Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 598922 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ekim 16, 2007, 09:53:45 ös
Yanıtla #30

Sn. LuckyEye,

Sizi ben değil davetiye isteğinde bulunan şahış zan altında bırakmış, en azından benim gözümde.Ben sadece benzerliğe dikkat çekmek istedim.Bu sayede açıklama yapma şansınız oluştu ve ben ve benim gibi düşünenlerin kafalarındaki soru işaretlerini silmiş oldunuz.  ;) Bence hayırlı oldu. Enteresan bir raslantı diyerek konuyu kapatalım.

Saygılarımla,
Omnia mors aequat

Ekim 16, 2007, 10:00:49 ös
Yanıtla #31
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Sn. Mistik mesajı ben yazdıktan hemen sonra sebebini açıklamadan site yönetimi sildi çok kişini gördüğünü sanmıyorum en  kötü ihtimalle o mesajı o anda gören bir ziyaretçidir kimsenin kafasında işaret kalmaması iyi olur tabii
Çilesini çekmediğin dert senin değildir...

Ekim 16, 2007, 10:04:52 ös
Yanıtla #32
  • Uzman Uye

Bu e-mail işi baya eğlenceliymiş
güzel bir konu doğrusu :)
en çok hoşuma gidende seviyemizin kurtarıcısı kabalacıkafir@  adresiyle ortalıkta dolaşan gazman :D
daha ne beklersinki bu adamdan.

Ekim 16, 2007, 10:06:10 ös
Yanıtla #33
  • Uzman Uye

Sn. Mistik mesajı ben yazdıktan hemen sonra sebebini açıklamadan site yönetimi sildi çok kişini gördüğünü sanmıyorum en  kötü ihtimalle o mesajı o anda gören bir ziyaretçidir kimsenin kafasında işaret kalmaması iyi olur tabii
hangi mesaj silindi.
Bak merak ettim.. ???

Ekim 16, 2007, 10:12:16 ös
Yanıtla #34

hangi mesaj silindi.
Bak merak ettim.. ???

Sn shemuel,

Bahsi geçen mesaj ve ona yazılan cevaplar mesajların yollandığı konu başlığı ile ilgisi olmaması sebebi ile silinmiştir.Bu vesile ile tüm üyelerden bu hususta hassas olmalarını ve dikkat etmelerini rica ediyorum.Konu ile alakalı olmayan tüm mesajlar için bu işlem uygulanacaktır.

Saygılarımla,
Omnia mors aequat

Ekim 20, 2007, 02:02:54 ös
Yanıtla #35

Ortalığı karıştırmak istemiyorum ama doğrusu bana pek de gerçekçi gelmedi Sayın LuckyEye2, şimdi doğal olarak bana ''Sanane'' diyebilirsin ama bir fikir belirtmek istedim. Kendi fikrimce bu hiç de iyi bir davranış değil anlamadığım olay şu bu forumda bilgi paylaşımı çok güzel ama sadece burası için değil genel anlamda hoşgörü elden bırakılmadığı sürece herşey paylaşılabilir ve Sayın Site Yöneticileri daha iyi bilirler ama kendi görüşüme göre hiçbirşey *Sitenin düzeyini* düşüremez diye düşünüyorum, bana göre!
« Son Düzenleme: Ekim 20, 2007, 02:04:25 ös Gönderen: SEVİL »
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Ekim 24, 2007, 08:05:31 öö
Yanıtla #36
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

o kdr büyük olduğunuzu idda ediyorsunuz hadi beni bulun adımı bilin benden ne isterseniz alın size ne isterseniz werebilirim ama büyükseniz tabiiii

Isim: Asi Serseri
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ekim 27, 2007, 10:18:53 öö
Yanıtla #37
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

o kdr büyük olduğunuzu idda ediyorsunuz hadi beni bulun adımı bilin benden ne isterseniz alın size ne isterseniz werebilirim ama büyükseniz tabiiii

Isim: Asi Serseri

bu nasıl bir hayal dünyasıdır böyle duygusal serseri seni :) ... kurtlar vadisinin eski versiyonunu tekrardan izledin de çoştun mu yine :) ... bunlar kesin onlardır mı dedin? yüreğinin palamarlarını sökmüş atmışsın dalgalanmışsın duygusal serseri seni...

dostum iz sürücüm pekos bilim duygusal serserim adın kurtuluştur ama söylememeliyim :)

Ekim 27, 2007, 11:04:59 öö
Yanıtla #38
  • Aktif Uye

Nerde en saçma,komik, mesajlar var onları koyuyorsunuz sn.admin,hiç yok mu size gelen aklı başında bir mail,ya da siz mi eliyorsunuz.?
Vostede é vostede. . Nunca perder o caducidade. .

Ekim 27, 2007, 03:31:42 ös
Yanıtla #39
  • Aktif Uye

Mason  genelde ibretlik mesajlararı toplumdaki önyargılara örnek vermek için yazıyor bu başlıga .....(daha önce bende sormuştum)
Vi VERİ VENİVERSUM VENUS VİCİ..