Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Hello everyone  (Okunma sayısı 2655 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aralık 08, 2007, 01:41:52 öö
  • Ziyaretçi

It great to find this ite and invited to join it. Hopefully I can provide interesting conversation with the english participants on this site. I did frequent another fremmasonry forum but due to some situation that I am not aware of it was shut down. But it's great to be here and hope to talk to everyone.

Aralık 08, 2007, 01:45:09 öö
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

Welcome among us Dear,

I hope you enjoy the time that you spend here and make contributions to the forum.

regards.

Aralık 08, 2007, 01:51:15 öö
Yanıtla #2
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Welcome. Hope you enjoy the forum.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Aralık 08, 2007, 02:11:34 öö
Yanıtla #3
  • Ziyaretçi

welcome aboden.

Aralık 08, 2007, 03:09:57 öö
Yanıtla #4
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Welcome here.....
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Aralık 08, 2007, 03:17:43 öö
Yanıtla #5
  • A.A.O.N.M.S.
  • Şrayn Masonu
  • Aktif Uye
  • *

Welcome aboden,

I hope you will enjoy this site and conversation with different people from the mankind.

Regards

Ambassador Emirat Shriners of Heidelberg Germany

Aralık 08, 2007, 06:06:53 öö
Yanıtla #6

Welcome.Good to see a participant in our English section.
Omnia mors aequat

Aralık 11, 2007, 09:09:39 ös
Yanıtla #7
  • Ziyaretçi

Welcome to our board.