Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: GOASISG - Üye Yasaklama  (Okunma sayısı 13534 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ağustos 02, 2013, 07:01:10 ös
Yanıtla #20
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Bak şimdi bu olmadı,bende bu forumda bir çok kişi arkasından söz etti diye kendisini savunmuştum,bu hareketi ancak o sözleri söyleyenleri haklı çıkartır diye düşünüyorum önce ayıp sonra yazık oldu.Bende yakıştıramadım bu yalan işini kendisine,yalan dürüst ve cesur bir yüreğin başvuracağı bir yöntem değildir.
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Ağustos 02, 2013, 11:13:54 ös
Yanıtla #21
  • Mason
  • Aktif Uye
  • *

Farklı bir kullanıcı adıyla tekrar gelmesi yüksek ihtimaldir. Bu azmi keşke başka konularda gösterseydi.
Saygılar
* MASON OLMAK İÇİN KİŞİSEL YARDIM, DANIŞMANLIK VE REHBERLİK TALEBİNDE BULUNMAYINIZ.
* MASONLUKLA İLGİLİ SORULARINIZI ÖZEL MESAJ İLE  SORMAYINIZ, FORUMA BAŞLIK AÇARAK SORUNUZU FORUMDA PAYLAŞINIZ.

Temmuz 31, 2015, 03:35:12 ös
Yanıtla #22
  • Forum ve Uye Yoneticisi
  • Aktif Uye

Saygıdeğer üyeler,

Sayın GOASISG imhotep adlı üye yalan beyanda bulunarak, forumumuza 3. kez ragnarr adı ile kayıt olmuştur. Kullanıcı adı süresiz  yasaklanacaktır.

ilanen duyurulur.

Forumda ki son günlerdeki karışıklıgın nedeni de açıkça belli oldu.

Saygılarımla
« Son Düzenleme: Temmuz 31, 2015, 03:38:36 ös Gönderen: Arais »
2050 de Türkiye çöl olacak ! Ağaç dikin, ağaç diktirin....
Sayğıdeğer üyeler, forumla ilgili her türlü soru ve sorun için lütfen tarafıma başvurunuz.

Temmuz 31, 2015, 04:15:12 ös
Yanıtla #23
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın Arais
Bukadar afişe edilecek ne yaptığımı anlayamıyorum.
herkez bir taş alsın recm edin isterseniz.

"Adonai melekh namen"

Temmuz 31, 2015, 04:27:34 ös
Yanıtla #24
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın Arais bu kadar yeni birisinin böyle tecrübeli olması beni şüphelendirmişti ancak sorunu hızlı bir çözüm bulmanız takdire şayan...
Güneş ışınları neyse kara toprak için gerçek aydınlanmada odur bu dünyada Doğanlara...

Temmuz 31, 2015, 04:48:31 ös
Yanıtla #25
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Bir fikrin, Sureti olurmu lütfen söyleyin.
Hepimiz  bu ortamda bir nickten ibaret değilmiyiz.
Bu kadar kine massar olucak ne yaptım?
"Adonai melekh namen"

Temmuz 31, 2015, 04:59:16 ös
Yanıtla #26
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın Ragnaar eğer söylemlerinizde  beni kastetdiyseniz  size karşı hiçbir kinim yoktur ancak daha önceden  bu sitede var olduğunuz veya bu konulara hakim olduğunuz dikkatimi çekti ''şüphe'' deyince sizi etiketlemek veya kin tutmak amacında değilim...
Güneş ışınları neyse kara toprak için gerçek aydınlanmada odur bu dünyada Doğanlara...

Temmuz 31, 2015, 05:22:37 ös
Yanıtla #27
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Sn.arais
Bence konu madem buraya kadar geldi sn.ragnarıda dinlemek lazım.
Sn.ragnar belliki foruma katkı sunmak istiyor bundan onu mahrum etmemek lazım.Yaptığına yanlış deniyor ise o yanlışı tolere etme şansı verilmelidir.

Forumda ağır hakaret olmadığı müddetçe üyelerin pasifize edilmesi hoş değil.Masonluktaki hoşgörü ve toleransın bu arkadaş için kullanılmasını isterim.
Üstelik bu nick diğerlerinden daha iyi ve okunası.
karahan
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Temmuz 31, 2015, 05:35:21 ös
Yanıtla #28
  • Forum ve Uye Yoneticisi
  • Aktif Uye

Sayın karahan

Bu dileğini bize facebook, mail, twitter yoluyla iletebilir. Bizde yönetim olarak bu konuyu görüşür karara varır. Eski hesaplarını açabilirdik fakat kendisi bilindiği üzere farklı bir üye adı ile girmeyi tercih etmiştir. Bir üyenin birden fazla hesabı olması her ne süretle olursa olsun yasaktır.

Sayın GOASISG her foruma geldiğinde bir karamasa, başlık altındaki konularda kayma meydana gelmektedir. Buna maalesef izin veremeyiz. Ayrıca Saygıdeğer üyelerimizle kişisel tartışma yaşamakta.

Kendisi forumu 1 senedir izliyor. Kendisini geliştirmiş elbette fakat bu gelişim değişimi forumda olumlu kullanamamakta. Sayın GOSISG' nin üyemiz olmak için biraz daha zamana ihtiyacı var. Bu zaman da tarafımızdan kendisine tanınacaktır.

Saygılarılmla
« Son Düzenleme: Temmuz 31, 2015, 06:02:27 ös Gönderen: Arais »
2050 de Türkiye çöl olacak ! Ağaç dikin, ağaç diktirin....
Sayğıdeğer üyeler, forumla ilgili her türlü soru ve sorun için lütfen tarafıma başvurunuz.

Temmuz 31, 2015, 06:12:45 ös
Yanıtla #29
  • Uzman Uye
    • Masonluk ve Masonlar

Sayın ragnarr'ın forumdaki tutumu ve kişilere olan hakaretvari yaklaşımı yüzünden, masonlar.org gibi bir sitede Forum Adabı başlığıyla konu açmak zorunda kaldık. Kendisini defalarca bilgi ve yorumlarını incelemesi hususunda ikaz ettik. Uzaklaştırılması daha güzel olacaktır, en azından forumun saygı ve hoşgörüsünü korumak adına.
Gnothi Seauton

Yaşamak, kendini adam etmektir. Zeka ve bilgiyi kullanarak, etinden, kemiğinden kendi heykelini yapmaktır. - Goethe