Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Adnan MENDERES''e içinde "ÖL" yazılı ve Masonik Simgeli saat veren MASONLAR !?..  (Okunma sayısı 28811 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 08, 2010, 02:37:27 öö
  • Ziyaretçi

KATİL YAHUDİ EMPERYALİZMİ'NİN EMELLERİNE
SAHTE HÜMANİST KILIĞI ALTINDA YARDIM EDEN
MASON GİZLİ ÖRGÜTÜ'NÜN
FOYALARINDAN BİR TANESİ DAHA AÇIĞA ÇIKTI!..

http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=74

Temmuz 08, 2010, 04:58:59 öö
Yanıtla #1
  • -M-
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

İmza -M-

Temmuz 08, 2010, 06:47:52 öö
Yanıtla #2
  • Mason
  • Uzman Uye
  • *

Sn. Kaan haddinizi bilin! Bu yazınızı rezilliğinizi, terbiyesizliğinizi hatırlamak için silmiyorum. Zira kimin uşak kimin vatanperver olduğu ortada.

Gelelim habere .... Ben bu dinci gazetecilerin üstün zekalarına her daim hayran oldum! Masonlar yüzyıllar ve hatta bin yıllar boyu gizli semboller konusunda çalışacak ve Menderes ' e verecekleri mesaja (ki hatırlayalım, kabinesi, müsteşarları kardeşimiz olan Menderes' e verecekleri mesaja) ÖL yazacaklar öyle mi? Ne büyük buluş ne üstün zeka. Zaten Mason dediğin şahıslar da böyle ince alegorilerle falan mesaj vermez, inceliklerle eğitilmez birisi ölsün mü istiyor "ÖL" yazar.

Kurukafa kemik konusuna girmiyorum bile.... Forumda ne anlattığı üstü kapalı verilmiş durumda. Belli ki "Anti-" lerinize saplanmaktan okumaya fırsat bulamadınız. Bu mukaddes müessese çatısı altında her dinden her görüşten insan taşır. Hakaret etmeden önce hakaret ettiğiniz insanları tanıyacak kadar âkil olmanızı öneririm.

Daha önce de hem sizden yaş olarak ileride hem de paylaşımcı bir üyemize, forumda daha önce bir konuda yazdığı şeylerin sizin sorduklarınızın cevabı olduğunu söylediği için terbiyenizi belli etmiştiniz.

Birazcık sorgulama, birazcık şüphe ile karışık merak... Bir de saygı ....

Çok mu şey istiyoruz forumda acaba?

« Son Düzenleme: Temmuz 08, 2010, 06:53:38 öö Gönderen: Omnia Tempus Alit »
Tempus fugit...

Temmuz 08, 2010, 09:42:46 öö
Yanıtla #3
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

İnanır mısınız bilmem ama sabah sabah ilaç gibi geldi. Hem arastiramamanin (!) tanıtımını içeren mesaj, hem araştırmacı internet yayıncılığının zirvesi olarak görülebilecek haber(!). Böyle insanı güleç bir yüze sahip kılıyor. Araştıran eksik araştırmış ama... Öl Almanca yağ demek bence o saatle aynı zamanda Holokost diye bir şey yok Hitler bizim adamımız Yahudileri de biz yaktık mesajı da veriliyor hatta o yazıda alttaki yorumlarinda da 18den 666 üretildiği malum. Yani şeytan yağ yakıyor o yüzden en pahalı benzini Türkler kullanıyor sonucunu da barındıran bir saattir menderesinki  bence.

Temmuz 08, 2010, 04:33:24 ös
Yanıtla #4
  • Ziyaretçi

Sn. Omnia Tempus Alit, öncelikle bahsettiğiniz kişinin ileri yaşta birisi olduğunu bilmiyordum.
Bunu bilseydim yüzyüze öyle hitap etmeyeceğim gibi internet ortamından da böyle hitap etmezdim; internet dışında da hayatımda böyle utanç verici bir olayla da karşılaşmadım zaten.
Bu iş biraz piyango işi. Karşınıza 17 yaşında bir ergen de olabilir 50 yaşında bir muhterem de.

Buraya saygısız olmaya geldim, beni saygıya davet edip durmayın lütfen.
Aksi halde forumdan atın beni; ben de bunu bekliyorum zaten.
Vatanperver saçmalıklarını bırakalım, Yahudi emellerinin ve Masonların imparatorluğumuzu nasıl çökerttiğini ve devamını nasıl getirdiğini çok iyi biliyoruz. Sonra da bizim de Mason padişahımız vardı derler; bir kaç ay tahta kalmış olan deli bir sultan ile övünürler.
Tarihi Resmi ideolojinin kitaplarından okuyan beyinler artık uyuşmuş vaziyette, bu tür önyargılardan kurtulup farklı görüşleri de okumak gerekiyor!..

