Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Selahaddin Eyyubi ?  (Okunma sayısı 20570 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 04, 2007, 09:06:04 ös
Yanıtla #10
  • Uzman Uye

[quote author=shemuel link=topic=2918.msg19943#msg19943 date=1194117771

SEVGİLİ shemuel konuşmak istediğiniz herhani şeyler varsa sizinle konuşmakdan mutluluk duyarım.

SEVGİ ve SAYGILARIMLA
Tabiki neden her hangi bir şey konuşmayalımki  :) ilk önce çocukluğuma inerek başlaya biliriz  :-[
Tedaviye ne zaman balıyoruz :D

Kasım 04, 2007, 09:11:30 ös
Yanıtla #11
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Kanaatimce inmeye gerek yok ben zaten orda olduğumuzu düşünüyorum
Çilesini çekmediğin dert senin değildir...

Kasım 04, 2007, 09:22:17 ös
Yanıtla #12
  • Uzman Uye

Kanaatimce inmeye gerek yok ben zaten orda olduğumuzu düşünüyorum
sevgili Lucky sanki yine sataşma görüyorum gibi galiba cezanız az geldi ;D
sevgili Lucky sana bir soru soracam senin dinin İslammı?

Kasım 04, 2007, 09:23:11 ös
Yanıtla #13
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Elhamdülillah Müslümanım bunun konuyla alakası yok yarın silinmesin mesajlarımız...

Kasım 04, 2007, 09:31:12 ös
Yanıtla #14
  • Uzman Uye

Elhamdülillah Müslümanım bunun konuyla alakası yok yarın silinmesin mesajlarımız...
Aslına bakarsanız buradaki kişisel sataşmanızında konuyla alakası yoktur.
Dininizi neden sordun
nedeni ortada bakın foruma İslam adı  altında bölüm açılmış
Neden açılmış İslamiyetin iyi yanları yada nasıl yorumlandığı ile ilgili konular açılsın diye ve bunu yapmak sizin göreviniz.Ama nedense siz hiç Yahudilik bölümünden çıkmıyorsunuz.
Yok yahudi Takkesini taktı,yahudi takkesini düşürdü .Yahudinin takkesi neden mavi değilde siyah,
Birde onun yanı sıra kişisel sataşmalarınız.
Soruyorum İslamiyetin hiç güzel yanları yokmu yada İslamcı düşünürler .Yazında okuyalım.
Demekki yoktur :-\

Kasım 04, 2007, 09:35:22 ös
Yanıtla #15
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Sn shemuel size sataşmak gibi bir derdim yok umarım sizinde öyle niyetiniz yoktur...

Bir Müslümanım dindarmıyım tartışılır ama buraya tüm İslam aleminin düşünürlerini koymaya kalksam -ki böyle birşey imkansız- epey yer alır sizin kadar olmasada bende İslam la ilgili yazılar kouyorum ayrıca takke mevzusuyla hiç bir alakam yoktur orada nakşibendiler ile ilgili yanlış bilgilendirme söz konusuydu düzelttim Musevileri severim ama zeki olanlarını yoksa Musevi numarası yapan, Musevi büyüklerin hayatlarını okumadan oraya buraya kopyalaynlardan pek de haz etmem önemli olan copy- paste değil ideolojiyi çözüp ona göre davranmaktır önce kendimizi düzeltelim sonra başklarına yardım etmeye çalışalım.

Siz www.sevivon.com linkini verin daha kolay nasılsa o siteyi buraya copy etmenize gerek yok o zamanı copy ettiğinizi yazıları okumaya harcayın derim...

Saygılar...
« Son Düzenleme: Kasım 04, 2007, 09:41:42 ös Gönderen: LuckyEye2 »

Kasım 04, 2007, 09:43:58 ös
Yanıtla #16
  • Uzman Uye

Sn shemuel size sataşmak gibi bir derdim yok umarım sizinde öyle niyetiniz yoktur...

Bir Müslümanım dindarmıyım tartışılır ama buraya tüm İslam aleminin düşünürlerini koymaya kalksam -ki böyle birşey imkansız- epey yer alır sizin kadar olmasada bende İslam la ilgili yazılar kouyorum ayrıca takke mevzusuyla hiç bir alakam yoktur orada nakşibendiler ile ilgili yanlış bilgilendirme söz konusuydu düzelttim Musevileri severim ama zeki olanlarını yoksa Musevi numarası yapan, Musevi büyüklerin hayatlarını okumadan oraya buraya kopyalaynlardan pek de haz etmem önemli olan copy- paste değil ideolojiyi çözüp ona göre davranmaktır önce kendimizi düzeltelim sonra başklarına yardım etmeye çalışalım.

Saygılar...
Yahu mubarek bir ikitane yazda sığmayanlarda dışarıda kalsın. :D
En azından kendimizi büyütmüyoruz  8)neysek oyuz.
Tamam sen okumuşsun sen biliyorsun.Musevilerin hayatlarınıda sen biliyorsun bari onları yaz.Kendine bir iş bulda insanlarla uğraşma

Kasım 04, 2007, 09:49:46 ös
Yanıtla #17
  • Uzman Uye

Siz www.sevivon.com linkini verin daha kolay nasılsa o siteyi buraya copy etmenize gerek yok o zamanı copy ettiğinizi yazıları okumaya harcayın derim...

Saygılar...
:D o kadar basit işlerle uğraşıyorsunki sana diyecek bir şey bulamıyorum.
Yapıştırdın yok yazdın sanki kimse yapmıyor.
Ayrıca siteyi hazırlayan dört kişiden biriyim.Yazıları kaynakları sağlayan kendimiziz.asıl kaynak sevivon değildir söyliyeyim.

Gözlem yayınlarıdır.

Kasım 05, 2007, 02:12:17 ös
Yanıtla #18
  • Ziyaretçi

SAYIN shemuel  sizin alaylı tavrınıza hayranım doğrusu bir insan kendini nasıl olursa bu denli aşağılara atar şahıslarca ciddiyetiniz kalmaz  , sizi kale alıp sorularınızın muhattabı olmayarak  hiç bir şekilde cevap vermeyeceğim.   

En azından kendimizi büyütmüyoruz 
[/quote]

reklamlarıda başka yerlerde yapnız.
SAYGILAR

Kasım 05, 2007, 03:59:09 ös
Yanıtla #19
  • Aktif Uye

Sayın shemuel'in yanlış bir şey söylemediğini düşünüyorum, bence İslam başlığı altına yazılacak bilgilendirici yazılar konusundaki tavsiyesine yetkin birileri tarafından uyulsa hiç de fena olmazdı.
Mea mihi conscientia pluris est quam omnium sermo