Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: İBRET VERİCİ OLAY  (Okunma sayısı 21303 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eylül 27, 2007, 07:34:19 ös
Yanıtla #40

Sayın Hukukçular; Sevgili Paragon'un belirtmiş olduğu Hukuktaki boşluğun nedeni gerçekten yasaların belirsizliği mi?  Peki Fedaratif Ceza Sistemine nasıl bakıyorsunuz_? Alman ve Türk Hukuku açısından soruyorum.
SAYGILAR_
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Eylül 27, 2007, 07:37:10 ös
Yanıtla #41

Bir çiçeği seven bütün doğayı kucaklamayı bildiğinde gerçek sevgiyi tatmış olur, ne güzel tanımladınız Sevgili Paragon, güzel beğendim.... gerçekten de çok doğru!

Eylül 27, 2007, 07:42:45 ös
Yanıtla #42
  • Aktif Uye

o sizin kalp güzelliğiniz diyelim sevil hanım ....Şu hukuk bölümüne açtıgım konu ile alakanız için teşekkürler.Heralde amatörce olmuş....Benim asıl merakım hukugun düzenleme alanlarından devletin hukugun ideallerinden ödün vermesine sebep olup olmadıgıdır.bunula alakalı da bir bölüm açtım zaten..bu konu sanıyorsam zaten hukukçularında aralarında uzun uzadıya tartıştıkları daha geniş içerikli bir mesele ....
Vi VERİ VENİVERSUM VENUS VİCİ..

Eylül 27, 2007, 07:45:59 ös
Yanıtla #43
  • Ziyaretçi

Bir çiçeği seven bütün doğayı kucaklamayı bildiğinde gerçek sevgiyi tatmış olur, ne güzel tanımladınız Sevgili Paragon, güzel beğendim.... gerçekten de çok doğru!
Çiçekler üzerindeki sevginizi birazda insanlara yansıtın isterseniz.

Eylül 27, 2007, 07:50:32 ös
Yanıtla #44

Baksana senin derdin ne? Geldiğinden beri bana yönelik sergilediğin tavırları bir türlü anlamış değilim bu arada kime nasıl davranacağımı senden mi öğrenecem? insanlara sevgi duyup duymadığım seni hiç mi hiç ilgilendirmez anlaşıldı mı?

Eylül 27, 2007, 07:54:10 ös
Yanıtla #45
  • Aktif Uye

benim ilk mesajımı görmedin galiba .bütün duyguların köküne kibrit suyu demişim ....nihiliste yapıcan en acaip teklif oldu bu şimdi, ama uzatmana gerek yok bu konuyu başşka başlıklar altına taşımanada ....ben fikrimi söyledim aladine yada benim açımdan nasıl göründüğünü ...Ama sen ısrar edersen bunu uztalaım diye ben bu konuyu muadtabıyla uzatırım seninle degil .....>Bu arada galiba alıntıyı yanlış yerden yaptın arkadas ...

Eylül 27, 2007, 07:57:36 ös
Yanıtla #46
  • Ziyaretçi

@SEVIL

{Geldiğimden beri} sergilediğim sana özel bir tavır yok.
İnsanlara nasıl davrandığına kimse karışamaz, yargılayamaz ve şu anlık böyle bir durumda söz konusu değil.
Attığın her mesaj olay oluyor, sonunda bir polemik kopuyor.
Kendine biraz çeki düzen versen, sende rahatlarsın bizde.

Eylül 27, 2007, 08:13:06 ös
Yanıtla #47
  • Ziyaretçi

Bak bunu fazla uzatmak istemiyorum ama kendine çekidüzen verecek biri varsa o da senden başka kimse değil tamam mı?
Bknz Sn Sevil;

Şu anda ne kadar önemli bir konu için atışıyoruz tartışılır.  Mesajlarınızda çok saldırgan bir tavır sergiliyorsunuz. Son olarak ben size nasıl mesaj atıcağınızı söylemiyorum sadece eleştiriyorum ve bundada anormal bir durum yok.

Eylül 27, 2007, 08:21:29 ös
Yanıtla #48

Bak güzel kardeşim Alpacino, olayı fazla abartmamak için son mesajımı silmiştim tamam mesajlarım sana ters hatta saldırgan bir tavır gibi gelebilir bu çok normal bu senin kendi düşüncelerin ayrıca ben yapım gereği polemiğe girmeyi pek sevmiyorum ama polemiklere açık mesajlar atman dikkatimi çekti ve sana bunu özellikle belirtmeme rağmen bunu devam ettiriyorsun! Ve son iki keredir çelişkili mesajlar atman bana pek de tutarlı bir tavır sergilediğini göstermiyor! Son olarak herşey bitti de benim mesaj biçimlerimi mi eleştiriyorsun yani buna gerçekten kusura bakma ama biraz güldüm; hani hiç karşılaşmadığım bir durum ya ondan!!!
SAYGILAR_
« Son Düzenleme: Eylül 27, 2007, 08:23:35 ös Gönderen: SEVİL »

Eylül 27, 2007, 08:26:14 ös
Yanıtla #49
  • Aktif Uye

35 mesajda dahil oldugun polemik sayısıyla ..sevilin 800 r mesajda dahil oldugu polemikleri bi kıyasla istersen....az önce atlayan sen degilmiydin aladdin mesajıma cevapverdiği halde .Öyle kolay dahil oluyorsunki iki kişi arasındaki mesleye.Sevil hiç degilse kendi olaylı konusunun başlıgını kendi atardı.
   senin gibi sonradan olya balıklama dalmaz  .Asıl sen polemik heveslisisin.....