Temmuz 08, 2010, 04:43:40 ös
Yanıtla #5
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Sevgili Kaan,

ne oldu size Allah aşkına? 2 yıl önce bir kayboldunuz. O zamanlar gnostiklerdi, isaydı, Yahudi bayramlarıydı, bunları tartışıyor konuşuyordunuz. 2 yıl sonra bir geldiniz. Anti-lerinizi çoğaltarak gelmişsiniz. Eskiden bir mesajınızı "Rab Adonay'ın esenliğiyle . . " diyerek bile bitirebiliyorken (bakınız : http://www.masonlar.org/masonlar_forum/index.php?topic=5935.msg43712#msg43712 )acep şu 2 senede neler gördünüz diye merak eder oldum.

SAygısız olmaya geldim diyorsunuz. 2 yıl evvelki ilk mesajınızı hatırlatayım size

Herkese merhaba,

Sitenize yeni üye oldum. Faydalı bilgi alış verişlerinde bulunacağımıza inanıyorum.

Esenlik olsun.
Kaan.

Ya olduğun gibi görün
Ya göründüğün gibi ol!

Atılmayı bekliyorum diyorsunuz. Bekleyin! Gelecektir solmaz pörsümez yeni.

Saygılar.

Temmuz 08, 2010, 05:22:45 ös
Yanıtla #6
  • Ziyaretçi

2 yıl önceki gibi görünmek olmadığım gibi görünmek olur. O söz şimdiki zaman için geçerlidir.
Araştırma sürecinde belli simgeler, haller, tavırlar o araştırma tam olarak sindirilebilmesi için kullanılabilir: "Rab Adonay'ın esenliğiyle.."ye atfen. Ve hatta ileri gidilmemesi şartıyla araştırma esnasında o araştırmanın kendisi olunabilir.
Bu araştırmacı ile araştırılan arasında bir şeydir.. Her neyse..

Farkındaysanız ben İsrael'den bahsederken 2 sene önce tasavvufi olan derinliğinden bahsederdim, iyimser yanından anlatırdım fakat Kabala'nın, Yahudi emellerinin ve değiştirlmiş Tevrat'ın anne, çocuk öldürmek pahasına belli toprakları savaşarak elde etme heveslerinin olduğunu da gördüm. Biz saf, saf etrafa bakınırken, ne çakallar dolanıyormuş meğersem.
İmparatorluk tarihimizde İttihatçı Masonlar'ın kuyumuzu nasıl kazdığından girdim, Türkçülük, milliyetçilik ideolojilerinin Yahudiler tarafından bize yutturulmuş olduğu kanısından çıktım. Paracı, sahte hümanist kılıklı, millet düşmanı, oyuncu, İslam düşmanı bir geleneğin eseri bu yapılanmalar.
Gıda sektöründen, ekonomi sektörüne Yahudiler ön planda. Yahudiler'in Almanlar'dan bugün öç aldığını bilmiyorsunuzdur büyük ihtimalle. Ne oyunlarla Almanlara nesil bereketsizliği yaşatıyorlar bugün, gıdalar ile. Bunları biliyorsunuz veya bilmiyormusunuz, bunu bilemem ama size anlatmam saçma.

2 yıl evvel saf saf geldim, şimdi saygısız olmaya geldim; düzeltmiş olayım.

Bekliyoruz, bekliyoruz.

Temmuz 08, 2010, 09:31:49 ös
Yanıtla #7
  • Aktif Uye

Merak ediyorum da gerçeğin peşinde misiniz yoksa 'paket' propaganda türevlerinden en bayat olanını seçip burada siyasete girme antremanı mı yapıyorsunuz...

Şunu forum sayfalarına yazarak tarihe olaylara bakışınızla ilgili kalıcı bir not bırakabilir misiniz?
"Şerefim ve namusum üzerine yemin ederim ki bu haber kesin bir gerçektir."
Yapabilir misiniz?

Alınganlık oluşmasın Sevgili Kaan. Ben sizin haysiyet ve şerefinizi sorgulamıyorum.
Bu bana düşmez.
Benim aklıma bir sürü soru geliyor da.
Siz bu soruları düşünüyor musunuz yoksa evet 'kesin' bir gerçeğin savunuculuğunu mu yapıyorsunuz?

Yani A.Menderes'in  saatli bir fotoğrafı zorlama bir delil.
İşte kolunda saat var fotoğrafta, bu da bir saat fotoğrafı, o halde bu saat  o saat diyemiyorum kendi adıma.

Hadi diyelim ki saat o saat. İspatlandı tamam peki.
Peki bu üstündeki simgeler ve ÖL yazısı A. Menderes yaşarken mi yapıldı yoksa idamından sonra mı?
Hadi diyelim o da ispatlandı. Saat o saat ve yaşarken yaptılar tamam.

Peki bu simgeleri masonlar ın yaptığına emin miyiz? Değiliz de hadi ona da tamam diyelim.
Ne yazmışlar 'ÖL'. Peki ben bunu farklı anlıyorsam mesela 'ölmeden ölünüz' gibi..

