soru var.

Masonlar 1853 yılındaki toplantılarını hangi mağarada yaptılar ?
« Son Düzenleme: Şubat 01, 2015, 02:31:58 öö Gönderen: mbulut »
Görmek, varlığın yükselişidir.

Şubat 01, 2015, 01:28:24 ös
Yanıtla #3
  • Seçkin Üye
  • Uzman Uye

Bu saçmalıkların, üzerinde hiçbir irdeleme yapılmaksızın bu Foruma getirilmesinin gerekçesi belirtilebilir mi acaba?

Seçilmiş hanımefendiden bu konuda bir açıklama bekleriz.
ADAM OLMAK ZOR İŞ AMA BUNUN İÇİN ÇALIŞMAYA DEĞER.

Şubat 01, 2015, 03:23:20 ös
Yanıtla #4
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Böyle bir haber yapılmış ve görüşlerinizi almak istedim.

🖖🏻

Şubat 01, 2015, 03:24:44 ös
Yanıtla #5
  • Uzman Uye
    • Masonluk ve Masonlar

Bu haber ilk değil. 1945'den beridir bu vb. haberler sürekli paylaşılıyor.
Gnothi Seauton

Yaşamak, kendini adam etmektir. Zeka ve bilgiyi kullanarak, etinden, kemiğinden kendi heykelini yapmaktır. - Goethe

Şubat 01, 2015, 07:48:02 ös
Yanıtla #6
  • Seçkin Üye
  • Uzman Uye

O yazılanlara "haber" denilebilir mi ki?
ADAM OLMAK ZOR İŞ AMA BUNUN İÇİN ÇALIŞMAYA DEĞER.

Şubat 01, 2015, 07:56:24 ös
Yanıtla #7
  • Uzman Uye
    • Masonluk ve Masonlar

Bazen düşünmüyor değilim, bunları yazanlar nasıl bir hayatta yaşıyorlar? Akıl hastanesinde ki insanların bu tarz iftira ve safsatalari hazırlayan insanlardan daha akıllı olduklarını düşünüyorum.
Gnothi Seauton

Şubat 02, 2015, 01:27:52 ös
Yanıtla #8

Oldukça enteresan tespit ve bilgilerin paylaşıldığı bir haber. Hazırlayan haberciyi tebrik etmek isterim. Masonların toplandığı iddia edilen bir tapınakta! "Tavanında masonik işaretler..." ifadesi ile gerçekten müthiş bir tespit içermesi beni benden aldı.

Muhtemelen bu haberci, tavanda yokuşdere yüzme kulübünün simgelerini beklerken, bir mason tapınağında! masonik işaretleri görünce şok geçirmiştir. Kendisine acil şifalar! diliyorum.

Haber denen ilkokul seviyesindeki kompozisyonun son üç paragrafını burada herhangi bir üye yazmış olsa, Sayın ADAM'dan imla kuralları üzerine güzel bir zılgıt yiyebilir.

Takıldığım bir nokta da işlenen cinayetlerde paravan örgütler ile paravan yöntemler kullanılması. Kurbana zehirli içki verilirken aslında elektrik şoku ile mi öldürülüyor. Anlayamadım!

Ayrıca hafta sonu yaptığım İstanbul seyahatinde, Nur-u Ziya Sokak'ından aşağıya yürürken, masonik bayrak görmemin şokunu halen atlatamadım...

Saygılarımla.
Vazife karşılığı olmayan hak mevcut değildir!
Mustafa Kemal ATATÜRK

Şubat 02, 2015, 05:01:36 ös
Yanıtla #9
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Masonlar 1853 yılındaki toplantılarını hangi mağarada yaptılar ?

HKEMBL 1909 tarihinde kurulduğu için o yılda toplantıda yapılmamıştır haliyle.  :P
🖖🏻