Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: NBA  (Okunma sayısı 6548 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 06, 2007, 07:45:22 ös
  • Ziyaretçi

NBA
Alaaddin açınca bende açayım dedim NBA veya basketbol hakkındada burada konuşabiliriz. Bir zamanlar hayatımın 1 numarası öncelikli tercihim NBA idi. Bütün takımların kadrolarını ve NBA hakkında herşeyi eksiksiz bilirdim ayrıca dergileri falanda kaçırmazdım. Profesyonel basketçiydimde.. Şimdi eskisi kadar takip edemiyorum ama yinede iyi anlarım!..  ;)

Nisan 07, 2007, 01:28:16 öö
Yanıtla #1
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Güzel bir konu açmışsınız.Geçmişte basketbol benimde hayatımda önemi bi yer tutardı,bir oyuncu olarak.Şimdi ise sıkı bir izleyiciyim.Umarım burda bigilerimizi paylaşırız.NBA için favorim San Antonıo Spurs(mvp ginobili)EUROLEAGUE içinse favorim Panathinaikos(mvp siskauskas).  Sizce?

Nisan 07, 2007, 02:18:27 öö
Yanıtla #2
  • Ziyaretçi

Öncelikle teşekkürler,

Bu yönden benziyormuşuz :) EUROLEAGUE'de bende Siskauskas'ı çok beğenirim eskiye göre daha iyi oynuyor.Benetton'dan sonra Nba gidebilirdi ama beklenen çıkışını yapamamıştı. Bana kalırsada en değerli oyuncu seçilebilir, benimde favorim :)

NBA favorinize pek katılamayacağım :) yada benim Ginobili'yi pek sevmememden dolayı olabilir. Bence Ginobili'nin şansıda yok. Ben özellikle iki kuzenin(McGrady ve Vince Carter)'ın oyun tarzını oldukça beğenirim. Ama bu yılın Mvp'si için 3 adayım var Kevin Garnett, Tim Duncan, Kobe Bryant'tan biri alabilir!.. Eküriler ise Tracy McGrady, Steve Nash ve genç LeBron bana göre  :)

umarım devam ederiz.   :)

Nisan 07, 2007, 06:56:26 ös
Yanıtla #3
  • Ziyaretçi

galiba foruma SPOR bolumude acilmasi lazim. Buraya uyarmi bilmiyorum. ama spor konulari artiyor. Aranizda kesin football u takip eden bilenlerde vardir. o konuyu bir acarsak zaten o zaman esas ragbet olur. ben pek anlamam o yuzden bu konularda susuyorum ama izliyorum arada tabi :)

Nisan 08, 2007, 01:25:33 öö
Yanıtla #4

Kobe 'ye Banko derim.

En sevdiğim oyuncu ise Jason Kidd

Nisan 08, 2007, 02:56:49 öö
Yanıtla #5
  • Ziyaretçi

Jason Kidd'de iyidir ama ben daha ziyade Vince Carter'ı severim. Aslında sağı solu belli olmuyor ama Michael Jordan'ın veliahtı o olduğu bir gerçek!..

Nisan 08, 2007, 03:22:55 öö
Yanıtla #6

Carter süper smaçların süper adamı... :o

Nisan 08, 2007, 03:24:50 öö
Yanıtla #7
  • Orta Dereceli Uye
  • **

shawn marıon'u izlemenizi de tavsiye ederim...

Nisan 08, 2007, 03:42:06 öö
Yanıtla #8
  • Ziyaretçi

Shawn Marion atletiktirde daha ötesi yok ondan daha yetenekliler var aslında. :)
Kendisinde top sürme yeteneği denen birşey yoktur.  :)
Yani o kadarda ahım şahım değil yinede idare eder...

Nisan 08, 2007, 03:52:00 öö
Yanıtla #9
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Basketbol teknik kapasitenin iyi olması ile göze daha hoş geliyor evet ama şu da var bazı oyuncular da akılları sayesinde başarılılar.Bana göre marion çok zeki bir oyuncu ve bu yüzden de NBA in en iyileri arasında gösteriliyor,tıpkı bir zamanlar Avrupa'da basketbolu aklı ile domine eden Dejan Bodiroga gibi,ki Bodiroga Petroviç'ten sonra Avrupa basketboluna gelmiş en iyi oyuncudur tartışmasız.Yani bana göre teknik özelliklerden çok akıl daha önemli.Tabi bu benim görüşüm :)