Gerçi haberdeki 'cep telefonu' ile çekilmiş fotoğrafta ÖL yazsını bile okuyamıyorum daha ama neyse..
Bu sorular kendi kendime haberi okurken düşündüklerim.

Hadi mantığımın fişini çektim ve bütün bu sorgulamaları yapmadan hepsini 'mason ya bunlar kesin doğru' diyerek kabul ettim. Peki tamam.

Ama zihnim durmuyor. Mesela saate 'UÇ' yazsalar uçacaklar mı? ÖL yazınca ölüyor madem.
Öldüreceğiz seni anlamında mı yazmışlar 'ÖL' diyerek?
Masonlara soramıyorum ki; Bir bir ülkenin başbakanını idam edecek kadar derinlere girmişsiniz ve o kadar güç sahibisiniz, dünyayı yönetiyor, imparatorlukları yıkıyorsunuz.
Yahu saate ÖL yazmak çocukça değil mi?

Ben yukarıda ki soruyu tekrar sormak istiyorum.

"Şerefim ve namusum üzerine yemin ederim ki bu haber kesin bir gerçektir."
Bu cümleyi tekrar edebilir misiniz?

Sevgilerimle

Temmuz 08, 2010, 10:09:06 ös
Yanıtla #8
  • Ziyaretçi

Bu haberin benim şerefimle bir ilgisi yok.
Hiçbir şey de kesin değildir!..
Madem kesin değil niye yazıyorsun diyorsanız da o zaman yaşamayalım derim bende.
Hiçbir şey kesin değildir diyip yaşamayalım o zaman.
İnanıp inanmamak size kalmış fakat imparatorluk üzerindeki Yahudi ve Mason planlarının tarihini araştırmak sizi bunu Masonların büyük ihtimalle yapmış olabileceği inancına itebilir.
Küçük bir hadisenin belirsiz olması büyük kompozisyonu reddetmemize neden olamaz.

Temmuz 09, 2010, 10:58:59 öö
Yanıtla #9

Sevgili Kaan,

ne oldu size Allah aşkına? 2 yıl önce bir kayboldunuz. O zamanlar gnostiklerdi, isaydı, Yahudi bayramlarıydı, bunları tartışıyor konuşuyordunuz. 2 yıl sonra bir geldiniz. Anti-lerinizi çoğaltarak gelmişsiniz. Eskiden bir mesajınızı "Rab Adonay'ın esenliğiyle . . " diyerek bile bitirebiliyorken (bakınız : http://www.masonlar.org/masonlar_forum/index.php?topic=5935.msg43712#msg43712 )acep şu 2 senede neler gördünüz diye merak eder oldum.

SAygısız olmaya geldim diyorsunuz. 2 yıl evvelki ilk mesajınızı hatırlatayım size

Herkese merhaba,

Sitenize yeni üye oldum. Faydalı bilgi alış verişlerinde bulunacağımıza inanıyorum.

Esenlik olsun.
Kaan.

Ya olduğun gibi görün
Ya göründüğün gibi ol!

Atılmayı bekliyorum diyorsunuz. Bekleyin! Gelecektir solmaz pörsümez yeni.

Saygılar.

Bu senaryoyu daha önce de aynen izlemiştim. Çünkü benim facebook hesabımda sözde Hıristiyan grubu öncüsü ya da kurucusu diyelim ne yazıkki onunla olan diyalogumun sonrasında sadece hıristiyan kisvesine bürünmüş olduğu ancak böyle yaparak sadece bir kılıf değişikliğinden öteye gidememiş, hatta salt kendi bağnaz düşüncelerini başka bir isim altında farklı bir misyonluk güderek insanların zihinlerini bulandırmaya çalışan biri olduğunu farkettiğim an anında o gruptan ayrılmak durumunda kaldım ve kendisine tabi anlayana sivrisinek misali birkaç söz aktardıktan sonra onu hesabımdan sildim. Bakınız bu çok ağır bir suçtur; Insanlık adına.. Bunu gerek bahsı geçen o gruptayken deşifre edebilirdim hatta burada ismini yayınlayabilirdim ancak sonra düşündüm ki bu da bizim önümüze sunulan soru seçeneklerinden biri olmasın..

Üzgünüm, bunu burada açıklamak istemezdim ama dün gece düşündüm de hakikaten korkunun ecele faydası yokmuş. Böyle bir durumdan dolayı gerçekten büyük bir üzüntü duyduğumu da ifade etmek istedim. Kaan kardeşi de farklı tanıdığım için ve en önemlisi de aldandığımdan dolayı sadece kendisine önündeki yolda ilerlerken umarım iki yüzlü olmanın getirisi olarak düşündüğüm ağır bir yaptırımla karşı karşıya kalmaz. Belki bunu kendilerine ağır bir hakaret olarak da algınabilinir ama benim için kendi düşüncelerimi ifade etmekten başka bir şey aklıma gelmiyor. Affedersiniz.

« Son Düzenleme: Temmuz 09, 2010, 11:01:45 öö Gönderen: Isabella »
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.